Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Jak zaujmout?

13. 05. 2018 v 18:42Off-line Grabes  (24/-/-)
Zdravim vsechny. Potrebuji radu a pomoc.

Delsi dobu se snazim navazat vztah ale spousta kluku chce jen fotky fotky fotky nikomu uz nezalezi na to co clovek ma v hlave a jak se chova a kdyz uz ji poslu ze udajne nejsem jejich typ a ukonci to.
Kdyz padnu do depky ze vlastne nepoznam fajn inteligetniho kluka s normalnim zajmem a konickama ktery bude verny tak se soustredim na pratelstvi a i tady furt nekdo chce fotky a pratelstvi vznika na tom jestli je kluk hezky nebo ne.

Proc tomu tak je? Proc gayum u pratelstvi zalezi na fotkach a jaky se vam libi kluci?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
13. 05. 2018 v 18:43Off-line BussterX  (97/130/150)
Jaký fotky? obličeje nebo p**a?
13. 05. 2018 v 18:46Off-line Grabes  (24/-/-)
Obliceje. Mam pocit, ze cim vic je kluk obycejny a ma neco v hlave tim mensi je o neho zajem.

Vzdy kdyz jdu do friends spousta kluku i holek se me vubec pta jestli jsem gay a nedoprovazim kamarady, a kdyz reknu ze ano tak ze by to do me nikdo nerekl jsem normalni kluk, ani shrek ani mikolas josef.. a docela z toho mam depky uz
13. 05. 2018 v 18:51Off-line BussterX  (97/130/150)
No víš, co uvidíš v reálným světě z člověka jako první věc? obličej... ono je dost přirozený chtít vědět s kým si člověk píše... no a protože jsme gayové, tak je celkem přirozený že si vybíráme k sobě někoho kdo se nám líbí... a přátelství mezi gayii nevím jestli existuje ale já na něj za čtvrtstoletí ještě nikdy nenarazil... dycky je někde v podvědomí takovýto "co kdyby..."... a když to "cokdyby" nevyjde tak je po přátelství...aji když "cokdyby" vyjde, ale později :D
13. 05. 2018 v 18:53Off-line Grabes  (24/-/-)
Prave mam pocit ze vsichni vybiraji c***kem a vlastne vsechno schovavaji ze pratelstvi a kdyz trosku povolis tak ti ho tam soupne a rano proste je promin to bylo v opilosti ja nechtel..
13. 05. 2018 v 18:56Off-line BussterX  (97/130/150)
Dívej, asi máš důvod proč nemáš v profilu fotku - respekt... když má někdo fotku veřejně v profilu, těžko mu napíše někdo komu se ta fotka (ty) nebude líbit... že... přemýšlej nad tím
13. 05. 2018 v 19:00Off-line colombo  (97/192/90)
Grabes: zaujmout se nedá naučit, buď to v tobě je nebo ne.
13. 05. 2018 v 19:18Off-line FelixGabriel  (19/169/55)
Si na gay zoznamke no, inde kamarátstvo nadviažeš pri nejakej príležitosti normálnej. Tu sa hladá priamo a hladá sa priatelstvo (ak vôbec) s niekym kto sa ti páči. Nie je to pokec.sk ci lide.cz aby si tu vypisoval random každý s každým. Keď ti niekto odpíše že nie si jeho typ, buď zato vďačný. Niekto ti prestane odpisovať bez udania dôvodu a ty už len čakáš na odpoveď jak d***l 5 min kedy si uvedomíš že z tohto nič nebude a že si sa dal do konverzácie s dakym magorom neschopným riadnej konverzácie, predsa len ani pri osobnom stretnutí to nekončí tak že ťa zbadá, otočí sa a odijde preč.. :-D

No a keď sa niekomu nepáčiš, nepotrebuješ sa snažiť zaujať.

Niekedy sa stane že si užívatelia tohto webu napíšu len tak pre nejaký účel, tu samozrejme na krase, fotke ani veku nezáleží avšak táto konverzácia je čisto účelová a má nejaký účel ktorý sa vybaví za pár minút teda tu dlhodobá konverzácia ani priatelstvo nadviazané zrejme nebude.
14. 05. 2018 v 15:51Off-line yperit  (85/186/68)
Grabes: mám spoustu přátel,kteří absolutně neodpovídají evropským měrítkům krásy, a víš co? I ruku do ohně bych za ně dal...i když vím, že spolu v životě nebudeme spát. Mají to v hlavě srovnané, neřeší svůj vzhled ani vzhled ostatních a život opravdu žijí, mají spoustu zálib a koníčků a bavím se s něma rád, protože mě to vnitřně obohacuje. Kdybych si vybíral přátele podle vzhledu,byl bych obklopen partou povrchních hejsků,se kterými bych si neměl co říct. A. to nechci.
14. 05. 2018 v 16:07Off-line FelixGabriel  (19/169/55)
Yperit a to tých kamarátov máš na zoznamkách či iných sociálnych platformách? Myslím, že z môjho predošlého príspevku je jasné že takéto vyberavé správanie je čisto len na zoznamke. V reálnom svete nikomu nezáleží natom ako jeho kamarát vyzerá a ak náhodou niekomu áno, je to narušený jedinec pokiaľ odmieta kamarátstvo s niekym kto sa mu nepáči.
14. 05. 2018 v 16:14Off-line yperit  (85/186/68)
FelixGabriel: souhlasím, všechny znám z reálného života:) Internetové seznamky a ani jiné sociální platformy mě moc neberou, potřebuju kontakt z očí do očí, a to mi internet nedává
14. 05. 2018 v 16:20Off-line yperit  (85/186/68)
Až kolega grabes přestane řešit problém jak zaujmout, a soustředí se na sebe, určitě najde osobitý styl,který mu bude vyhovovat, a tím se bude trochu odlišovat od okolí. A tím může zaujmout,protože lidi si všímají jak negativně,tak pozitivně těch, kteří vybočují z řady
14. 05. 2018 v 16:21Off-line FelixGabriel  (19/169/55)
No vidíš :-) Na zoznamke je to skrátka iné a je jedno o čo ide, dopisovať si s niekym kto sa ti nepáči to nie je nič moc a celkovo ma dopisovanie neťahá robím to tu s jedným týpkom a tiež som rad že tu nie je 24/7 je to také kludné nepresedim tu na chate celý deň kvôli nemu. Ostatne keď som tu z uplnej nudy tak mi je jedno ako človek vyzerá na jednorazový chat.
14. 05. 2018 v 16:37Off-line yperit  (85/186/68)
Felixgabriel:já tu jdu po obsahu komentů, prostě příspěvky některých uživatelů mě oslovují, tak se. snažím komunikovat s pisatelem, a je mi jedno,jak vypadá, protože i když tu má spousta lidí fotky, nic mi nezaručuje,že jsou jejich. A psát si s fiktivní 20 vyjde na stejno, jako se starším, spíš se něco nového dozvím, anebo narazím na úhel pohledu,který by mě nikdy nenapadl. A pak přemýšlím nad sebou a snažím se to dobré nebo vhodné pro mně použít v reálném životě.
14. 05. 2018 v 16:54Off-line yperit  (85/186/68)
Díky bussterixovi a jeho odkazům jsem jsem začal víc přemýšlet o disidentu a o jeho dopadu na současnou společnost,betonica dokáže naprosto jasně formulovat a vyjadřovat myšlenky,shiro relead dává do komentů spoustu důležitých informací, onlip je něco jako Petronius na dvoře císaře Caliguly-arbitr elegance, misanek007-citlivý básník, i805-tvrdě pragmatický přístup k životu. A baví mě tu číst Stv63, říkejte si, co chcete, ale je svůj a pousta dalších lidí, na které jsem zapomněl, ale které si rád přečtu. Osobnost se projevuje především chováním,ne vzhledem.
14. 05. 2018 v 16:59Off-line BussterX  (97/130/150)
Kurwa citlicej básník su já, neser mi chlape -__-
14. 05. 2018 v 16:59On-line St63V  (54/196/110)
Yperit, díky, žes mne zařadil do svého jídelníčku.
14. 05. 2018 v 17:01On-line St63V  (54/196/110)
Busterixi, sorry, ale poslední dobou jsi měl dost absencí.:-))
14. 05. 2018 v 17:02Off-line BussterX  (97/130/150)
Pec nám spadla
do rypadla
:P
14. 05. 2018 v 17:47Off-line yperit  (85/186/68)
Bussterx: ty jsi takový básník,jako já estét. Proto bude lepší,když budem dělat to,co umíme a básnění necháme povolanějším:)
14. 05. 2018 v 19:03Off-line BussterX  (97/130/150)
Ve svitu slunečním koupe se krajina
co napsal yperit je pěkná kravina
14. 05. 2018 v 19:10Off-line yperit  (85/186/68)
Bussterx: tys to zabil:) vzdávám se:) Můžeš mi věnovat sbírku básní,až vyjde knižně....a když mě uvedeš jako zdroj inspirace,budu nesmírně polichocen. A děcka mojich děcek Tě budou velebit jako druhého Nerudu:)
14. 05. 2018 v 22:27Off-line kloudik  (32/182/80)
Asi takhle: na kamaradstvi sou heteraci. Buzny zajima jen jebacka a par jednotlivcu vztah proto je pro ne tak dulezity jak vypadas a na druhou stranu kdyz ty nekomu napises prvni, fotku mas posilat automaticky jinak se nediv ze dotycnej ani neodepise
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2018 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload