Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vzťah vs prvý sex

14. 03. 2018 v 18:06Off-line Anonym
Ahoj, je to trochu trápna otázka, tak skúsim ako anonym. Páčia sa mi fyzicky mladší, hlavne tak okolo 20, ja mám už 30, a doteraz sa mi nepodarilo nájsť vzťah, asi hlavne kvôli tomu vekovému rozdielu. Sexuálne príležitosti sa občas vyskytujú, ale nevyužívam ich. Možno to bude vyzerať divne, ale sex som ešte s nikým nemal, pretože som to odkladal na nejaký vážnejší vzťah, proste chcel som si to odložiť na niekoho, komu budem môcť dôverovať, a bude to z lásky. Napriektomu, že to pár krát vyzeralo nádejne, a urobil som na sebe nejaké zmeny, aby sa to konečne podarilo, ale nikdy to až do vzťahu nedošlo, takže som stále aj panic. Lenže v poslednom čase ma to začína srať, lebo roky nemám ani vzťah ani sex. Aký je váš názor, mám sa na hľadanie vzťahu vysrať a roztočiť to s príležitostným sexom a s k***ami za prachy, alebo mám ešte skúšať ďalej a hľadať lásku aj vo veku 30+? Stojí za to? :D
14. 03. 2018 v 18:21Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Když o to stojíš, tak si někoho jenom na sex najít můžeš, ale nemyslím si, že když ještě počkáš, tak se zhroutí svět. Můj partner přede mnou taky nikoho neměl a v době, kdy jsme spolu začali mu taky už bylo přes 30, takže to fakt není žádná tragédie.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 03. 2018 v 19:18Off-line Lexik1  (34/196/76)
Je vzacne ak si niekto stoji za svojim presvedcenim. Ty si to vydrzal az doteraz, p***om mat prilezitostny sex je take jednoduche. Tak si rozmysli ci chces ist proti svojmu presvedceniu len koli tomu, ze ostatny uz v tvojom veku sex mali. Ak si naozaj presvedceny o tom, ze chces mat sex iba s niekym koho budes mat rad tak si za tym stoj. Sebaucta je silna vec a v tazkych casoch ta udrzi nad vodou. Prilezitostny sex ti da iba chvilkove uspokojenie.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 03. 2018 v 21:12Off-line colombo  (102/192/90)
Anonyme, ve 30 ti jsi už za zenitem.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
14. 03. 2018 v 23:00Off-line zvedavko  (44/175/85)
Nufanek ty si hlupacik :-) je mi ta trochu aj luto
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
14. 03. 2018 v 23:02Off-line i8051  (53/184/97)
Urcite pockej, je blbost prijit o panictvi do 50 ... (ironie) :-)

Tvl a na co cekas? Na toho jedinyho pravyho prince se kterym to bude az do smrti? Hm, tak ten fakt nebude, sorry jako. Stejne jako v dobry praci potrebujes praxi, neco jako praxi potrebujes i ve vztahu, protoze az prijde ten pravej, tak zjisti, ze o vztahu nevis ani prd a zase zmizi. Proto tak 95% funkcnich vztahu existuje na zaklade toho, ze oba partneri uz maji nejaky jakkoli uspesny vztah za sebou a uz vedi, jak to ve vztahu funguje. Kazda prohra, at tvoje, nebo partnera, te posune dal :-) Kdyby ti bylo jeste tak 25, tak ok, ale ve 30 uz vyskrtej z podminek seznameni nesmyslny prekazky a prestan cekat na prince. Jinak nam podobnej text napises i ve 40 :-)

Nechci ti brat iluze o tom, jak je sex super az po svatbe, toho jsou plny romanticky filmy, ale realita takto nefunguje. Ano, je skupina lidi, pro ktere jsou sex a vztah naprosto nesourode pojmy, ale pro vetsinu vztah a sex patri k sobe a z "jenom-sexu" vznika vetsinou vztah. Ze by z "jenom-vztahu" vzniknul sex, to je nesmysl :-)
15. 03. 2018 v 00:40Off-line Betonica  (39/191/93)
Neco tu trosku smrdi, cosik od hlavy... Aaah, uz to mam! Myslim, ze pulka toho, co jsi napsal, je pohadka. Nemel jsi sex a hledas v tom problem? Chtel jsi pockat na pravou lasku, ted chces za sex platit... Bozinku, nejsi nahodou Armado z Esmeraldy? Ten taky ten mizernej scenar blbe hral...

Moje rada: Delej to, co delat chces. Jestli chces s prostitutem, smele do toho. Jestli chces pravou lasku (coz je kktina teda), smele do toho. A tak dale. Hlavne se prosimte nikoho priste neptej, jestli se uz spolu mate vyspat nebo pockat na paty rande...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload