Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Gayové s manželkami a dětmi

16. 04. 2018 v 19:47Off-line Anonym (chcibyttata)
Ahoj
Hodně jsem slyšel o homosexuálech co mají normální rodinu a jsou víceméně spokojení.
Mám to totiž hodně v plánu protože mi ani nic jinýho nezbývá, pakliže má mít můj život nějaký smysl.
Otázka zní, "JAK TO DOKÁZALI?". Jak dokázali mít né jeden styk s ženou, s kondomem by mi to ani možná nevadilo jo ale když chci děti tak bych musel bez.
Nejhorší je ale že se mi hnusí styk s jakýmkoliv pohlavím. Možná něco málo bych s klukem podniknou schopen byl ale hodně málo...
Nevtloukejte mi do hlavy abych si našel kluka, to by nefungovalo.

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
16. 04. 2018 v 19:57Off-line pauxi  (43/178/79)
Ty si najdi doktora a ne partnea
16. 04. 2018 v 20:14Off-line St63V  (54/196/110)
Děti mají bisexuálové. Homosexuál si se ženou/ dívkou po sexuální stránce nerozumí, není schopen plnného uspokojení. Je schopen maximálně flirtu. To nám jde velmi dobře u obou pohlaví.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 04. 2018 v 20:14Off-line ellvin  (17/189/64)
Anonyme... najdi si doktora na hlavu, protože fakt ho potřebuješ :-D

Tobě chybí vlastní názor ;-)
16. 04. 2018 v 20:20Off-line FelixGabriel  (19/169/55)
Asexuálom sa hnusí pohlavný vstyk s oboma pohlaviami. Vysvetlí mi však niekto pojem asexuál? Pretože niektorí sú gayovia, poznal som 2 a viem že majú len romatické túžby na konkrétne (prípadne obe) pohlavia. Asexualitu teda nemožno brať za sex. orientáciu ale ako nejakú vadu.
16. 04. 2018 v 20:25Off-line St63V  (54/196/110)
16. 04. 2018 v 22:50Off-line ThomPrag  (39/180/76)
Homosexuál samozřejmě může mít se ženou dítě. Pohlavní styk v klasickém smyslu k tomu přece vůbec není nutný, máme 21. stol. Z toho textu ale nemám pocit, že bys dítě měl mít, radši si nejdřív udělej pořádek ve vlastní hlavě ;-)
16. 04. 2018 v 23:09Off-line igy  (32/173/79)
Pokud chceš dítě, budeš pro něj muset obětovat hodně. Styk se ženou je v porovnání s tím budoucím vlastně hračka. Pokud nejsi schopen pro ně udělal pro začátek toto, radši si to znovu celé promysli.

Pokud chceš, aby měl tvůj smysl život, můžeš to udělat i jinak. Hledal smysl ve stvoření další generace je jen jeden z mnoha možných způsobů a svým způsobem je to ten nejlínější možný a nejméně respektováníhodný - prostě jen zasuneš a pak se staráš o následky. Jiné snahy o smysluplnost jsou mnohem zajímavější, náročnější, ale o to víc naplňující, když se podaří.
17. 04. 2018 v 07:01Off-line Paulw  (46/-/-)
Nejsi zralý na vztah, proto ty úvahy.Pokud budeš dite hodne chtít, poradis si!Pocit je jednoduché,je to vsak závazek na cely život, proto se tomu mnozi vyhýbají.I mnoho hetero bude radeji 12 hod, denně v zaměstnání, nez by věnovalo svuj volný cas dítěti...Rozhodne treba podnikat je složité,jenze fa jde prodat,když te to nebaví..A zacit jinde jinak.Každý to má jinak, dite nic nenahradí,z meho pohledu...
17. 04. 2018 v 11:40Off-line i8051  (47/184/97)
Pokud se ti hnusí styk s jakýmkoliv pohlavím, tak vubec neres ostatni a zacni predevsim resit sebe :-)
17. 04. 2018 v 19:24Off-line Johnny16  (20/184/66)
Myslim, ze to nemuze fungovat... Vem si i ze X heterosexualnich paru se o dite snazi X let - nemusi to byt hned.
Napadá me jenom aby sis zkusil najit asexualni ženu a bejt v tyhle veci s ni otevreny... Byla by to pak pro tebe fakt spřízněná duše, ne jen nekdo, s kym vyrobíš dítě.
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2018 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload