Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Po 20 letech...

22. 12. 2011 v 23:44Off-line Shock  (25/178/80)
Zajímá mě, nějaká souvislá a normální rada, jak pomoct partnerovi, který byl celý život sám a stačilo mu porno a teď má Vás, bydlí s Vámi, ale je věčně smutný, má starosti a Vás to ničí, ne jen proto, že mám pocit, že mě nezajímá. Poradíte někdo, jak si s ním o tom normálně promluvit?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
23. 12. 2011 v 01:24Off-line Shelm  (22/181/67)
No dívej já bych asi řek že idealní by bylo udělat si fajn den a přivést ho na jiné myšlenky ... potom bude víc chtít mluvit a bude otevřenější... pak k večeru si sedněte třeba k písničkám ( z CD ) a povídejte si zjisti jestli si neprošel něčím v poslední době co ho nějak ranilo a snaž se ho HLAVNĚ vyslechnout... ale poradím ti... neříkej mu nikdy toto : já tě chápu , mohlo bejt hůř , bože to je mi líto .... toto lidi nasere než povzbudí spíš mu řekni že má tebe a že mu kdykoliv pomužeš aby viděl že za ním stojíš a pomužeš mu ;) víc teď takto asi neporadím...
31. 12. 2011 v 13:07Off-line xdancerx  (27/175/64)
Nejdůležitější je zjistit, proč se trápí, v čem je háček. jak říká Shelm.
Já tě chápu se v posledních letech stalo prázdným výrazem, který už nepomáhá.
Zkuste si udělat den pro sebe, dej mu masáž, lehněte si do vany, jeďte na výlet, smějte se, bavte se. Veďte normální rozhovor o čemkoli.
Večer si lehněte při svíčkách nebo tlumeném světle, pustte si filmek, či hudbu, buď mu na blízku. Je důležité u lidí co mají blok, navodit pokud možno nejvíc klidnou atmosféru. Dej mu najevo, že jsi to pro něj, že při něm chceš stát a pomoci mu. Pak už záleží, jestli i on chce aby mu někdo pomohl, bohužel jsou tu tací, kteří se trápí sami a trápit se budou (s takým jsem chodil :D jemu pomoc bylo jako sebevražda)., zjisti co ho trápí ale v duchu takém, že ať se stane cokoliv, zůstaneš při něm. Je třeba možné, že se trápí, že jsi mladší, že je to nové po dlouhé době a neví jak se chovat, že má problémy v práci, že to ještě nezažil, že tě nechce ztratit. Nejlepší je mluvit a stát při něm. Vyslechnout ho, NASLOUCHAT ale ne poslouchat! v tom je rozdíl.
31. 12. 2011 v 13:23Off-line Shock  (25/178/80)
Ono by to všechno pomohlo... Jenže jak víte... Hajzlové nemají rádi milé věci...
31. 12. 2011 v 13:29Off-line xdancerx  (27/175/64)
Copak se stalo? (v případě mi napiš i do zprávy jeslti nechceš veřejně)
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload