Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak se připravit na 1. sex?

05. 03. 2018 v 20:41Off-line Anonym
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli někdo nevíte kde sehnat PDFko jak den připravit na 1. Sex... někde jsem ho tady v poradně viděl ale nevím kde a taky nevím jaká klíčová slova dát do google aby mi to vyhodilo to co chci... pořád mi to nabízí nějaké Blbej články od buzzfeed... děkuji za odpověď
05. 03. 2018 v 20:54Off-line Anonym
Říká někdo komu je 18...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
05. 03. 2018 v 21:06Off-line Anonym
To možná ale ne pod každým tématem je zrovna to PDFko které já hledám
05. 03. 2018 v 21:15Off-line Anonym
Já hledám ale nenacházím... zkusím to zase zítra...
05. 03. 2018 v 21:17Off-line Anonym
Já ne...
05. 03. 2018 v 21:19Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Tak partnera si priprav sám..
05. 03. 2018 v 21:21On-line i8051  (53/184/97)
Mam to jen v DOCX .. skoda :-)
05. 03. 2018 v 21:25Off-line BussterX  (103/130/150)
Je to ze serveru holky holkám či jak se to menuje :D možná by se to dalo aplikovat na 2 borce :D

Teď přeskočím tu večeři a vrhnu se rovnou na akci. Asi nejlepší způsob, jak k tomu "nenápadně" přejít, je ležet vedle sebe v posteli, líbat se, mazlit se... A rukama šmátrat... Hladina vzrušení se bude stupňovat a za chvíli to jeden z vás nevydrží a vhrne se na toho druhého. Pak už to jde celkem samo. Pro první sex se doporučuje klasická, misionářská poloha. Doporučuji jí trošku nadzvednout zadek (třeba podložit polštářem), aby jste k ní měli lepší přístup. Hlavně nezapomeňte na ten kondom, když už jste si ho tak pracně šli sehnat.

Pokud už jste v poloze, že na ní ležíte a připravujete se na svůj první sex, přesvědčte se (třeba prstem), zda je vůbec dole ONA připravena. Mladé holky vlhnou docela dobře, ale může se stát, že i ona se stresuje, aby dnešek dopadl dobře a prostě jí to nepůjde. Pokud cítíte, že je suchá, jistě víte, co dělat :-) Protože pokud byste toto ignorovali, můžete přivést zranění jak jí, tak sobě.

Tak, už jste v ní a čekáte na první pocity... A ono nic? Jak to? Může za to již zmíněný kondom. Hodně klukům se nelíbí sex s kondomem, jelikož u toho není moc co cítit. Pokud si nekoupíte ten tenký, se kterým by to mělo být lepší, ale to jsem nezkoušel. Pokud se stresujete příliš a přemýšlíte nad tím, jestli se jí to líbí a podobně, tak se pravděpodobně ani neuděláte. Ale tím líp, aspoň jste si jistí, že nebude miminko. S tím se musí u prvního sexu počítat, že to nebude dokonalé :-) Nebo naopak se může stát, že se uděláte do pár minut. Každopádně pokud už nemůžete a partnerka stále ještě může, dodělejte ji ručně, bude vám vděčná :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload