Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Klasický problém či ma chalan chce

20. 04. 2018 v 17:47Off-line Anonym
Ahoj, v poslednej dobe dosť často stretávam jedného chlapca z našej školy a vždy keď k tomu dôjde tak nasleduje dlhá výmena pohľadu. Dokonca sa za mnou aj často otočí (viem to lebo sa otočím tiež ). Ďalej som si ho pridal na instagrame a dal mu zopár likes na fotky a on urobil to isté. Možno si len namyšľam ale aká je reálna šanca, že by mal záujem?
20. 04. 2018 v 18:48Off-line pauxi  (49/178/79)
A kdyby tě nechtěl, tak to sem napiš a my už to nějak zařídíme
20. 04. 2018 v 20:04Off-line Betonica  (39/191/93)
Mne bavi ten posun. Pridat si borca na instaci, dat mu par like na jeho fotky. Takovyhle vyjadreni "zajimas me" mi prijde uhozeny, nemocny. Jsem uz trochu starozitnost v buznim svete, tak tomu nerozumim, pac nemam instac. Takze ani nemuzu moc radit, co znamena, kdyz si te taky prida, nebo ti taky lajkne fotky zradla a naspulene pusy pred zrcadlem. Za nas se to delalo tak, ze kdyz se mi libil kluk, dal jsem s nim rec. Oslovil jsem ho a sledoval, jestli se chyta nebo ne. A kdyz se chytl, tak jsme mluvili, vymenili si cislo pevne linky a pak tajne hodiny volali po sedme vecer v nizsim tarifnim pasmu. Jednou jsem takto narazil na korena z jinyho mesta, takze ty hovory musely byt kratky, pac mezimesto, ze.

Ne, ted vazne. Vyprdni se na nejaky psi oci na siti a podivej se mu do oci osobne. U toho mu rekni "Zdar, nezajdem nekam?". Bud dostanes pres drzku, ze ses buzna, nebo skocite na kafe/dvojku/pivo. A budes(te) videt.
20. 04. 2018 v 20:29Off-line PavelKalvoda  (56/186/80)
Jasně... pozváním na pivo neurazíš ani úhlavního nepřítele. Maximálně se vymluví, že nemá čas, nebo tak něco... Pokud si jeho (údajné) sympatie jen nenamlouváš, rád pozvání na pivko přijme.
20. 04. 2018 v 20:49Off-line BublaLynx  (43/180/80)
Napiš mu, nebo si s ním rovnou promluv.
20. 04. 2018 v 21:15Off-line patrickcaava  (28/164/50)
Já potkávám v menze 3 kluky pravidelně a vždy blbě čumí :D Opakem jsou jedinci, které raději přehlížím, ale zase u nich vím, že patří do duhové ligy :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload