Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak zjistit orientaci u druhého kluka?

01. 12. 2011 v 11:18Off-line Anonym
Mám dotaz .. nevím jak zjistit orientaci u kluků co např. potkávám na ulici nebo se kterýma se bavím. Pripadají mi že jsou na kluky ale tvrdí o sobě opak.. a nechci po něm někde na diskotéce vyjet a neuspet aby si na mě pak všichni neukazovali ..
01. 12. 2011 v 18:29Off-line mordsec.hadry  (41/181/60)
V tom se nedá poradit. hodně pomůžou zkušenosti. Až poznáš spoustu chlapů, kteří jsou gayové a třeba bys to nepoznal, a spoustu takových, kteří jsou hetero a myslel sis, že jsou gay atd. atd. tak už ti intuice napoví líp. Stejně to chce ale vždycky odvahu, pokud chceš někoho cizího oslovit, ať si o jeho orientaci myslíš cokoli. Během rozhovoru pak většinou velice rychle poznáš, zda je týpek hetero. Zda je gay poznáš už trochu hůře :-)
05. 12. 2011 v 02:38Off-line gabriel  (38/176/72)
Buznu poznáš tehdy když se 3 krát na tebe koukne nebo otočí
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 10  Nahlásit
08. 12. 2011 v 17:47Off-line Kolina  (28/179/50)
Taky potřebuju poradit:/
09. 12. 2011 v 11:08Off-line riderx  (37/188/80)
Spíš bych diskuzi trosku poupravil, rika se, ze gay gaye pozná, nakolik je to u Vás pravda :)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 12. 2011 v 19:08Off-line Kolina  (28/179/50)
No,já bych řekl,že je gay,ale on se k tomu nemá,no prostě nevím;D:/
12. 12. 2011 v 22:56Off-line drednot  (65/175/90)
hotman:Tvůj spolužák ještě neměl svůj coming-out . Netlač na pilu :)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 12. 2011 v 01:45Off-line radecek7  (28/165/55)
odpoveď na tohle téma by mě taky zajímala, v okolí mám jednoho kluka, kterej se mi líbí, koketuje s holkama, ale vždycky se tak na mě dívá a nevím co si mám myslet, ostatní kluci se na mě jak on nedívají, tak nevím, a bojím se, že kdybych něco začal a on byl hetero, že se ztrapním a už to bude vědět celá škola a to zas nechci...nj, kdyby to tak šlo zjistit z pohledu
17. 12. 2011 v 17:46Off-line mychal  (43/192/75)
Nejlepší je být sám otevřeně gay a kluci vám to budou o sobě říkat sami :-)
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
04. 03. 2012 v 01:56Off-line Wally  (29/185/70)
Taky si nejsem jednim klukem tak docela jistej... pokazdy kdyz ho potkam bo vidim, usmeje se tim nejhezcim usmevem jakej muze bejt, oci zarej...strasne moc se mi libi...sportuje stejne jako ja...je chytrej, hezkej, milej :D jdu kolem a on se ohledne...nejsem si jim uplne jistej..ma holku, ale nwm jestli ji nema jen na oko, aby se to o nem nevedelo...
22. 04. 2012 v 01:16Off-line karelh  (66/-/-)
W***y, to jsou ty nejkrásnější chvíle v životě. A vůbec není důležitý, zda je gay, ale to, že jsi do něj úplně hotovej. A to, že se to nikdy nedozví, je jedině dobře, protože ty ho uženeš na nevšední nádherné kamarádství, kterému on bude velmi rád, a jestliže se neprojeví jinak, nech to tak. Já jsem to před 30 lety prožíval a nelituji toho. A dodnes to mí dávní kamarádi neví. A nechci jim převracet jejich vzpomínky.
05. 05. 2012 v 23:15Off-line pavel3256  (31/178/69)
Mam kamose ktery kdyz jme se bavili o gaych tak povidal ze by si ho klide nechal vykouit ale je hetero na 100% takze jen takoa zaimavost ze proste cloek nemui byt orientovany tak nebo tak ale jde o to co chce....:)
05. 05. 2012 v 23:53Off-line sadake  (31/186/75)
Karelh - ale pred 30 rokmi to bolo trocha o inom možno vtedy aj tvoji kamaráti to videli inak ja osobne by som takéto niečo nemohool žiť tak dlho v sebaklame pretože nie on namota toho chala na krásne kamaratstvo možno budú kamoši ale seba zamota do takej pavuciny že bude ťažké sa z toho dostať a potom len začnú výčitky a otázky prečo to neskusil a až ten chalan nahodov si nájde potom niekoho a este k tomu chalana tak to je už na trieskanie hlavy o múr ;)
06. 05. 2012 v 00:15Off-line karelh  (66/-/-)
Sadake, to není otázka tenkrát a dnes, ale o tom, když se jako puberťák poblázníš do svého kamaráda, se kterým si rozumíš a nechceš ho ztratit. A volíš mezi tím, že s ním bude trávit pěkné chvíle a tím, že na něj vyjedeš a on to nebude opětovat a všechno půjde do kopru a ztratíš ho jako člověka, kamaráda. I když Tě nezatratí. Protože v tom věku si to bude brát osobně a nemusí to přijmout. Hele, lásky přicházejí a odcházejí, ale kamarádi bývají na celý život.
06. 05. 2012 v 01:07Off-line karelh  (66/-/-)
Poslouchej, já jsem se v 16 letech řídil hlavně srdcem, a je pravda, že v těch letech jsem poznal rozhodující lidi, kteří ovlivnili další můj život. Navzdory té bídě, která tady panovala. Víš, ono je to spíš na sklenku vína a malé zastavení se v čase, přes ten počítač mi to moc nejde. Holt jsem starší generace a trochu mi to přijde neosobní. Ale věř mi, každý člověk má svoje sny a já si je ukrást nenechám. To si piš! :)
06. 05. 2012 v 19:12Off-line sadake  (31/186/75)
Jaaaj nejako sa my splietla téma teraz ehm a už som sa našiel tie sny to nepatrilo tebe to bola taká intelektuálna vlozka k celku sak trocha kultúry ne . Ale to je jedno ja som už napísal ako by som sa správal ja a môj názor na to je hore to ja som sa v 16 tich veru rozhodoval niečím celkom iným ako srdcom ale tiež sa dá povedať že je to organ lásky a to je len pár rokov dozadu myslím že dva a ne k***a už tri. Ale to je jedno proste treba žiť naplno ako sa dá a je najlepšie nevahat a skúšať
06. 05. 2012 v 20:36Off-line pavel3256  (31/178/69)
To to leti ze...:) hruuuza
06. 05. 2012 v 20:48Off-line sadake  (31/186/75)
To teda ja som si až do nedávna myslel že tento rok budem mať 19 a to má kamarátka vyviedla z omylu minulé mi hovorí že jak 19 lebo som spomínal že teraz na tých 19 by to chelo niečo vymyslieť a ona že Hallo ty máš tento rok 20 huuuups no k***a tak to dokonca ani nie tri roky ale 4 dozadu ok sakra asi na mňa dolahne dekompresia
06. 05. 2012 v 20:55Off-line karelh  (66/-/-)
No dobre...:)
06. 05. 2012 v 21:05Off-line pavel3256  (31/178/69)
No co maji povidat ti kterym je pres 50..:D TY ABY SE SLY ROVNOU UZ POVESIT...:d
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
10. 05. 2012 v 14:56Off-line rasto  (34/171/61)
Facebook -> kamosi, co se mu libi
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 07. 2012 v 13:29Off-line valbo  (39/176/56)
Někteří heterosexuálové se umí nádherně usmívat. Mohou Vám sdělovat že jste milí atd., mohou Vám být velmi blízcí a chtít Vaši společnost, ale na kluky být nemusí. Naopak kluk, který tak nehřeje a je studený, někdy až chladný naopak, na kluky být může. Třeba ani ta povolání nejsou tak určující. Mezi gayi kluky jsou i zedníci, instalatéři, zemědělci, tesaři, truhláři-stolaři apod. Ne všichni gayové se oblékají dle nejnovějších módních trendů a jsou metrosexuálové. Není málo ani těch, co spí rádo pod širákem. Naopak mám několik kamarádů na holky, kteří jsou metrosexuálové, mluví pár z nich i zženštile, ale s klukem by se ani nepolíbili. Ale zas tolerantní jinak sou, neřeší, kdo s kým chodí a je s nimi i mnoho zábavy. Někdy víc, než s gay metrosexuály někde v nějakém gay friendly podniku, klubu, baru.
05. 08. 2012 v 17:04Off-line Michal18  (29/176/95)
Pro mě je hrozné, číst si to tu... Ne, že bych s tím třeba nesouhlasil, ale musím u toho vzpomínat na toho svého vyvoleného... Bohužel je to tak, jako vždycky... Kouká se na vás, vy na něj, usmíváte se na sebe jinak než na ostatní, ale ani to není důkaz, že může být gay. Já mám takovou špatnou zkušenost, že jsem se pokusil postoupit o něco dál... kamarádíme se od střední školy, po 3 roky jsme spolu hrávali různé hry apod... dělali jsme spolu různé žertíky a mluvili jsme tak trochu se sexuálním podtextem a tak jsem mu jednou "napsal", že je pro mě víc, než jen kamarád a jesti to i on cítí stejně (i přes to, že se stydím na toto téma hovořit, ale bohužel to nedopadlo, jak jsem chtěl... I když se na mě dál tak nějak usmívá, tak to, co jsem mu napsal zřejmě nebral nijak vážně, sice jsme si spolu zhruba 2 týdny potom nepovídali, ale to byla spíše moje vina, protože jsem se bál jeho reakce ve škole, že by to například řekl i ostatním. Teď už nikdy nic takového dělat nebudu, už nikdy nebudu nikoho takto oslovovat, budu čekat, až si mě někdo najde sám. Prostě nemám štěstí a líbí se mi samí "koloušci", co ještě neví, jestli jsou hetero, nebo homo a nebo ti, kteří se o vztahy zatím nijak zvlášť nezajímají. No a když už se přecijen chci odhodlat, že někoho oslovím, že mu řeknu, že se mi líbí, tak se zase brzy stáhnu, protože předpokládám, že to dopadne úplně stejně, né-li hůř.. přecijen je nám něco okolo 18+- a v tomto věku já prostě nepoznám, jestli ten, který se mi líbí je na kluky a já se líbím jemu.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 08. 2012 v 19:58Off-line SN210  (48/191/87)
To by mne taky zajímalo jak to poznat. Jsem gay,ale pořád nějak nevím jak na to . V prváku na střední jsem poznal jednoho hodnýho,pěknýho a kamarádskýho kluka , kterej mě vytáhl z hodně depek , zač jsem mu absolutně vděčný .Tím jak se ke mě choval jsem se do něho zabouchl až po uši ,ale bohužel s námi byl jen rok ve třídě a pak se rozhodl na vysokou( už měl jednu matu***u). A ted po dvou letech se vubec nevídáme ale přesto k němu furt něco cítím . To že jsem gay jsem se mu přiznal, ale nevím jak to má on. Má přítelkyni ,ale připadá mě že jsme si hodně podobní ve všech směrech , proto jsme si taky tak dobře rozuměli .Ted už spolu moc v kontaktu nejsme, je mezi nama 50 Km. Ale pořád na něho nemůžu přestat myslet
07. 08. 2012 v 11:42Off-line valbo  (39/176/56)
Ale tady přece mohl projevit přátelství. Jak v příspěvku Michala, tak v příspěvku SN 210. To, že přátelství mezi kluky je silnější než třeba mezi holkama, je známo již dávno. Je to o blízkost lidí, zájmech, pohodě a radosti, svěřování. I když dotyčný bude milovat holku, neznamená to, že bychom měli být smutní. Máme přítele, k tomu kluka, který nás podrží a pomůže nám, my můžeme pomoci zas jemu, když mu bude ouvej, bude řešit nešťastnou lásku, problémy doma nebo jinde. Buďme rádi za to. Ne každý má to štěstí, mít takového přítele. A jak to tak bývá, náš přítel může mít v rodině a nebo někde jinde známého, o kterém ví, že je ... . Tajit svému příteli, že to máme s citama tak a nebo onak by byla škoda. Pokud je to přítel, bude nás brát takového, jací jsme. Pokud ne, nebyl to až takový přítel. Ovšem s vyznáním lásky může mít problém, jelikož to třeba nečekal a neví, jak se k tomu postavit. Ale pak může říct větu, že bral naše přátelství jako kamarádství, že se omlouvá, ale chodí s holkama atp. Případně může být překvapený víc, většinou v dnešní době už se o tom mluví více, mělo by to být jednodušší.
07. 08. 2012 v 13:11Off-line xdancerx  (34/175/64)
Stoproentně se to poznat nedá. jsou gayové na kterých to poznáté - zženštilost, ale bacha někteří zženštilý jsou (zřídka) i hetero. Nejsnažší řešení je oční kontakt a Face-flirt.. což je flirtování pohledem a posunkama. Na diskotéce je to těžší, není lepší, než být s partou nebo aspoň kamarádem a začít se s ním bavit prostě o blbostech.. Nejlépe u baru, odtamtaď oba dva můžete vždy odejít, že? :)

SN210 - napiš mu jestli na něj máš kontakt, respektive existují jiné protály, kde se najdete:) A prostě si s ním promluv, nebo aspon buď v kontaktu :) Napiš mu, jak se má a tak, že bys někdy dal kafe a pokec, e jste se dlouho neviděli:)

Michal18 - teď si vem, že každý zažil něco jako ty a nechají se lovit a oslovovat, to pak jde od 0 k 0. Ale chápu tě.

Třeba já osobně? bavím se v pohodě s každým, když se mi někdo líbí, tak prostě se na něj dívám a když se podívá kouknu jinam. On většinou taky, lidský reflex, jeslti se ale na sebe podíváme ještě tak 2x a během toho alespoň jednou se usměje i ten druhej, tak z toho kouká alespoň pokec, i kdyby s heterákem. Takže pak stačí jít a začít se bavit. Nejlépe umět okecávat témata. Takže třeba začít obecně a pak se zeptat, s kým tu je nebo proč přišel. atd.. Je dobré najít si téma u kterého si můžete přiostřit a přibarvit příběh.. příklad. :Balil mne tamhleten kluk, tak jsem rád, že ty jsi fajn aspoň už nepřijde, protože jsem nepochopil co po mne chtěl. Takže mne budeš krýt, jdem na panáka" a začít se smát.. (tohle je teorie jednoho mého kamaráda, kterej to už párkrát vyzkoušel na hetero i homo kamarády. Uvidíš jak zareaguje. "Já al enejsem teplej" x "Aha, kterej? :D:D:D" a máš jasno..
Já témata měním podle toho o čem se bavíme.

Bohužel jednotná definice jako
gay se pozná podle:
1) JE BLBOST!!!! Každý člověk je jiný a každý se chová podle něčeho jiného..
07. 08. 2012 v 14:37Off-line valbo  (39/176/56)
Xdancerx se hezky rozepsal. Je to o zkoušení. Když začneš kluka více sledovat, např. během rozhovoru někde na zastávce nebo pláži, kluk to může vycítit a řekne, že má přítelkyni, nebo tak. Případně o ní začne sám mluvit, a nebo mu dokonce i zrovna může zavolat. Daleko jednodušší je jít někam na klučičí výlety, které se pořádají v Čechách i na Moravě, případně chodit na nějaký sport, nebo narozeniny či svátky našich kamarádů, kterým se líbí kluci. Pokud jde o školu, většinou z mé zkušenosti jsme byli vždy v naší třídě dva. Případně byl někdo, kdo to o sobě ve škole povídal a to jde i o školu, na malém městě třebas. Ovšem na těch středních školách se ještě kluci hledají a mohou mít různé problémy sami se sebou. Třebas se tomu brání atd. Ale tím, že dnes se o tom více mluví, přihlašuje se k tomu čím dál více lidí, už to pak je jednodušší.

Souhlas s XDancersem: Každý člověk je jiný a každý se chová podle něčeho jiného..
08. 08. 2012 v 12:52Off-line SN210  (48/191/87)
Xdancerx : Mám na něj akorát tel.číslo , jelikož si facebook zrušil ,takže leda tak .
08. 08. 2012 v 13:37Off-line xdancerx  (34/175/64)
SN210 a to vadí? tak mu napiš.. pozvi jeho i přítelkyni aspon na kafe.. :)
jestli pro tebe tolik znamenal a on ti tak pomáhal, tak to kafe už Vás oba nezabije.. a bude to v pohodě..;)
07. 04. 2014 v 14:35Off-line MaXBauer  (30/-/-)
Neexistuje nejaka aplikace na mobil?
08. 04. 2014 v 14:20Off-line Someone89  (24/179/90)
Sleduj ho na koho a ako dlho sa pozerá :D z toho sa dá niečo vydedukovať, ale veľmi málo :D
08. 04. 2014 v 16:19Off-line levi18  (42/180/98)
Ja som nikdy po holkach nepozeral ani po chlapcoch bol som skor asex. Asi na strednej som zacal mat dep k tomu aj lieky ktore som po dlhom case prestal brat asi pred rokom som zacal pocitovat naklonost k muzom a aj ocny kontaakt neustrazim takze az sa hambim za to chcem povedat len tolko ze sa strasne bojim aby nikto to u mna nespozoroval.
08. 04. 2014 v 17:27Off-line onlip  (60/180/84)
Ani já se nedivím Michalovi18, že nemá chuť znovu jít do případného zklamání, kolem 18. roku jsem to měl po ztrátě přátelství podobné, absolutní zákaz zamilovat se - s předpokladem, že to bude na věky. Naštěstí mi to nevydrželo. Zpětní vím, že jsem ty ryze racionální roky ztratil, mohly být krásné. Souhlasím se všemi, kteří se nevzdávají přátelství s hetero-klukem. Asi mám štěstí na dobré lidi, když už jsem na příjemného kluka narazil a začal se do něj zamilovávat, nebo se mi aspoň líbil a byl mi i charakterově blízký, časem jsem mu řekl, jak to k němu mám - a nikdy to nedopadlo špatně - nanejvýš jsme spolu nespali. Zažil jsem čtyři pěkné vztahy, všechny s hetero, z čehož se dvěma bylo možné mít i tělesný kontakt. Na žádný z těch vztahů nedám dopustit, i když pro ty kluky to leckdy muselo být těžké - věděli, že trpím jak kůň a že není v jejich možnostech má přání naplnit, ale přečkali to se mnou, vydrželi, než se uklidním (což bylo i na roky), a právě proto jsou z toho dnes nejhezčí přátelství. Když mi hetero kluk dokáže říct, že to, co vůči němu uplatňuju, je terapie láskou (protože si uvědomuje nepodmíněnost toho vztahu), a dokáže ji na lidské, netělesné úrovni přijímat a vracet přátelstvím, je to pro mě maximální odměna. Myslím, že kluci, kteří se vyhýbají vztahům s hetero kamarády, o něco krásného přicházejí. Ale jak řečeno, na druhou stranu je chápu, hlavně ty mladé, co se poprvé spálili.
01. 10. 2014 v 15:01Off-line Omid9  (38/-/-)
Jn :/ taky bych to rád zjistil. Mám spolužáka co furt pláca holky po zadku a s jednou ale furt se mi zaklání hlavou a lavici či snad si honí tužku nebo když jde okolo mě tak se mi otírá co nejvíc o zadek :p
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload