Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Sex - intímna záležitosť alebo len prostriedok uvoľnenia?

14. 04. 2018 v 22:05Off-line Anonym
Ahoj, mám jednoduchú otázku. Som divný ak si myslím, že sex je intímna záležitosť, ktorá patrí jedine do vzťahu medzi dvoma ľuďmi, ktorí si dokonale veria? Som divný ak nechcem spať s niekým koho sotva poznám, ku komu vôbec nič necítim? Ja mám sex rád, ale príde mi naozaj divné ak niekto sex cielene hľadá a dokáže sa vyspať s niekým len kvôli vzhľadu.
14. 04. 2018 v 22:08Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Divný jsi možná proto, že ti to přijde divné. Až budeš starší, poznáš, že svět není černobílý a každý jsme prostě jiný. Jeden má rád holky, jinej vdolky...někdo sex takový, jinej makový ;-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 04. 2018 v 22:14Off-line PavelKalvoda  (56/186/80)
Nejsi vůbec divný. Jsi svůj a máš tak nastavené hodnoty. Každý je trochu jiný, to dělá svět pestrým a zajímavým.
14. 04. 2018 v 22:23Off-line Monogatari  (43/195/80)
Každý je trochu jiný, někdo je normální a někdo štětka ;-)
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
14. 04. 2018 v 23:58Off-line patrickcaava  (28/164/50)
Pokud bys kvůli tomuto názoru měl být divný, pak bych byl rovněž divný, protože to vidím stejně. :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 04. 2018 v 00:22Off-line misanek007  (24/-/-)
Seks
15. 04. 2018 v 00:24Off-line Monogatari  (43/195/80)
Teď ne ._.
15. 04. 2018 v 00:25Off-line misanek007  (24/-/-)
Na takove veci jsem moc malo optimista more
15. 04. 2018 v 01:10Off-line Peta80  (43/187/-)
Divný? Ne. Někdo chce "jen sex" a stačí mu to. Mě to třeba taky nevyhovuje, tak jako tobě. Ze zkušenosti vím, že když jsem do toho druhého skutečně zamilovaný, tak veškeré prožitky s tím druhým nebo vůči němu jsou mnohem hlubší a intenzivnější. Je to prostě něco úplně jiného, než když je to "jen sex"...
15. 04. 2018 v 01:15Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Něco na tom je.
Sex bez lásky, je jenom sex.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 04. 2018 v 18:55Off-line hardestboner  (42/186/-)
Neni na tom nic divneho. V ramci hranic a respektovania ostatnych, nech si kazdy robi co chce. Urcite sa najde X rovnakych ako ty.
16. 04. 2018 v 08:03Off-line Betonica  (39/191/93)
Sex je pro kazdyho neco jinyho. Pro nekoho intimni chvile, pro jineho obziva, pro dalsiho zabava. A vsechno je to dobre.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 04. 2018 v 13:08Off-line esthetique  (40/-/-)
Sex je prirozena potreba a ne kazdy chce sex "az po svatbe" jako na katolickem Slovensku. nekdo ho proste chce BEZ SVATBY...
ale rekl bych, ze i v sexu to je odstupnovane. ja treba rad dam oralek s peknym klukem, co ma hezky pero, TAM JE TO O VZHLEDU. pokud uz se s nekym znam delsi dobu, je to min o vzhledu, vic o charakteru, cloveka znam, a vazim si charakterovych vlastnosti...(soucasne i mensi riziko pokud jde o STD a tak podobne- parkrat me na Grindru zablokovali 18-leti kluci, co chteli jen m***t bez gumy. a pokud to nemohli mit, okamzita navztekana blokace = I***TI, kteri si zaslouzi neco chytit)
a pokud bych mel nekoho na dlouhodoby vztah, jak buzny rikaji "vazny vztah" tak s nim bych treba mel i analni sex bez ochrany, ale pouze s nim a on se mnou. takova by byla dohoda. (mimojine z toho vyplyva, ze pro vazny vztah bych chtel versatila, jako jsem ja, zamyslete se nad tim, vy TOTAL BOTTOMS, co je vas 80% vetsina a hledate cokoliv, co byste si mohli narvat do analu a to prakticky kdykoliv)
TO JSOU TY RUZNE STUPNE INTIMITY. ovsem vetsina mravokarnych pokryteckych falesne kazajicich buzen tohle nikdy nemuze pochopit...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 04. 2018 v 22:44Off-line hardestboner  (42/186/-)
Nechapem co s tym ma rozdelenie na total bottoms a total tops, ved kazdy ma rad nieco ine a inak, tak co koho do toho... A pre esthetique - by si sa na tom katolickom Slovensku asi dost divil :-D
17. 04. 2018 v 01:53Off-line esthetique  (40/-/-)
Hardestboner: nepochopils, zadni total tops nejsou, bohuzel takovych 60-80% buzen na vsech seznamkach jsou TOTAL BOTTOMS, jsou schopni zacit konverzaci na Grindru fotkou svy nazhaveny p***le. zadny pozdrav, zadny ahoj, proste natvrdo rovnou jejich chtiva p***l..., nezajima je jak vypadaj, nezajima je zzenstile chovani a oblekani. nezajima je nic, jen si neco narvat do analu. a kdyz uz si reknou o fotku pera, tak jedina odpoved je: "jeeee, to je krasny peeero, to chci mit v sobe (rozumi se ve svy, tedy jejich, p***li)". vetsinou neznaj slovo predehra, na ptaka si nenechaj sahnout, de facto penis k zivotu a sexu vubec nepotrebujou, potrebujou si naplnit anal a je jim jedno, jestli to bude penis, dildo nebo salatova okurka. a za vrchol sexuality povazuji svoji fotku na posteli s vyspulenou p***li v pozici ~autem prejeta zaba~...

no a techto 60-80% totalnich buzen se na internetovych seznamkach perou o tech zbyvajicich 40-20% normalnich borcu, co maji radi oral, co se radi podivaj na hezky pero, co radi daji oralek v ramci predehry atd, atd, a tak podobne.
a eventualne i zasunou a nechaj toho druheho zasunout...

bohuzel total bottoms jen chteji neco v sobe, a to pokud mozno hned, musi to byt hlavne velky, pro ne bez prace, jen roztahnout nohy a drzet. a strasne se divi, kdyz ten pichac uz po treti za sebou nemuze, protoze oni by prece drzeli celou noc, jako poslusne cubicky.... v kostce jsem popsal proc vetsina blizici se ke 100% nemuze na internetovych seznamkach najit "toho praveho"
pasivove si sice mysli, ze hledaji aktivy, ve skutecnosti ale hledaj neukojene heteraky s psychickym problemem, co sukaj vsechno co se hybe nebo bisexualy, kteri "radsi sukaj panske p***le, protoze jsou tesnejsi nez zenske vaginy".. no a tech normalnich 40-20% borcu hleda jen mezi temi ostatnimi z jejich vlastni skupiny, tedy z tech asi 40-20% co jsou vers/tops nebo vers/bottoms.
coz je treba ctvrtina ze 4% mensiny, TAKZE JEDNO PROCENTO POPULACE. v takto male skupine se opravdu hleda blbe...
sorry jako

a je mi jasne, ze na dnesnim SK se suka stejne jako jinde... ty nejvetsi svine uz jste nam stihli exportoval pres PZO, Slovnaft a Unipetrol rovnou do Agrofertu, ha ha ha
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 04. 2018 v 07:32Off-line hardestboner  (42/186/-)
Pekne si to zhodnotil, súhlasím so všetkým, až na tých Total tops. Pár ich určite je, teda určite je minimálne jeden, aj keď neverím že by som bol sám...
17. 04. 2018 v 14:33On-line i8051  (53/184/97)
"s vyspulenou p***li v pozici ~autem prejeta zaba~" ... :-)))))))))))))))))
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload