Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Máte iPad? Existuje pro něj vůbec využití?

05. 06. 2013 v 10:34Off-line Anonym
Zdravím, ma tady někdo zkušenosti s ipadem? Mám jen iphone a chtěl bych se zeptat jestli iPad člověk využije. Ja ho potřebuju v praci,ale nevím jestli mini nebo obecejnej. Diky
05. 06. 2013 v 12:37Off-line bennett  (36/184/95)
Já bych ho využil dvakrát ročně, když letím do států a zpátky, jako antinudítko na 11hodinový let. Jinak nevím, co bych s ním dělal - kdekoliv mám telefon nebo počítač.
Ale je to hodně individuální, spoustě lidí by tablet mohl vyhovovat.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
05. 06. 2013 v 15:13Off-line xwildlifex  (27/172/64)
Ja mam ipad a už notebook ani nepoužívam pre mňa je to to najlepšie čo ma stretlo :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
05. 06. 2013 v 17:13Off-line igni  (36/192/130)
Podle me Ipad ma jenom jedinou funkcni a to ukazat ze si to clovek muze dovolit. Jde koupit i rozumnejsi reseni za mensi penize. Idelani nejaky hybrid typu Transformer od ASUSu nebo Iconia od ACERu. Jsou levnejsi, vykonostne sou na tom lip a s pomoci levne navstavby v podobe klavesnice z nich je prumerny netbook s vydrzi delsi nez ipad ;)
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
05. 06. 2013 v 18:04Off-line Ahoj  (25/170/53)
Ipad se memůže s tabletama srovnávat.. je to uplně něco jiného ¨:D tablety sou oproti tomu v pravěku :D Ipad má strašmě navrch :D
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 10  Nahlásit
05. 06. 2013 v 18:07Off-line krystof1  (30/187/90)
IPad mám a už bych se bez něj skoro nedokázal obejít. Když máš iphone, tak ho nejspíš nebudeš využívat tolik a notase nebo počítač to určitě nenahradí. Jestli jseš si ale jistej, že nějakej tablet chceš, tak rozhodně musim nesouhlasit s ignim, protože ipad je mezi tabletama daleko daleko vepředu! a všechny recenze a průzkumy a nevim co ti to dokážou. Neni to jako s telefonama, kde iphone je předraženej kvuli značce, ikdyž jsou jiný stejně tak dobrý telefony, ale mnohem levnější (to už pak závisí na vkusu, já jsem třeba hodně velkej zastánce iphonů :D).
A jestli ipada nebo ipada mini, tak znám oba a neni mezi nima žádnej rozdíl až na cenu a velikost samozřejmě, takže to už jenom podle tvýho uvážení. Jestli bys ho chtěl využít místo notase, třeba na psaní poznámek o přednáškách, tak větší displej - větší písmenka, takže na tom se ti uričtě bude psát líp nebo třeba na sledování filmů taky lepší ipad, ale zase třeba na čtení knížek, přenosnost určitě vyhrává ipad mini, takže záleží na tvejch plánech s nim :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
05. 06. 2013 v 20:24Off-line exquisite94  (29/193/83)
Mám ipad 3, predtým som mal ipad1. keď som ho ešte nemal nevedel som načo by mi bol ale teraz si neviem predstaviť že by som ho nemal, skutočne je užitočný - aj na prácu aj na zábavu (oplatí sa investovať do dobrých aplikácii). Ak to mám porovnať z Asus Transformerom, tak ipad je oveľa stabilnejší (ale padne občas) a hlavne prehľadný a pohodlne sa ovláda narozdiel od otrasného Androidu ktorý síce umožňuje všelijaké pokročilé funkcie ale pre bežného užívateľa sú zbytočné. Na papieri možno vyzerá Asus lepšie, ale komfort ovládania je pre mňa najdôležitejší. Aby to neznelo ako spoveď apple fanatika (lebo ním nie som:-D)- mám windows pc aj windows phone :-D.
iPad mini čo je teraz má otrasný displej, tak isto aj iPad1,2. retina displej sa naozaj oplatí, veľmi dobré na prácu s dokumentami a na web.
05. 06. 2013 v 20:41Off-line svejdik153  (31/179/53)
Mám ipad a na ntb skoro nejsem. Dá se na něm dělat skoro vše. Ale musíš s tím umět není to pravé zadnej acer, samsung apod. Je to proste originál jak software tak manipulaci se vším. Není dokonalej ale ze všech tabletu se k dokonalosti nejvíc přibližuje.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 06. 2013 v 10:17Off-line igni  (36/192/130)
Nemohu si odpustit reagovat na par veci. Android Ios prevysuje v mnoha ohledech, predevsim svoji otevrenosti, ale je fakt, ze kvuli tomu neni tolik stabilni a pro obycejneho uzitele se muze jevit kapku slozity (naproti tomu Ios je doslova system pro blbce, takze ho zvlada kazdy). K tomu Iconia i Transformer behaji i s Windowsama. S externi klavesnici ipad prevysuji vydrzi i komfortem. Jediny co, tak ma ipad vyssi rozliseni, ktere je zcela nesmyslne a zbytecne u neceho co ma 10palcu (nechapu na co je nekomu u tabletu rozliseni 2048×1536, kdyz vetsina z nas ma na velkych monittorech a televizich 1920*1080 a bohate nam staci). A jenom pro svejdik153: jaky pak originial prosimte? to vam jenom apple vymejva mozek, ze tablet vymyslel uzasnej a bozskej Steve a vi jim to zerete a americky soudy taky. Original je Tablet PC od Microsoftu predstavene Billem Gatesem v roce 2002. Takze i ten vas zboznovanej Ipad je jenom kopie v hezkem obalu ;)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
19. 09. 2015 v 22:30Off-line misacek1003  (24/176/-)
Ja mam IPHONE 6 a i IPAD a i MACBOOK no apple parada uplne spokojenost diky tatííííííííí
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 09. 2015 v 23:09Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Tak Ipad je vlastně takový malý lehký notebook, což je jeho hlavní výhoda. Zkuste si po nějakých každodenních cestách tahat těžký notebook a potom vám dojde, k čemu se vyplatí mít ipad. :-P
19. 09. 2015 v 23:29Off-line Vineo  (91/190/71)
Jestli nevíš co s prachama tak si ho kup, jinak pro většinu lidí nemá moc využití :) Já mam Air 2 a jediný co na něm dělám je že hraju a občas projíždím net - na cestu do školy a běžný užívání je to moc velký ale notebook to nenahradí.
19. 09. 2015 v 23:30Off-line Vineo  (91/190/71)
Lukino_Luk: Není to malý notebook, je to spíš přerostlej iPhone. To už se vyplatí si spíš než iPad koupit macbook air :)
19. 09. 2015 v 23:42Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Ale právě o tu "přerostlost" jde. Na iPhonu jen těžko můžeš například nějakému svému klientovi ukázat návrhy a plány, které si u tebe objednali. respektive můžeš, ale bude to nepraktické. Prostě Ipad je praktická věc pro podnikatele a studenty třeba (náhrada za učebnice).

Nehledě na to, že notebook je zbytečně hlučnej, zatímco Ipad žádný chladič provozující hluk v sobě nemá.
20. 09. 2015 v 00:23Off-line Vineo  (91/190/71)
Notebook možná, ale píšu Macbook Air. To máš plnohodnotný notebook, je strašně lehkej a nevydává žádnej hluk.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload