Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak byste se zachovali vy?

05. 05. 2018 v 20:17Off-line Anonym
Ahoj, řeším jednu věc...

Z jistých důvodů jsem dostal podezření, že kluk, se kterým si píšu je fake, tak jsem něco tom smyslu napsal...
Jeho odpověď byla "Co zase hledáš?" ----- ale já nic nehledal v konverzaci předtím
A pak se zeptal "Ty mi nevěříš? :("
Já upřímně odepsal "Ne"
Když jsem mu napsal, jestli by mi poslal ještě jednu fotku, (selfie) že mu zase začnu věřit, napsal, že to nemá cenu, když mu nevěřím a od té doby mi nepsal nic jiného než, že mu to je líto, a že je d***l, že mi věřil a to, že si myslel, že jsem mu věřil...

MYSLÍTE, ŽE JE TO OPRAVDU FAKE? JAK BY JSTE SE ZACHOVALI VY, KDYBY PO VÁS NĚKDO S KÝM SI PÍŠETE NĚJAKOU DOBU, CHTĚL SELFIE, ABY SE UJISTIL, ŽE NEJSTE FAKE?

Cítil jsem k němu něco víc, tak bych mu nejradši odpustil... Myslíte, že to má cenu? :( díky za normální odpovědi...
05. 05. 2018 v 20:20Off-line i8051  (53/184/97)
To si neumite vyrikat spolu a zase potrebujete nejakyho arbitra, kterej se k tomu vyjadri, ackoli o vasem psani vubec nic nevi, neni v obraze a nemuze tak byt nijak prinosnej? :-)

Btw s nekym se nejlip seznamis v realu, nemusis pak resit nejaky vyumelkovany selficka, fejky a urazeny monology. Je to 100x ucinnejsi a jistejsi. Jen musis zvednout p***l a neco pro to udelat, samo se v zivote nestane vubec nic, specielne veci, ktery chces. Holt zkusenost :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 05. 2018 v 20:38Off-line fooo  (79/182/72)
Ahoj
Bohužiaľ to čo sa ti stalo je na zoznamkach bežná vec.
Občas sa nájde 60, 30, 20 ročný chudák ktorý ma za potrebu zblbnúť mladšieho chalana.
Časom zistíš že má rodinu, deti ...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 05. 2018 v 21:49Off-line ThomPrag  (45/180/76)
To, jestli je někdo fake, se pozná už jen z toho, jak píše. Ten, komu nestačí normální fotka, na které lze poznat, o koho jde, je obvykle jen "sběratel". Když někdo začne být vulgární a snaží se v druhém vyvolat pocit viny, je to podezřelé a je lepší se s ním dál už nebavit.
Toť mé zkušenosti. Jak psal už i8051, nikdo tady ti neřekne, jestli je to skutečně fake, když nezná konverzaci. Byl bych ale velmi opatrný.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 05. 2018 v 00:19Off-line esthetique  (41/-/-)
Jenom d***lní náctileté buzny se zlomenýma srdíčkama žádaj o nové a nové fotky. nomální borec se do pár dní od první zprávy sejde nad kafem a hned je všechno jasný, jestli opravdu vypadá jak tvrdí, jestli mu je tolik co říká, jestli vypadá jako na fotce.... jednoduchý, prostý, otestuje se vzájemná přitažlivost. jenom -náctiletí d***lkové řeší fake profily prostřednictvím škemrání dalších a dalších fotek...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload