Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Partner mě nevzrušuje

25. 03. 2018 v 17:16Off-line Anonym
Ahoj, žiju 5 let s partnerem a už mě nevzrušuje, miluju ho, ale prostě už znám každý záhyb jeho kůže na těle, moje tělo si prostě žádá nové "podněty" Najít si někoho bokem nemůžu, hlídá mě skoro na každém kroku a je hrozně žárlivý.Video u sexu nechce, trojka a pod. pro něj taky nepřipadá v úvahu.Nějaká rada?
25. 03. 2018 v 17:31Off-line Monogatari  (43/195/80)
Tak ho pošli někam a až se vrátí, třeba tě zas vzrušovat bude. Ale musí tam zůstat delší dobu.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 03. 2018 v 17:52Off-line i8051  (53/184/97)
Koukni na Cervenkovy clanky, tam bude urcite super navod, je to bezedna studnice poznani :-)
25. 03. 2018 v 18:11Off-line iglw  (48/172/77)
Jestli Tě dráždí změna,tak ji udělej,bez sexu nelze žít!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 11  Nahlásit
25. 03. 2018 v 20:23Off-line Anonym
Ono nejde o to, že bychom spolu vůbec neměli sex - naopak, akorát si při něm musím představovat někoho jiného
25. 03. 2018 v 20:27Off-line Anonym
Buď někoho z gay videa,nebo někoho,koho jsem v poslední době (třeba na plovárně) viděl a líbil se mi - asi nějakej můj vysněnej,nedostižitelnej ideál...
25. 03. 2018 v 20:27Off-line i8051  (53/184/97)
No .. co na to rict .. ze to mas fakt blby :-) Nicmene je spousta reseni, rozchod je az uplne na konci
25. 03. 2018 v 20:54Off-line Lexik1  (34/196/76)
Rozid sa s nim. Ublizis mu menej ako ked sa niekedy dozvie, ze si predstavujes pri sexe niekoho ineho. Ak sa to niekedy dozvie tak mu tak znicis jeho muzske ego a sebavedomie, ze chalan bude vlemi dlho sam.

Okrem toho uz len to, ze uvazujes nad bokovkou alebo trojkou vypoveda o tom, ze to uz dalej nevedie.

Keby si radsej rozmyslal ako si okorenit ten sex aby ta to s nim znova bavilo tak to ma este sancu. Skuste mozno zmenit miesto, dlhsie nemat sex alebo sa porozpravajte o svojich uchylkach a mozno na nieco pridete.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
25. 03. 2018 v 23:10Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym (XY): Za nové podněty v dlouhodobém vztahu odpovídají oba. Pokud není partner kreativní, můžeš si jeho nebo situaci obměnit bezpočtem způsobů ty (vůně, chuti, místa, zvukovou kulisu, další okolnosti). Pět let není málo, ale dali jsme 30 a mohlo to být víc. Věřím, že pro dalších 30 najdu někoho, s kým si nezevšedníme.
26. 03. 2018 v 07:56Off-line yperit  (91/186/68)
U heteráků je to stejné, nemůžeš čekat, že budete na sebe nadržení jako na začátku. Najděte si a vylaďte společné cíle. Když už jste spolu 5 let, dost se znáte, můžete toho dohromady spoustu dokázat. Nebo se rozejděte, dostaneš se do bodu 0, a můžeš zase začít znova, s tím, že za čas budeš stejně řešit stejný problém, ale s tím rozdílem, že budeš o dost starší. A jak jistě víš, možnosti se snižují. Vztah po 5 letech už není jen o sexu a kráse. A na tom zkuste stavět.
26. 03. 2018 v 12:25Off-line Betonica  (39/191/93)
Rady, ze se mate rozejit, beru jako vykrik deticek, co maji v hlave jaste nakakany. Rozejit se s nekym po peti letech jen proto, ze sex uz neni, co byval, je cesta do zacarovahyho kruhu, ve kterym se budou opakovat "novy podnety" a rozchazeni s nima.

Jak psal onlip, koreni do vztahu a sexu se musi hledat. Nemusite prece s*****it jen doma a jen klasiku. A nemusite taky s*****it vubec, pokud nemate chut. Ja bych se snazil najit novej podnet se stavajicim partnerem. A klidne bych mu rekl, ze me laka zkusit neco novyho, rozdat si to nekde jinde, nejak jinak. Prave to, ze ho dokonale znas, je vyhoda. Pri experimentech uz totiz vis, cemu se rozhodne vyhnout. No, tak z toho ostatniho vyber jedno po druhem vsechno. :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload