Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Necítite sa niekedy ako gayovia divne?

28. 02. 2018 v 17:59Off-line Anonym
Ahojte, nadobúdam pocit, že spoločnosť už gayov neodsudzuje, ale radí ich medzi takých pojašených ufňukaných d***lkov, ktorí žijú izolovane, majú svoje podničeky, kde pred dverami píše "Je piatoček, buzny majú sviatoček." A keď sa prihlásim na nejaký portál pre gayov, cítim sa opäť ako nie medzi svojimi. Vždy som sa cítil ako normálny chlap, ktorý nepotrebuje na seba upozorňovať a ktorý si vydobyje svoje miesto medzi mužmi normálnymi, nie ponižujúcimi spôsobmi. Je to pre mňa ťažké prijať, že nie sme vnímaní ako chlapi, ale ako slabý odvar chlapa. A nič z toho, čo vidí okolitý svet, nám nepomáha.
Potom ma napadla ešte jedna vec. Kamarát mi minule písal, že ako veriaci gay má strašný problém zapadnúť. On študuje prvý rok v Prahe a tam na neho každý pozerá ako na retarda, keď povie, že je veriaci a že ak chce mať sex len z lásky, tak je vraj totálne *ebnutý. To už keď sa vieme medzi sebou odsudzovať a zhadzovať za normálnu odlišnosť a iné životné prio***y, tak to je pekne smutné. Cíti to niekto podobne?
28. 02. 2018 v 18:38Off-line Anonym
A kvuli cemu konkretne?
28. 02. 2018 v 18:39Off-line VegWan  (23/194/82)
Normálka :D
28. 02. 2018 v 18:42On-line i8051  (53/184/97)
Normalni chlap s koulema nevystupuje jako anonym, takze z toho plyne, ze jsi jen slabej odvar chlapa .-)

Jinak nikoli, jako buzna se necitim vubec divne, nemam k tomu duvod :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 02. 2018 v 18:48Off-line BussterX  (103/130/150)
Vyrovnanej sebevědomej chlap řeší jak sehnat kluka na sex nebo na vztah a ne jak jakousi pomyslnou gay komunitu vnímá jakejsi "okolitý svět" :D co je mi po tom, jak okolitý svet vnímá gay komunitu, mně zajímá jak konkrétně mě vnímají moji známí a o vás ať si klidně udělá okolitý svet dojem z pochodu anální hrdosti gay pride :D
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
28. 02. 2018 v 20:31Off-line BussterX  (103/130/150)
Ťu ťu ťu, huš nebo tě plácnu :*
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 02. 2018 v 21:06Off-line MxP  (22/185/80)
Já nevim ale ted jsem přestupoval na jinou školu a myslim že jsem tam jeden z těch chlapštějších kluků :D v třídě máme dvojčata (heteráci) jeden mě minulej týden vyspělost a druhej mě pochvalil že mam dobrý tělo :D takže myslim že pro ně a zbytek třidy nejsem buznička
28. 02. 2018 v 21:08Off-line idea  (39/170/-)
Divně se někdy cítím, když potkám spolužáky a ti vypráví kolik mají dětí a manželek a já řeknu, že děti ani manželku nemám. Jelikož to neříkám všem na potkání, že jsem gay , tak jsem asi pro ně trochu divný, že nežiju jak oni, že nemám svou rodinu a kopu dětí.... :D A na úřadech v občance jako svobodný, taky někdy nechápou.
01. 03. 2018 v 18:35Off-line Betonica  (39/191/93)
Necitim se divne. Naopak. Je to ale tim, ze nejsem z tech, kteri by prilis dali na to, co si kdo mysli. Neni mi to jedno, ale nenecham to prilis zasahovat do svyho zivota.

Cely to nastaveni prijimani lidmi nespociva v sexualni orientaci. V mym pripade sice vsichni vi, ze jsem gay, ale nemam pocit, ze by to nekoho prilis zajimalo. Roky se prirozene chovam tak, ze tahle drobna informace neni dulezita. K cemu taky. Ja taky neresim loznice svych blizkych, pokud s tim sami neprijdou.

Vira je dalsi takovou intimni veci. Je pravda, ze jsem zpocatku mel sam se sebou problem skrzeva viru. Kdo ale rekl, co jak ma byt? Co je dobre a co spatne? Rekl to zas nejakej clovek, kterej je clovekem stejne jako ja. A kdyz on rekl, ze dobre je toto, pak ja klidne muzu tvrdit, ze dobre je tamto. A taky jsem tak udelal. Rekl jsem si, ze muzu byt vericim a zaroven gayem, ze muzu ve*** v Boha a zaroven v silu pera myho partnera. Taky to tak delam a hele, cim dyl to takhle funguje, tim lepsi to je. Tahle srovnanost sam se sebou je videt i navenek, takze se mi nikdy nestalo, ze bych byl konfrontovanej s otazkama na svoji orientaci nebo viru. Jako jo, vtipny narazky na to, kdo je doma mamka a tatka padly, ale to bylo jen skadleni.

Tobe i kamaradovi radim vysrat se na to, co si kdo mysli. Daleko lepsi je ridit se vlastni hlavou a delat si veci tak, aby byly prijemny. Nekdo ma problem s vericim gayem? No super, ale on ma problem, ne ty nebo tvuj kamos. A prece nebudete resit problem ciziho cloveka... Takze neklesej na mysli. Je spousta lidi, ktery zajima, co jsi zas jako clovek, a neresi, s kym spis a v co veris. A takovych se drz(te). Ty druhy zdvorile prehledni(te).
04. 03. 2018 v 11:57Off-line omigosh  (45/172/80)
04. 03. 2018 v 22:51Off-line patrickcaava  (28/164/50)
Nemám rád, pokud se někdo chlubí tím, že patří mezi gaye nebo bisexuály na veřejnosti. Rovněž nemám rád veřejné projevování citů. Někdo mi nadává, že se za to nesmíme stydět, protože je to normální a co si myslí společnost nám má být jedno, ale to není o studu. Vždyť ani u heteropárů není takové projevování nějak zvlášť četné. Navíc nehrozí, že narazíte na nějaká xenofóbní individua, která vám budou nadávat, nedej bože fyzické napadnutí. Když jsou pak dva "kluci," kdy ani jeden neumí "fajtovat," tak je to dost blbé. Potom vidíte Prague Pride, a tam se chovají jak degeni. Lidé tak potom vnímají celou komunitu. Taky znám věřícího gaye, který chodí pravidelně do kostela a jelikož má delší dobu přítele a ví se to o něm, tak na něj taky čučí skrz prsty. I proto jsem odpůrcem jakéhokoli náboženství... Tvrdí, že jsou gayové zvrhlí, protože se svobodně rozhodli být teplí, že jsou nemocní a usmaží se v pekle... Že hříšný život je krátký, ale hněv boží dlouhý, prostě fanatismus, s kterým se u nás na vesnici setkávám. Je to jako ve středověku, naštěstí alespoň rodiče mají mozek (občas :D)... Jak kdysi psal jeden člověk, pokud je homosexualita nemoc, tak nemusíme celý život makat. :D
04. 03. 2018 v 22:53On-line i8051  (53/184/97)
Patrik ma rozumny nazory, z nej si berte priklad .. souhlas na 93% :-)
04. 03. 2018 v 23:11Off-line patrickcaava  (28/164/50)
Tak díky :D
05. 03. 2018 v 16:54Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Ja se citim divně v jakekoliv komunitě. Ovšem obvzlášť v komunitě bazerantu si připadam jak pes v utulku pro kočky.
05. 03. 2018 v 20:25On-line i8051  (53/184/97)
Jak se muze dostat pes do utulku pro kocky? Ledaze je teplej :-)
05. 03. 2018 v 20:37Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Ičko, a nebo si splete vrátka (:
06. 03. 2018 v 11:17Off-line esthetique  (41/-/-)
Divne se citim pouze na teto seznamce
07. 03. 2018 v 06:57Off-line Alda29  (36/192/90)
No já bych řekl že společnost odsuzuje a hodně. Stačí přečíst komentáře různých článků na podobná témata. Je spousta a spousta primitivů, kteří nikdy nepochopí, že gayové se rodí, nikoliv vychovávají a spousta takových, co jsou názoru, že gayové prostě na světě nemají místo.
Jenže to nám může být u pr..le, my k životu takový primitivy nepotřebujeme.
07. 03. 2018 v 09:09Off-line yperit  (91/186/68)
Já se zase naopak cítím divně,když má někdo potřebu řešit moji sexualitu,když se nechovám a neoblékám jako vykroucenina. A když to chtějí řešit,pošlu je do p..e a je klid:)
08. 03. 2018 v 21:19Off-line Moni  (35/176/-)
Já se cítím divně celý život
10. 03. 2018 v 23:01Off-line N00ne  (32/180/150)
Já se jako "buzna" necítím. Když to o sobě někomu řeknu, většinou to ani nečekají a s těžkou prací chodí klidně za mnou s tím, že "jsem hromada chlapa" :D Asi záleží na prostředí a na tom, jestli opravdu nevypadáš, jako "buzna" :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload