Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Přítel a jak dál?

08. 05. 2018 v 19:45Off-line Anonym
Ahoj, mám kluka už skoro rok. Bohužel nemáme toho moc společného a naše konverzace je skoro jen o tom "jak se máš? Co děláš?" A když se vidíme, tak se bavíme o blbostech a nebo mlčíme. Nebaví ho věci, které baví mě a mě nebaví zase jeho věci. Mám hodně moc rád, ale nevím jestli to je láska a nevím, jak by to bez něj bylo. Že bych toho litoval, protože je moc hodný a chová se ke mně hrozně krásně. Ale nevím jak dál :( jestli to třeba ještě nějak přijde a nebo to nemá cenu. :(
08. 05. 2018 v 20:34On-line i8051  (53/184/97)
Hm, prijde mi, ze to je spis kamarad :-) nicmene to, ze vetsina dnesnich decek nema zadny konicky (krome socsiti a youtube), je take bohuzel nestesti :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
08. 05. 2018 v 21:36Off-line idea  (39/170/-)
Tak to jsem asi nikdy nezažil , že bych se s někým sešel a pak bychom oba mlčeli, nemám rád trapné ticho, pokud si nemáte co říct a nemáte společné zájmy a ty jsi s ním jen proto, že se k tobě chová hezky? Nevím jestli by mě to stačilo a vyhovovalo, musíš si to rozhodnout sám. Případně zkus hledat jinde někoho s kým si budeš rozumět.
09. 05. 2018 v 12:04Off-line igy  (38/173/81)
No nepovídáte si... to ještě záleží, jestli chcete a jen to nejde a nebo jestli to zas tolik nevadí. S přítelem jsme oba introverti, takže to že večer trávíme mlčky je naprosto normální, zvlášť když spolu i pracujeme a řekneme si vše důležité přes den. Ale nijak to nesnižuje to, že nám vztah funguje, naopak nám to oběma takto tiché vyhovuje. :s)
A zájmy... pokud nejsou žádné, tak je to těžké. Pokud jen část, tak je to normální a pak už je jen na vás, jestli toleranci a kompromis vyjádříte tak, že půjdete sami nebo s kamarády a nebo se jeden překoná a půjde s druhým. S přítelem se shodneme třeba na kinu, divadlu, pár koncertech, ale na jiné koncerty a na exkurze chodí beze mě s kamarádem. A já zas chodím do klubu bez něj, on se připojí jen když tam jsou nějací společní známí. A taky to funguje.
09. 05. 2018 v 17:17Off-line yperit  (91/186/68)
Neštastný: třeba se posunout dál ke společnému bydlení,jestli spolu už bydlíte, najděte si společný cíl a na jeho splnění pracujte. A pak napiš,jak to dopadlo:)
09. 05. 2018 v 17:18On-line i8051  (53/184/97)
Cile muzes vybrat z tohoto:
- barevny televizor
- dovolena v jugoslavii
- vlastni bydleni
- prvni dite
- druha dovolena v jugoslavii
- rozvod
... :-)
09. 05. 2018 v 17:27Off-line yperit  (91/186/68)
I805:to říkám staré furt: pojď dělat děcka,když mám chuť na jeho p***l:)Ale životní cíl to teda není:)
09. 05. 2018 v 18:38Off-line Richard33  (44/185/80)
No já jsem s protějškem řešil, co jsme dělali společně (nebo plánování dalších z zážitků). Jinak nemít společné zážitky je spíš plus (nekonkurujete si).
10. 05. 2018 v 15:21Off-line Betonica  (39/191/93)
Napsal jsi, co vsechno vas rozdeluje. Je dobre, ze to vis. Napis (si) radsi ale, co vas spojuje. A na tom pracuj(te). Najdete taky nova temata, zazitky, konicky... Pokud mate mezi sebou hezkej vztah, byla by skoda jit od sebe jen proto, ze jste rozdilni. A je jen na vas dvou, jak se vam podari vase rozdily sladit. Takze za sebe radim: Otoc mysleni od negativ k pozitivum. Zacnete spolu nakupovat, va***, chodit po kopcich a kinech, poslouchat Mozarta a malovat... Muzete delat tolik veci, spolu.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload