Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je možné soužití vyznavače pražské kavárny s někým, kdo má jiné názory?

04. 04. 2018 v 22:30Off-line ozvien  (75/-/-)
Je možné soužití vyznavače pražské kavárny s někým kdo má jiné názory?
04. 04. 2018 v 22:37Off-line PavelKalvoda  (58/186/80)
...to myslíš soužití "sluníčkáře" s rasistickým xenofobem...? Souložení je možné, soužití nikoli...
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 04. 2018 v 22:50Off-line BussterX  (105/130/150)
...ergo kdo není sluníčkář, je rasistický xenofob? jakej je teda rozdíl mezi sluníčkářem a nějakým jiným nesnášenlivcem? :D asi ten, že sluníčkáře dáváme do uvozovek a rasisty nikoliv... :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 04. 2018 v 03:16Off-line Peta80  (45/187/-)
Hele Buřte, kde ty se flákáš? :) Mi tu docela chyběj tvoje commenty... :)
05. 04. 2018 v 08:11Off-line iglw  (50/172/77)
Postel a jiné stejné zájmy udrží vztah,nebavte se o politice,to je návod!!
05. 04. 2018 v 23:23Off-line esthetique  (43/-/-)
Kdyz udelate dohodu, ze se o politice nebudete bavit.... a tu dohodu pak budete dodrzovat... proc ne?
07. 04. 2018 v 12:28Off-line onlip  (63/180/84)
Ozviene, mí rodiče a sestra mají odlišný pohled na věci vně nás a život rodiny to nemůže narušit. Pro běžný život je ovšem snazší nemuset se dohadovat, jestli koblihy/ovar jo nebo ne. S milým jsme se k takovým tématům vůbec nedostali, ačkoli byl člověk bosých nohou, luk a strání - a paradoxně nevadilo, že já musím vzít někdy kvádro.
07. 04. 2018 v 20:59Off-line ozvien  (75/-/-)
Zajímavé Onlipe, často zde zmiňuješ milého a co je teď s ním? Kdeže je? Ach kde jsou ty loňské sněhy aneb žijeme z minulosti že.
08. 04. 2018 v 01:08Off-line BussterX  (105/130/150)
Ozvieno, jestli ty žiješ z budoucnosti tak už stříhej metr, zvlášť když si uvědomíš že je ti víc než máš v profilu :D já žiju z minulosti rád, už jako mladej sem žil z minulosti, třeba když sem prstoval svou první babu tak sem si den nemyl ruku a furt sem k tomu čuchal a vzpomínal jak mi u toho kouřila p**o - návraty k minulosti sou takový čuchání k zašlemeným prstům, připomínání chvilek kdy nám bylo dobře i když to trochu smrdí :D to bys měl jako děděk znát ozvieno a ne se upínat k budoucnosti kdy si tě jako pětasedumdesátníka najde dvacetiletý atlet (vysoký, áno) a zamiluje se do tebe :D
08. 04. 2018 v 02:25Off-line HardMode.Vesporax  (30/170/60)
"návraty k minulosti sou takový čuchání k zašlemeným prstům"
Typ**o, vytesat do kamene. Měli by sepsat soubor hlášek co padl na tejto poradně. XD
Bylo by to 10x lepši než Červenkovy članky.
08. 04. 2018 v 03:51Off-line ozvien  (75/-/-)
Buřtíku, vůbec nemáš ponětí jak já žiju a tohle je moje soukromí kam nikoho nepouštím. Tady jsem jenom pro srandu tobě nebo sobě.
08. 04. 2018 v 03:56Off-line BussterX  (105/130/150)
Dělej si poznámky hadomorde, jednou ty moje hemzy budou matu***ní otázky 8)
08. 04. 2018 v 14:40Off-line BussterX  (105/130/150)
Tak sluníčkář se dá vyléčit, kdybych byl ve vztahu se sluníčkářem (kdyby se mi líbil tak se to stát může) tak bysem nám zaplatil výlet do francie a nenápadně bych ho zatáhl na nějaký sídliště obývaný 80% muslimských imigrantů z alžíru (sou tam už 3 generace) a tam bych se s ním vodil za ruku a vykousával se s ním, kdyby sme to přežili asi bych měl náhle doma xenofobního rasistu :D
08. 04. 2018 v 17:02Off-line rosju  (55/170/78)
To by asi byla nuda,kdyby se lide porad nejak netridili do nejakych skatulek :)
11. 04. 2018 v 03:51Off-line gin  (65/184/120)
Nevěděl jsem, že se tu mažou celá vlákna.
11. 04. 2018 v 06:02Off-line ellvin  (25/183/81)
Upřímě já bych nemohl žít pod jednou střechou se sluníčkářem! Jejich názory se mi hnusí! To za prvé a za druhé... tvrdit, že migranti jsou lidé a jako lidé potřebují pomoc... jsou to obyčejný necivilizovaný hyeny, který nutí své názory vhodné tak do středověku nám civilizovaným lidem
11. 04. 2018 v 18:01Off-line igni  (38/192/130)
Proč by nebylo, protiklady se doplňují. Já doma nechci kývače, ale rovnocenného oponenta co se týče názorů. Jen tak se můžu posunout a rozvíjet. Sám sem žil s lehce levicovým liberálem (vlastně to je dneska pražská kavárna) a přitom jsem docela konzervativní pravičák/kapitalista. Nebyl problém, jenom jsme museli tolerovat vzájemně naše názory a třeba se je i snažit pochopit.
11. 04. 2018 v 18:07Off-line BussterX  (105/130/150)
Akrylát nerozvíjí, akrylát nasírá :D to je přece princip každýho trola - nasrat na netu co nejvíc lidí kontroverzními až vulgárními příspěvky a tím si hojit nějakej savůj osobní problémek, třeba malej vocas nebo minimální mzdu nebo šikanu v práci :D
11. 04. 2018 v 18:12Off-line BussterX  (105/130/150)
Abys to nepřekombinoval,je mu 54 let :D btw jestli seš sluníčkář tak pal pomáhat uprchlíkům tam kde sou doma, tady nemaj co dělat :P postav jim tam školy a vybuduj azylové bydlení, nechápu proč si tady máme živit svoje budoucí kolonizátory
11. 04. 2018 v 18:17Off-line BussterX  (105/130/150)
Migrace militantních islamistů kteří neumí pracovat a chtěj si nás zotročit je žhavé téma a defakto se týká "pražské kavárny" která každýho kdo nestaví slavobránu islamistům nazývá náckem, takže to sem patří :P
11. 04. 2018 v 19:11Off-line rosju  (55/170/78)
Souhlasim ze problemy uprchliku se maji resit v miste ,kde ziji a nesouhlasim s ilegalni migraci do Evropy,ale at se toho proboha nechytaji vypatlani d***love s SPD,protoze to jsou stejne problemovi lide jako ti,ktere k***izuji
11. 04. 2018 v 19:16Off-line BussterX  (105/130/150)
Voliči SPD jsou lidi typu té paní "mačkáš mi hada d***le" z výměny manželek :D jenže je jasný, že když s tím tématem nepracují etablovaný politický strany tak se toho chopí šikomooký rasistický tunelář a dotáhne to až do parlamentu jak je vidět :D k tématu - ani omylem bych nemoh žít s nějakým dobroserem který je přesvědčen že svět je pastvina růžových jednorožců
11. 04. 2018 v 19:21Off-line rosju  (55/170/78)
Buss-souhlas,k tematu-neprekonatelny problem to neni
11. 04. 2018 v 19:23Off-line BussterX  (105/130/150)
To teda neprekonatelny problem JE jak sfiňa -__-
11. 04. 2018 v 19:26Off-line rosju  (55/170/78)
Jsou horsi problemy,-treba kdyz nechce a ja jo :)
11. 04. 2018 v 19:27Off-line BussterX  (105/130/150)
Ty chceš asi furt a na politickou debatu byste se beztak nedostali, takže proto je ti to fuk :D
11. 04. 2018 v 19:30Off-line rosju  (55/170/78)
Jo,a taky kdyz nechcu ,tak zrovna neslysim :)
11. 04. 2018 v 19:34Off-line BussterX  (105/130/150)
Selektivní hluchotu umí každej můj kámoš kterej je dlouho ženatej :D
11. 04. 2018 v 19:49Off-line BussterX  (105/130/150)
Já jsem na rozdíl vetšiny bazerantek ze zásady nedělal NIKDY matraci kdejakýmu ženatýmu joudovi (kromě toho ženáči sou na mně dost staří) :P
11. 04. 2018 v 19:50Off-line BussterX  (105/130/150)
A nejsu nevrlej ale vrlej :P
11. 04. 2018 v 19:52Off-line BussterX  (105/130/150)
Mě hřeje láska k práci :P
11. 04. 2018 v 19:54Off-line BussterX  (105/130/150)
Mimoto tvůj čokl může zahřívat tebe, jestli je tvýmu psovi 12 let tak je akorát v tvé cílové věkové skupině... LOOOOL
11. 04. 2018 v 19:56Off-line BussterX  (105/130/150)
Tak to se eště vejde ne? :D:D
11. 04. 2018 v 20:02Off-line BussterX  (105/130/150)
Dobrá odpověď, nenapadá mě protitah :D pročež odcházím do ústraní 8)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Webové stránky NaKluky.cz pro Vás tvoříme s láskou © 2011–2026 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload