Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kde najít normální gay kluky v Pardubicích?

13. 05. 2018 v 09:55Off-line Anonym
Čau poradili byste mi kde v Pardubickym kraji bych nasel nejaky klub nebo neco podobneho kde se najdou normalnejsi kluci co by se chteli seznamit dik
13. 05. 2018 v 12:21Off-line vasek698  (25/-/-)
A jak jako zajistíš, aby v klubu byli normální lidi? A co jsou to vlastně normální lidi? Tvoje měřítka ostatní nesdílí, takže musíš prostě místo nekonečnýho psaní kluky potkávat a potkávat, dokud nepotkáš takovýho, kterej bude vyhovovat právě tvým měřítkům. Good luck!
13. 05. 2018 v 22:24Off-line Tomiiiik  (24/182/62)
Ahoj anonyme, taky hledám “normálního” kluka v Pce kraji, nejlíp v pardubicích nebo blízkém okolí, sice nevím co u Tebe přesně znamená “normálního” ale takovou definici když se jedná o kluky používám také, představuju si pod tím kluka, co chce vážný vztah, je věrný, romantický a celkově se chová prostě normálně, žádný vykrouceniny, žádný promiskuitní hovádka, ale... o tom se dá psát dlouhý hodiny, každopádně pokud by si měl zájem si o tom pokecat a později se i seznámit, tak mi napiš tady na seznamce, ale skoro sem nechodím nebo si mě najdi na Fb, Tomáš Jakubovič :) měj se hezky a přeju hodně štěstí :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload