Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zhroucený sen

13. 06. 2013 v 16:27Off-line Lerny  (29/-/-)
Člověk prožívá spousty krásných a zajimavých zážitků... A mě se povedlo jeden zážitek prožít,který jak rychle začal tak rechle skončil :( .Jednoho dne jsem potkal supr člověka,s kterým mi bylo velice dobře a trávili jsme spolu každý den,popravdě každý den .... Pak přišla hrozná a těžko popsatelná událost z mé rodiny ,když se to můj otec dozvěděl jak to se mnou je .. moje mamina to chápala ,ale můj otec to nemohl vůbec překousnout.U nás v tu chvili byl můj přítel ,s kterým mi bylo moc dobře ,ale v tu chvíli jsem nevěděl vůbec co dělat.Po tom poslechu od táty ,že jsem paskvil ,a že se rozvede s mámou ,která za to stejně může jak řekl.Bylo mi hrozně zle seděl jsem na posteli a říkám si co vlastně dělám .. proč ? A najednou jsem si připadal ,že chci být sám.Bylo mi velice líto mé drahé polovičky ,ale pak se večer ozval zda si to nechci rozmyslet ,že to spolu zvládnem,tak jsem řekl ,že ano ,ale už to nebylo takový a on to sám na mě poznal ..snažil jsem se promluvit a mém problému s jeho kamarádkama:Říkal jsem ,že ho mám hrozně rád ,ale po té hádce doma mi všechno připadalo hrozně divný,a že asi stejnak budu jednou s nějakou slečnou,ale sám jsem věděl ,že to jsou jenom nervy a není to pravda.Měl jsem strach s otce a rodiny. Když jsem za ní šel ještě jednou ,aby jsem se s ní poradil ,tak mu to ten den řekla ,protože si myslela ,že ho tahám za nos.Když už jsem věděl jak to všechno chci tak mi přišla SMS ,že mu to holky řekly a že spolu končíme.. Ten den byl pro mě velice bouřlivým a nehezkým dnem v mém životě . Chtěl jsem ho pozvat na oběd a o všem si spolu popovídat a omluvit se za poslední dny ,kdy ve mě byl strach z rodiny ,že už mě nikdo nebude mít rád kromě jeho.Vím řekl ,že mi zkusí dát čas..ale na konec to dopadlo špatně .. :( i po dlouhých omluvných a snaživých SMS a o snahu se sejít a vysvětlit jak jsem to myslel, že to byly všechno jen nervy ,a že ho moc miluju mě stejnak nevyslechl...Je mi to hrozně líto a nikomu by jsem to nepřál...Můj sen je ztracen.. :(
13. 06. 2013 v 16:40Off-line lukasek007  (24/175/74)
Smutne :'(
13. 06. 2013 v 17:49Off-line SpeedLimit  (28/173/52)
Sny nejsou NIKDY ztraceny, ale uzpůsobeny tak, abychom se jim snažily celý život co nejvíc přibližít ku svým reálným prožitkům. V případě zklamání z dosaženého a následné ztráty duševně i fyzicky splněného, vytouženého a abstraktního cíle v podobě konkrétní osoby, by se měla pro lepší pojetí budoucnosti změnit frekvence vzpomínek na frekvenci znovuoživení mnohem ideálnějšího světa. Dosáhnout ho lze kompletně jednak svou snahou, jednak s pomocí toho druhého. Jinak to fungovat nebude. :-) Jestliže byl natolik slabý, aby si přes všechny překážky, které bylo možné předpokládat (jakožto ve většině vztahů, zvlášť v tom homosexuálním - co si budeme povídat, nemáme to tak jednoduché jako heterácké páry), už bych ho nebombardoval omluvnými a snaživými SMS, když naprosto selhal v Tvé důvěře. Hlavu vzhůru a mysli na toho, kdo si Tvou pozornost opravdu zaslouží. ;-) Vztah je přeci nejen o samotné lásce, nýbrž i o společné auře víry a síle. A ty dotyčný očividně nemá...
13. 06. 2013 v 17:58Off-line power  (23/180/65)
Když ono je to tak trendy vychloubat se tím na všechny světový strany .......
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
13. 06. 2013 v 19:11Off-line januar1  (38/185/79)
Suhlas s Twat-em, ak ta teraz nedokazal pochopit tak po case by vam to aj tak skocnilo mozno po roku mozno po 5 rokoch. Ak niekto niekoho milujes tak vzdy drzis pri nom a vzdy ho vie pochopit ak je v rodine zle. On to nedokazal pochopit takze bude to teraz tazke ale zivot ide dalej
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload