Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je upřednostňována hetero rodina před gay rodinou?

23. 04. 2018 v 20:55Off-line Anonym
https://www.youtube.com/watch?…


Zdravím, jaký máte názor na to, co chce prosadit Okamůra?

Tento politik zastává na nás stejný názor, jako Čuňěk + jeho voliči.

Sice neplánuju mít děti, ale, tohle mě teda zaujalo.
Podle nich my homosexuálové, nemůžeme nikdy tvořit rodinu, jsme jenom gayové, kteří mají pouze pracovat a odevzdávat vysoké daně a máme být rádi, když to zobecním, aspoň za něco.

Takže já si budu léta dřít na byt, půjčovat si budu moct, jedině na vysoké úroky, zatímco nadřazený heterosexuální svazky si mohou půjčit peníze bez úroků?

Jenom, protože, jsou "tradiční rodina" + Otec + Matka + Dítě?
A přitom, tento člověk, nám káže vodu a sám pije víno. Proč to chce prosadit, jenom pro tyto lidi? Protože si mohou udělat děti?Nebo, protože jsou v Heterosexuálním svazku?
Je to, podle mě nespravedlivé, na jednu stranu, nemůžeme si dovolit, totéž, co oni, na druhou stranu...dvojí metr nemá platit na všechny stejně?

Tohle, jestli se prosadí, tak u mě ČR hodně klesla a přísahám, že nikdy v životě nepůjdu nikomu na svatbu:-).
23. 04. 2018 v 21:08Off-line pauxi  (49/178/79)
Hodil si někdy někdo na papír, kolik stojí muže a ženu výchova a zaopatření dítěte ? Několika dětí ? za třeba 20 let ? Proč klasické rodině nepomoci, když se porodnost rapidně snižuje ? Ale oni to ve finále stejně zas napasují spíš na barevné
23. 04. 2018 v 21:19Off-line Anonym
Pomoct jo, to netvrdím.Nemám děti, takže nevím, co to je za starosti, určitě dost veliké.

Ale musí existovat nějaká vyrovnanost. Když opomenu slevy na děti, z daních příjmů FO, tak ještě existují další toky příjmů, které platí stát.

Hlavně vynechme invalidní, to je už zase něco jiného..
23. 04. 2018 v 21:30Off-line pauxi  (49/178/79)
Gey žije pro sebe, případně partnera , pokud nejsou líní oba pracují , neomezuje je žádná 3 osoba ( nemoci - paragraf, náklady atd. ) . Nemusí přece vše utratit jen po klubech, barech , vim že tu dostanu milion mínusek , ale vzpomente si od koho máte nejnovější telefon , tablet.... pokud není vyšlapaný
23. 04. 2018 v 21:36Off-line ThomPrag  (45/180/76)
To video je zaměřené zejména proti Cikánům a jiným flákačům. Proto zdůrazňuje to slovo "pracující". Ale jsou to nesmysly, bezúročné půjčky novomanželům si v dnešní době neumím představit.
23. 04. 2018 v 21:41Off-line pauxi  (49/178/79)
Která banka to dá ? Jen hrabou , nedávno jsem zrušil děcký spořící účet , za 6000 ročně mi banka velkoryse připsala 30 kč, směšné , převedl jsem to na stavebko a tvářili se v bance jako, že mi chtěli pomoci , ale když nechci ....
23. 04. 2018 v 21:49Off-line Anonym
No jako, nezlob se na mě. Ale snad si nemyslíš, že všechny rodiny žijí jenom tím rodicovstvim. Určitě je dost matek, kteří jsou maminkami, jenom odpoledne, večer jdou pařit, nebo chodí pravidelně do kaváren. A taťkové na tom budou podobně. A která matka nedostane od manžela nějaký ten dárek :D. Já sem v baru například, ještě nikdy nebyl. Bral bych to jenom pro chudé rodiny. Ovšem, rodina, která si i s dětmi žije nadstandardně, a neříkejte, že takové neexistují,.. no nevim, nevim. :D
23. 04. 2018 v 22:36Off-line pauxi  (49/178/79)
Jo na těch 30 kč jsem jim řekl, že si syn na chodníku po dobných za rok najde víc , na to tam nemusím odkládat 6000. To je normální výsměch . Sami půjčují , že máš obavy , abys to utáhl , al za tvé peníze ti nedají nic
23. 04. 2018 v 22:56Off-line pauxi  (49/178/79)
Měl si to půjčit dealerovi třeba travky, byl bys na to m lépe , za 3 roky by ti to mohlo hodit třeba na slušnou feldu :)
23. 04. 2018 v 22:58Off-line BussterX  (103/130/150)
Proč by nemohli dva registrovaní partneři gayové (jeden podnikatel a druhý právník) platit dvojnásob vyšší daně aby pomohli zasponzorovat nepřizpůsobivou rodinu s otcem gamblerem a matkou alkoholičkou a osmi dětmi na krku? lakomci jedni teplí :P
23. 04. 2018 v 23:01Off-line pauxi  (49/178/79)
........A 2 takové rodiny si vzít k sobě do vily a starat se o ně , aby vytvořily iluzi řádné a spořádané velké rodiny :)
24. 04. 2018 v 00:03On-line shiroReloded  (30/178/85)
V první řadě je potřeba si uvědomit, že Tomio Okamura není jméno, ale diagnóza velmi vážné duševní choroby, která se projevuje šířením nesmyslů a účelových lží ve veřejných sdělovacích prostředcích včetně internetu. Dále je potřeba si uvědomit, že tato diagnóza vede k totální ztrátě jakéhokoli druhu rozumu a je velice infekční, neb se jako jedná dosud lidstvu známá choroba dokáže šířit i prostřednictvím internetu. Postižení jsou lidé všech věkových kategorií, pohlaví, ras, vyznání i sexuálních orientací a nejvíce ohroženými jsou potom ti, u nichž absentuje schopnost samostatného uvažování, dohledávání si ověřených informací z relevantních zdrojů a domýšlení důsledků vlastního jednání.
Btw. v roce 2012 jsem byl naštvaný, když Tomiovi neuznali 50 tisíc podpisů pro jeho kandidaturu, protože jeden z nich byl můj. Dnes jsem rád, že tehdy nekandidoval.
24. 04. 2018 v 00:44On-line shiroReloded  (30/178/85)
Astor1: Ten moment, když nemáš dost duševních sil ani na to, abys vyprodukoval vlastní myšlenku, a navíc se ti podaří složit m kompliment tím, že mně přirovnáš k bývalému velmi úspěšnému podnikateli, i přes to, žes mně chtěl původně urazit. :D
WELL DONE HONEY, WELL DONE!
24. 04. 2018 v 08:21Off-line pauxi  (49/178/79)
Přesně , jak píše Tomášek , romům a muslimům se musí pomáhat a ne být proti nim zaměřen s takovou politikou nikam nedojde
24. 04. 2018 v 17:26Off-line registry  (29/183/76)
Jak si to dite chces poridit? Pokud z ustavni pece, proc by hetero par nemel mit prednost? Tys mel dva rodice stejneho pohlavi? Proc by tedy nemela mit prednost zena s muzem, pokud meji zajem?
24. 04. 2018 v 19:07Off-line Anonym
V tom případě je ten titulek toho videa zavádějící. Mají to být '' manželské pujcky '' a manželství mezi sebou mohou uzavírat pouze hetero = muž + žena, to znamená, že by to nefungovalo u registrovaného partnerství, kteří vychovávají děti.

> Jses chlap a máš chlapa? Máš smůlu, nejsi s ním v manželství.. To, že mas děti, nás nezajíma. A že si na splátky, místo dvouch mega, zaplatíš tři? No a co, tak sis měl vzít ženskou a uzavřít s ní manželství, pokud jsi chtěl bezurokovou půjčku. <



Takhle nějak by to fungovalo, podle Okamury a jeho SPD.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload