Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vždy jsem chodil s hnusnějšíma klukama než jsem já

05. 03. 2018 v 16:02Off-line Anonym
Vždy jsem chodil s hnusnějšíma klukama než jsem já. ne že bych byl megakrásný ale v každém vztahu jsem byl já ten hezčí a ti kluci mi to dávali najevo, já byl ten kdo vybíral co budeme dělat, na jaký se budeme dívat film nebo co budeme hrát. ti kluci nebyli nic moc, většinou mladší než já, ale žádní supermodelové. ale bylo to jednoduché, neměl jsem ani potřebu se kvůli nim holit, neřešil jsem že mám dva roky starou bundu, bylo mi to jedno. ale teď si už dlouho píšu s jedním superkrásným klukem a celé se to otočilo, on vybírá kdy budeme co hrát - najednou mi nevadí se přizpůsobit a nevadí mi že je po jeho a především nějak se nemůžu zbavit myšlenek "co na mě vlastně vidí", "proč si každý den píšeme", mám tendenci si s ním přestat psát protože "on o mě přece nemůže stát"... ale takovéto uvažování je špatné. jak se toho uvažování zbavit?
05. 03. 2018 v 16:13Off-line Mr.No  (27/185/70)
Treba te chce jen na sex :)
05. 03. 2018 v 16:14Off-line Anonym
To na tom ale nic nemění.
05. 03. 2018 v 16:49Off-line BussterX  (103/130/150)
Neřeš to... carpe diem
05. 03. 2018 v 17:13Off-line rosju  (53/170/78)
Stve te to,protoze uz nejsi ten dulezitejsi,to se lidem,co na to nejsou zvykly,stava
05. 03. 2018 v 21:27Off-line i8051  (53/184/97)
No .. rika se tomu falesny sebevedomi. S tema hnusnejsima jsi machroval, jak jses super a ted se to otocilo a sebevedomi je v hajzlu :-)
06. 03. 2018 v 11:07Off-line esthetique  (41/-/-)
Je hodne spatne pro ne, ze nedokazali byt ne zrovna ti vic aktivni, ale alespon stejne aktivni, pokud jde o to, co se bude podnikat. takovi ti pejsci na voditku. kam je panicek zatahne, tam jdou. osobne se mi hnusi, kdyz takovy kluk prijde se svym (casto o desitky let starsim) panickem do sauny a pro ostatni je totalne nedostupnej, protoze se svyho staryho drzi "za sukne". netusim, proc tam vlastne lezou, leda tak nasirat ostatni.

proste, ty za to nemuzes, muze za to nedostatek sebevedomi tech kluku...+dnesni povrchni spolecnost, kde se hodnoti jen ten povrch a jak veci vypadaj z venku....

hledej si nejakyho na stejny urovni a udelejte si dohodu, ze oba rozhodujete, co se bude delat.
v sexu to je jako kdyz vers k sobe hleda jineho verse, je to strasne slozity, ale kdyz se to povede, tak to stoji za to a maj lepsi sexualni zivot nez vetsina jinych dvojic
06. 03. 2018 v 11:41Off-line i8051  (53/184/97)
"St63V (54/196/110) NOVÉ
Jednou jsi dole, jindy nahoře. Vždy záleží na okolnostech, jakou si zvolíš jako prio***ní. Ty jsi schopný střídat situace. Jinému vyhovuje jen být vždy druhý, či naopak."
-----------------
tvl co to je zase za blabol? Jak se prosimte volej prio***ni okolnosti? Jak se vedome stridaj situace? Cetl jsi poradne ten dotaz? To neni o tom bejt nahore nebo dole :-) ale co, hlavne, zes neco napsal, je fuk, ze to nedava smysl :-)))
06. 03. 2018 v 12:57Off-line colombo  (103/192/90)
Anonym si možná uvědomuje, že již není "na parametrech" jako před lety, uvědomuje si, že s věkem (obvykle) člověk nekrásní, ba naopak. Anonyme, vítej v reálném životě :)
06. 03. 2018 v 13:13Off-line i8051  (53/184/97)
Colombo - teds mu zkazil uterni odpoledne :-)
06. 03. 2018 v 15:07Off-line i8051  (53/184/97)
STV - vyubec jsem v tom nevidel zadnej sex, jen blaboly bez sebemensiho zamysleni :-) a o tom TOP a BOTTOM jsi psal prave ty :-))
06. 03. 2018 v 15:14Off-line Anonym
I8051: ale nezkazil.. já mám upřímné odpovědi rád. a navíc má pravdu, teď ale co s tím. :D ale ukončovat to s ním kvůli tomu nebudu, jak říká busterrx, užívat si, moc si od toho neslibovat a uvidí se co přinese čas. :)
i8051#2: já myslím že st63v to nepochopil úplně špatně. je to v podstatě o tom být nahoře či dole. troufám si tvrdit že v každém vztahu je jeden aspoň o trochu hezčí než ten druhý. já byl vždy ten hezčí. teď se to otočilo. byl jsem nahoře. teď jsem dole. ale nevadí mi to. vadí mi to co mě v souvislosti s tím napadá.
06. 03. 2018 v 15:21Off-line i8051  (53/184/97)
Anonyme - to, ze jeden je ve vztahu hezci nebo hnusnejsi se ovsem nedefinuje tim, ze je nahore nebo dole :-) tim nahore a dole se definuje aktualni zivotni sutuace :-)
06. 03. 2018 v 15:22Off-line Anonym
I8051: co se týče krásy tak klidně může být nahoře nebo dole. co se týče jiných věcí tak ty s krásou samozřejmě už nesouvisí, ty já v tomto vlákně ale neřeším.
06. 03. 2018 v 15:23Off-line Anonym
Mg... ja odeslu odpoved a ty tam mezitim jeste doplnis dalsi vetu.. ty editace by meli zakazat. nebo to odesilej az si budes odpovedi jisty :D kdo to ma porad upravovat :D
06. 03. 2018 v 15:24Off-line i8051  (53/184/97)
Nebudu preci psat 10 prispevku za sebou, jako STV, dopisu to do jednoho :-) pokud si nekdo mysli, ze se kolem vzhledu vsechno toci a ze kdyz je trosku hnusnejsi je DOLE a kdyz nahodou hezcejsi, tak zase NAHORE, tak je to prave o tom falesnym sebevedomi :-) ja jsem treba sebevedome hnusnej a nemam s tim zadnej problem :-)
06. 03. 2018 v 15:24Off-line Anonym
Obojí má něco do sebe. :D
06. 03. 2018 v 15:27Off-line i8051  (53/184/97)
Kazdopadne vztah neni o soupereni nebo srovnavani, kdo je hnusnejsi a kdo hezcejsi nebo o tom, ze to vse diriguje jeden. Je to o spolupraci a kompromisu. Pokud budes resit nesmysly, jako jestli neni on nahodou hezci, nez ty atd ... tak vztah bude o h@vne :-) .. takze ano, tohohle uvazovani se hodne rychle zbav :-)
06. 03. 2018 v 16:54Off-line rosju  (53/170/78)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
06. 03. 2018 v 17:03Off-line i8051  (53/184/97)
STV - chapu tvoji zapomnenku .. tak zde to mas:
https://www.nakluky.cz/…bisexualita/#…
3/03/2018 od 20:44 do 23:46

Btw dale dekuji, zes opsal, co jsem napsal ja, ale hlavne zase, zes neco napsal :-)
06. 03. 2018 v 17:31Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Mne to prijde také narcistické a v zmysle "som krajší tak buď rád že som vôbec s tebou a rob všetko preto aby som nechcel z tohto vzťahu vystúpiť". Mne to prijde ako vzťah na ihlách a celé také neuvoľnené kde sa od teba priam očakáva (v prípade že si ty ten "krajší") že ten druhý bude chcieť urobiť všetko preto aby si s ním zostal a to v takom zmysle že ty môžeš veľmi rýchlo odísť ak sa ti niečo nebude pozdávať a celkovo má ten druhý takú neistotu dokedy to celé vydrží.
06. 03. 2018 v 17:50Off-line Anonym
Felixgabriel. pochopil si to naprosto presne. to bylo vzdy: nevadi ti kdyz nam mamka udela na veceri spagety? tak ja tam zavolam. chces jeste hrat dostihy nebo se budeme divat na film? tak ja to uklidim.... v podstate to bylo otravne. a ano ja byl vzdy ten kdo odesel. ale to se dalo cekat. takovy vztah je unavny. a ted mozna cekam to stejne od nej. ale on neni jako ja. tak bych se mozna nemusel bat. nevim :D
06. 03. 2018 v 18:02Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
A ty si ho nechal všetko upratať a nikdy si sa ho nespýtal nato čo by chcel on? Píšeš, že krásou neboli nič moc, čo tak ich trocha podporiť a utvrdiť v tom že ich máš rád takých aký sú a dať im nejaký ten pocit istoty? :-)
06. 03. 2018 v 18:18Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
A možno ešte taká rada do aktuálneho vzťahu: ak robíš teraz to isté ty z opačnej strany, prestaň s tým podlizovaním sa pretože teraz robíš presne to isté čo sa tebe nepáčilo na iných :-D
09. 03. 2018 v 18:47Off-line Betonica  (39/191/93)
Smeju se, az se za svoje rostouci bricho popadam. A premejslim, jestli je to snaha pobavit nadsazkou, nebo jestli to myslis vazne.

V prvnim pripade ti diky za prima desetiminutovku, prodlouzila mi zivot o dve hodiny.

V druhym pripade te jen polituju. Vic k tomu nemam, co bych dodal, pac jsem hnusnej, tlustej, starej a nechapu, co bys na me videl.

Ale protoze jsem taky Betonica, tak ti neco malo pripisu.

Prvne. Fakt nemuzu ve***, ze delis lidi na hezky a hnusny, vizualne. To je tak do pate tridy zakladky... Otazky typu "co na nem vidi" nesouvisi vubec se vzhledem. Ale vubec! To je charisma, sex-appeal, sila osobnosti, jakkoli tomu reknes. A ta se neziska narozenim, ta se ziska casem, pokud vubec.

Za me takhle: Vyser se na fyzickou stranku lidi a daleko vic sleduj, co jsou zac, jak se chovaji, co a jak rikaji, jak se chovaji. Tak spolehlive poznas hezkyho cloveka od krivaka.
13. 03. 2018 v 18:41Off-line Anonym
Mno ja nevim. tesi me ze jsem nekoho rozesmal. ona je pravda ze si celkem rozumime a mame dost spolecneho, vcetne spolecnych zajmu. nicmene nevim zda zrovna na tomhle lze stavet vztah kdyz je nekomu 18 a je zdanlive celkem povrchni..
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload