Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jsem závislý na partnerovi

12. 05. 2018 v 10:30Off-line xxmarek  (34/178/74)
Ahoj... nemůžu uvěřit, že to píšu sem, ale už si nevím rady. Mám tendence být závislý na partnerech. Mám teď přítele, kterého miluju, ale nechce sám od sebe se mnou trávit tolik času kolik bych chtěl já. Například když je kousek ode mne, tak ho ani nenapadne se stavit. Nebo jde sám do clubu. Mám prostě pocit, že se mi dostatečně nevěnuje. Na druhou stranu ho obdivuji, jak je nezávislý, a že dokáže být sám se sebou. S ním sem prostě šťastnější než já sám jako osobnost. Nemám moc přátel, protože sem introvert, a tím pádem mám na něj více času. Ale i tak si myslím, že vidět se na hodinu dvakrát týdně je málo. Navíc sem zjistil, že mě i podvedl a teď nevím, jak s tím naložit. Podvést ho taky? Rozejít se? On má taky chyby, ale přesto mám pocit, že úroveň porozumění mezi námi je vysoká. Mám rád to, jaký je. Ale nedokážu si představit, že bych se s ním rozešel...cítil bych se v životě tak sám. Navíc sem v tom vztahu přes počáteční pochyby začal vidět budoucnost, že on je ten pravý. Vytáhne mě do společnosti, je zábavný a má charisma, přesto, že to není žádnej extra model. Co byste dělali?
12. 05. 2018 v 10:35On-line Kunacek  (29/180/67)
Zkusit si o tom s nim promluvit a říct mu, jak to vidíš ty. I každá nevěra má svůj důvod, bylo by pěkný to s nim probrat a snažit se najít společný kompromis.
12. 05. 2018 v 10:45Off-line xxmarek  (34/178/74)
Vím, že mi bude zahýbat dál, je prostě takový, chce si užívat života. Navíc, i kdyby slíbil, že mi nezahne, nevěřil bych tomu, na to ho znám až moc dobře. Kompromis co se týká společného času-o to se snažím, ale pak mi jen říká, že mu vyčítám, že se nevidíme. Prostě když sem nechce, nemůžu ho nutit.
12. 05. 2018 v 10:50Off-line yperit  (91/186/68)
Xxmarek: Křiváci jsou nebezpeční právě tím,jak jsou charismatičtí, společenští a zábavní.Asi to nevidíš jen Ty, ale evidentně pro něj nejsi důležitý a jestli se s ním nerozejdeš Ty, udělá to brzo za Tebe. Jen si s Tebou pohrává.Je mi to líto.
12. 05. 2018 v 10:57Off-line xxmarek  (34/178/74)
Jasně, nechová se správně. Další věcí ale je, že jsem na nej nezdravě upnutej. A to bych měl taky řešit, protože až se s ním rozejdu/nebo on se mnou, přijde někdo další a nechci na něm být závislý.
12. 05. 2018 v 11:02Off-line yperit  (91/186/68)
Xxmarek:skus se víc realizovat v práci, ať nemyslíš jen na partnera. A skus si zaběhat, nebo jízda na kole. Tělo se Ti zaplaví endorfiny, budeš v pohodě. a jako bonus budeš líp vypadat. Nauč se žít vlastní život, ne se věšet jako koule někomu na nohu. V tomhle ho chápu
12. 05. 2018 v 11:26Off-line xxmarek  (34/178/74)
Jak se naučit žít vlastní život? To je otázka...
12. 05. 2018 v 11:32Off-line igni  (36/192/130)
Já nechci nic říkat, ale víc času trávím se svými kamarády a pomalu se svým ex (jen jako kamarád), než ty se svým údajným partnerem... Něco mi na tom teda smrdí
12. 05. 2018 v 11:34Off-line yperit  (91/186/68)
Xxmarek: nepoměřuj se s ostatníma. Protože vždycky narazíš na někoho, kdo se má lépe a Ty z toho máš jen depku:) Pracuj na profesní kariéře, buď finnačně sobestačný...ježiš, vždyť to jsou věci,které dobře znáš...jen blbě se poslouchají. A. sport-není lepší věci na zvednutí sebevědomí. Když jsem se začal těmihle radama řídit, během necelých 2 let můj život nabral jiný směr. Tobě se to taky podaří.
12. 05. 2018 v 11:39Off-line Inu  (103/-/-)
Nájdi si nejaké koníčky, na ktorých budeš závislí... Partner nech je koníček tak v posteli
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 05. 2018 v 11:52Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
No partner to zrejme s tebou nemyslí vážne. Vidieť sa 2x 1h týždenne je fakt málo, to iba za účelom nejakého uspokojovania? Keď chodí sám do klubov a všade takto bez teba, ja som už vtedy vedel jak som to čítal že tam vernosť vo vzťahu zrejme nebude a príležitostná jebačka nebude problém. Určite tomuto šancu nedávam, nečudoval by som sa keby to má rozohrané takto na viaceré strany.
12. 05. 2018 v 11:59Off-line tropikboy  (37/178/72)
Možná by stálo za to, potom co tento polovztah ukončíš, nechat si udělat kompletní vyšetření na pohlavně přenosné nemoci. Za tři měsíce testy na HIV, syfilis, stěr z močové trubice na STD, a pokud jsi ve 12letech nebyl očkován proti žloutence B, tak i na tu. Za šest měsíců testy na žloutenku C.
12. 05. 2018 v 12:05Off-line xxmarek  (34/178/74)
Někdy se samozřejmě vidíme více. Třeba víkend sme spolu, ale jde o to, že někdy se nevidíme několik dní a přesto když má příležitost u mně třeba přespat, tak jede přespat ke kamarádce. Nebo měl někdy přijít, napsala mu kamarádka že griluje a tak se omluvil a jel radši k ní. Je těžké určit, kdy jde o nezávislost jeho a kdy už jde o pohrdání mnou... nechci ho omezovat. Ale mám pocit, že pro něj nejsem až tak důležitej, přestože posílá srdíčka a říká že mě má rád a stýská se mu...pak třeba jde psortovat, já jdu hodinu po něm a není schopnej počkat abychom sportovali spolu ...radši vezme kámošku.
12. 05. 2018 v 12:24Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Vykašli se na něj,to co popisuješ nemá se vztahem nic společnýho,jen tě využívá.
12. 05. 2018 v 12:56Off-line yperit  (91/186/68)
Xxmarek: naučil jsem se v životě rozlišovat, co lidé dělají a co říkají... Tvůj partner Ti jen maže med kolem huby a kreslí srdíčka,jeho činy mluví o něčem jiném. Pravdu musíš odhalit sám.
12. 05. 2018 v 13:32Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Tak ak by s tou kamarátkou nič nemal tak by ťa logicky vzal so sebou pokiaľ svoj sexuálny status netajíte. Myslím aspoň na tú grilovačku, je totiž bežné že kamarát/ka pozve aj partnera/ku dotyčného keď niečo také organizuje a to za predpokladu že s tebou partner na akcie chodí a neschováva ťa pod postelou.
12. 05. 2018 v 13:38Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Felix, úplný souhlas, je normální že partneři tyto akce navštěvují společně.
Ale on s ním ani nesportuje, a to už je divné.
12. 05. 2018 v 13:55Off-line xxmarek  (34/178/74)
ST63V: tak to uplne neni, mam celkem narocnou praci, sportuju tak min.3x týdně, 2x týdně mam jazykovej kurz...
ale ano-vytahne me mezi lidi, moc komunikativni nejsem
jen me nechce videt tak casto jak by to bylo mozne. jsme spolu pul roku a ani jednou sme spolu nebyli tyden v kuse. muze u me prespavat, ale dela tak jen parkrat do tydne, nekdy mene
12. 05. 2018 v 14:36Off-line Titan24  (30/168/56)
Jako já nechápu, jak ti může nevadit, že tě podvádí...to nemáš strach, že to s někým dělá bez ochrany a může pak nakazit i tebe??
13. 05. 2018 v 20:17Off-line xxmarek  (34/178/74)
Díky moc za rady všem. nejhorší na tom je, že ho miluju a těžko si dokážu představit být bez něj. ale asi nemám na vybranou :(
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload