Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vlastnosti prezidenta

05. 03. 2018 v 19:52Off-line pear  (103/-/-)
Dobrý den, jelikož se všichni v poradně nudíte a už zde dlouho nebyl žádný neinteligentní "wtf" příspěvek, tak jsem se rozhodl "zaperlit" a něco jsem napsat. Jaké vlastnosti, obor vzdělání by měl mít budoucí prezident? Děkuji za odpovědi
Pro případné dotazy: Ano, chci být prezidentem.

Ps.! POZOR! V tomto příspěvku byla použita dávka sarkasmu a ironie!
05. 03. 2018 v 19:55Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Prezident by nemal byť gay, inak sa môže stať v prípade neúspešného vedenia štátu že bude mať prezývku "ten buzerant" prípadne takýto titul :-D
05. 03. 2018 v 19:58Off-line pauxi  (49/178/79)
Hlavně by ho všude stále jeb...aly
05. 03. 2018 v 20:32Off-line pear  (103/-/-)
Děkuji za Vaše názory, vezmu si z nich ponaučení.
05. 03. 2018 v 21:24Off-line i8051  (53/184/97)
Vysoka skola prezidentska
05. 03. 2018 v 22:16Off-line i8051  (53/184/97)
To sedi, takze Akri na Hrad :-)
05. 03. 2018 v 22:25Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Soudě podle současné hlavy státu nemusí umět vůbec nic, stačí, když se bude lísat do přízně mocných doma i v zahraničí.
05. 03. 2018 v 22:44Off-line BussterX  (103/130/150)
Střílení do dělníků za první republiky na Mararykův příkaz jo? - např. radotínská komunistická demonstrace proti nezaměstnanosti v roce 1930 se svrhla v orgie rudého násilí. Když průvodu zahradilo cestu pouhých osm četníků, tak komunističtí zbabělci, krytí ženami a dětmi, navíc provokováni poslancem Václavem Kopeckým začali po strážcích pořádku házet kameny, mezi nimi několik kilogramů těžké šutry. Nelze se divit, že jednomu z četníků ruply nervy a začal do davu střílet. Tehdejší četnictvo bohužel nebylo psychicky cvičeno na zvládání běsnících živlů a navíc nebylo chráněno „brněním“ tak dobře jako dnešní zásahové jednotky.

a zde bolševici:
V dubnu 1953, před květnovou amnestií po smrti Klementa Gottwalda, bylo v Československu uvězněno 15 tisíc lidí z politických důvodů....
Celkový počet takzvaných politických vězňů v letech 1948-1989 podle ÚDV přesahuje 200 000. Po_praveno bylo 248 osob... Několik set vězňů spáchalo se_bevraždu, zejména v podzimním čase či kolem Vánoc. V mnoha případech však příčinu úmrtí nelze určit. Další zemřeli na hranicích při pokusu o opuštění komunistické diktatury ...
05. 03. 2018 v 23:10Off-line BussterX  (103/130/150)
Je pravda, že soudruzi komunisti zavřeli do lágrů celkem velké množštsví vrahů... například Josefa Brykse ... tento zloduch ve své imperialistické stíhačce sestřeli dva poklidně poletující mesršmity načež byl po zásluze sestřelen a zbytek války strávil v lágrech a na utěku... po válce byl tak drzý, že se vrátil do československa kde byl samozřejmě soudruhy po právu potrestán kriminálem kde si dovolil umřít při těžbě uranu aby se vyhnul spravedlivému trestu a převýchově :D
05. 03. 2018 v 23:25Off-line BussterX  (103/130/150)
Osuš si slzičky akryláte a vpomeň si na prvorepublikovými četníky prostřelenou rudou vlajku, žádné slitování s třídním nepřítelem! :D
05. 03. 2018 v 23:35Off-line ozvien  (73/-/-)
Kde se v tom tompachovi bere ta nenávist, je to zase nadějná ratolest pražské kavárny.
05. 03. 2018 v 23:36Off-line BussterX  (103/130/150)
Třeba jednou budeš prezident akryláte :D proč bys nemoh bejt prezident... když může bejt prezident zeman, může to bejt klidně aji akrylát, horší to bejt nemůže než teď :D umíš nějaký bonmoty?:D
05. 03. 2018 v 23:42Off-line BussterX  (103/130/150)
Ozvieno,jaká nenávist? tompech napsal že - prezident musí umět chlastat (zeman je alkoholik), urážet všechny na potkání (zeman je sprostej kanál a uráží beztrestně kdekoho), lézt do zadnice agentovi StB (babiš je jeho kůň) a nějakému diktátorovi (putinovi do p***le leze - viz kauza pussy riot, číně taky) atd.... jaká je v tomto nenávist? to je konstatování pravdy
06. 03. 2018 v 02:35Off-line ozvien  (73/-/-)
Jediný politik který říká co si myslí. Je zajímavé, že snad to víš buřtíku byl Havel ve srovnání se Zemanem dosti zajímavé číslo a japakto že ta nenávist proti Zemanovi tolik kvete. Pražská kavárna zase to opakuji šílí nenávistí.
06. 03. 2018 v 03:24Off-line pear  (103/-/-)
Zajímavé, jak vždycky dokážete u určitého tématu se ve finále bavit úplně o něčem jiným (neříkám, že mi to vadí, spíš se mi to líbí :D).
06. 03. 2018 v 05:07Off-line BussterX  (103/130/150)
Á opět zde ozviena máchá pražskou kavárnou :D

„Včera se mě několik lidí ptalo, co to je ta pražská kavárna, se kterou vede válku náš bujarý prezident a kterou si berou pořad do huby i zdejší přátelé Vladimíra Putina. Kde že jako ta kavárna je a kdo tam teda chodí. Pokusil jsem se najít odpověď: Pražská (stejně jako brněnská, plzeňská, pardubická či ostravská) kavárna představuje ve zkratce všechny občany České republiky, kteří vykazují snahu po k***ickém myšlení, čímž silně narušují stabilitu společnosti podle čínského vzoru. Jestliže se jezdí Miloš Zeman učit do Číny, jak zakroutit krkem každému, kdo k***icky myslí, navazuje tím na odkaz Klementa Gottwalda, který se totéž jezdil učit do Sovětského svazu. Jediný problém české kavárny je ten, že do ní nechodí celý národ. Že totiž celý národ nepoužívá v dostatečné míře k***ické myšlení a volí si kryptokomunistické d***ly."
Pavel Šafr
06. 03. 2018 v 11:13Off-line esthetique  (41/-/-)
Cesnek.hoax by ti rek......
06. 03. 2018 v 11:30Off-line ozvien  (73/-/-)
Buřtíku ten Šafr to je kádr, pořád je to o jednom samém. Kavárna prohrála volby a nemají přístup do vlády. Zuří moc že nemají moc, takže je toho na ně moc.
06. 03. 2018 v 11:34Off-line i8051  (53/184/97)
AKRI: "Stačí mu napsat něco, co se neshoduje s jeho názory, a to i slušně, a hned jde člověk do bloku" ... to je jak u tebe, co? Taky blokujes vsechny, kdo s tebou nesouhlasi :-)))
06. 03. 2018 v 12:19Off-line i8051  (53/184/97)
Zase samy blaboly. Chovej se jak normalni clovek a neprskej kolem. Koukni na me, jak to mam na salamu, nic me nenasere a mam rad celej vesmir :-)
06. 03. 2018 v 12:31Off-line i8051  (53/184/97)
Dela mi problem pochopit tvoje mrzoutovsky blaboly, o delce textu to neni, klidne se rozepis :-)
06. 03. 2018 v 14:22Off-line gin  (63/184/120)
Včera se mě několik lidí ptalo, co to je ta pražská kavárna, se kterou vede válku náš bujarý prezident a kterou si berou pořad do huby i zdejší přátelé Vladimíra Putina. Kde že jako ta kavárna je a kdo tam teda chodí. Pokusil jsem se najít odpověď: Pražská (stejně jako brněnská, plzeňská, pardubická či ostravská) kavárna představuje ve zkratce všechny občany České republiky, kteří vykazují snahu po k***ickém myšlení, čímž silně narušují stabilitu společnosti podle čínského vzoru. Jestliže se jezdí Miloš Zeman učit do Číny, jak zakroutit krkem každému, kdo k***icky myslí, navazuje tím na odkaz Klementa Gottwalda, který se totéž jezdil učit do Sovětského svazu. Jediný problém české kavárny je ten, že do ní nechodí celý národ. Že totiž celý národ nepoužívá v dostatečné míře k***ické myšlení a volí si kryptokomunistické d***ly."
Pavel Šafr

Ou, ou

to je demagogie. Jako kdysi za komárů soudruh Jambor, jenže s opačnýma znaménkama. Už v polovině 19. století bylo ve Francii a pak i ve Vídni mezi určitými rádoby intelektuály nóbl chodit do kavárny. Havel před plyšákem chodil do kavárny Slávie na Národní třídě.

Ten pojem kavárna vyjadřuje určitou sortu lidí, kteří se sami cítí být těmi nejosvícenějšími.
07. 03. 2018 v 07:22Off-line yperit  (91/186/68)
Klaus a Zeman mají štestí,že nemají Hitlera za hranicemi. Klaus by se posral a utek do USA, Zeman zchlastal jako prase a z Moskvy dštil nenávistné bonmoty a to by bylo všechno. Dále všichni komunističtí prezidenti(až na Gotwalda a Novotného)měli prezidentství za odměnu. Novotný neustál politický tlak(poslušný úředníček, Gotwald to tu rozjel). Hácha prezidentský úřad odmítal,nestál o něj. O Havlovi nevím,jestli byl jenom neuvěřitelně naivní, nebo za tím bylo něco víc, nevím. Když to shrnu, tak náš prezident by měl být charismatický tvrdý vůdce jako. Masaryk, starý ideálně jako Gotwald, když tu proved puč, a mít ideálně kredit ve světě jako Havel.Všichni naši politici jsou až moc srostlí s marasmem,ve kterém žijem,staré garda politických matadorů patří do kriminálu a né do parlamentu,snad z Bartoše možná něco za pár let bude,pokud ho Babiš nezkorumpuje a neodstraní.
07. 03. 2018 v 07:57Off-line papama  (54/182/90)
Současný prezident natolik snížil laťku svého úřadu, že měřeno jeho vlastnostmi by se mohlo zdát, že prezidentem se může stát prakticky kdokoliv. Zase tak moc mi nevadí, že je starý, nemocný a alkoholik. Mnohem víc mi vadí, že je netolerantní, agresivní, mstivý, že zatahuje republiku na Východ a že mu jako bývalému bolševikovi nevadí narůstající vliv bývalých estébáků a současných komunistů na českou společnost.
07. 03. 2018 v 08:00Off-line BussterX  (103/130/150)
Ype***, havel byl nástroj (tedy víceméně loutka) ve vyšší hře, to už se myslím ví... ale možná byl nástroj ve vyšší hře než jsem si myslel :D
https://www.youtube.com/watch?…
07. 03. 2018 v 08:19Off-line BussterX  (103/130/150)
Gin napsal: "Ten pojem kavárna vyjadřuje určitou sortu lidí, kteří se sami cítí být těmi nejosvícenějšími."

gin měl namysli zřejmě toto: "Ten pojem kavárna vyjadřuje určitou sortu lidí, o kterých nám pan Mlhoš Ovar řekl, že se sami cítí být těmi nejosvícenějšími."
07. 03. 2018 v 08:37Off-line yperit  (91/186/68)
Busterxx:shlédl jsem, právě pořady na History Channel a Spektrumu mi nasadily brouka do hlavy,občas tam jsou i zajímavé dokumenty jako odkaz na ten,který jsi poslal. Ono i vzpomínky lidí na Havla,když seděl tady v Heřmanicích,nejsou moc dobré. Měli ho za bonzáka a slabocha. Znal jsem člověka,který byl v té době vězenským doktorem a od něj to vím. Ten doktor ho moc nemusel,ale pomáhal mu. Je taky pravdou,že na toho doktora nezapomněl a ten z toho v podnikání ještě dlouhá léta profitoval,než zemřel(ten doktor). Havel je hodně rozporuplná osobnost. Chtěl bych si od něj udělat větší odstup, aby moje uvažování nebylo zabarveno emocemi.
07. 03. 2018 v 08:45Off-line BussterX  (103/130/150)
V době, kdy tady byla upjatá normalizace a bolševici například nepustili na vysokou školu děcka chlapa jehož brácha emigroval na západ, tady komunistická STB nechala fungovat partičku "disidentů", nechala jim luxusní auta z tuzexu a devizová konta v cizině a nechala je přes celnici provážet závadné tiskopisy a tady je šířit, a když někoho z nich zabásla tak určitě nedřel někde v jáchymově na uranu...no to jednomu nasadí brouka do hlavy :D
07. 03. 2018 v 09:02Off-line yperit  (91/186/68)
Busterxxx: vím jenom jedno,že hodně lidí v disidentu mělo nadstandartní zdravotní péči,protože se o spoustu z nich staral stejný personál lékařů,kteří měli na starost i špičky politbyra a prezidentský pár. Do té samé skupiny patřilo i pár léčitelů,jako třeba zemřelý páter Ferda,ten mi dával jako děcko požehnání. Taky se staral o prominenty za komančů.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload