Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Nikdy nebylo milování, nikdy nebylo líbání, nikdy nebyl žádný vztah

13. 05. 2018 v 21:47Off-line Woorfy  (20/180/68)
Zdravím. Mám dotaz, který tady určitě už někdy zazněl, ale nemám čas ani chuť ho zde hledat.

Nikdy nebylo milování, nikdy nebylo líbání, nikdy nebyl žádný vztah. Zkrátka se v mém životě nikdy nikdo nenašel (je mi 19). Mám problém s tím, že se srovnávám s okolím a zjišťuji, že mí vrstevníci už ve velké většině lásku zažili nebo (ti šťastnější) lásku stále zažívají. A některé ta láska pohltila hned několikrát...

Ptám se sám sebe: "Jak jen to dělají?" Jasně, že hodně lidí letí na sexy vzhled a podobně. To je zcela přirozené. Ale není tomu tak vždy. A přesto se u všech ta láska nějak objeví. Víte, co myslím - taková ta "mladá, nevinná láska". Mám pocit, že v tomto ohledu mi už ujel vlak...

Je mi sice 19 a klidně si mnoho lidí může říct "Však je ještě mladej, tolik ho toho čeká", ale já to takto bohužel nevnímám. Z mého pohledu se cítím, jako by mi už vážně ujel vlak. Postupně přestávám věřit, že mě v životě nějaká ta "láska" čeká. Jedna moje část už ani nevěří a ta druhá... ta si stále uchovává to jediné, co člověka nechává při životě, naději.

Mám pocit, jako by pro mě život/vesmír/systém/zdroj neměl v tomto ohledu co dát... A ve skutečnosti to tak třeba být nemusí, ovšem já to tak cítím. A když to tak cítíte, tak nemůžete posuzovat objektivně.

Občas mě (čím dál častěji a intenzivněji) přepadne fakt špatný pocit, který mi z toho všeho vžene slzy do očí, a v ten moment si říkám, že to tady pro mě nemá žádný smysl -> cesta k myšlenkám o ukončení života... Jsem ale slaboch, abych to skončil, což je v jisté formě štěstí pro můj život, ale utrpení pro mou nouzi po lásce.

Zkrátka mám pocit, že pro mě nic nemá cenu a krátkodobá dobrá nálada (vtipy, občasné shledávání s přáteli) mi zkrátka tu negativní chuť k životu "nevybalancuje". Ta rovnováha zkrátka chybí a vše inklinuje k tomu negativnímu...

Co si o tom myslíte? Z mých samotných myšlenek asi nic objektivního nepřijde...

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
13. 05. 2018 v 21:56Off-line HardMode.Vesporax  (23/170/60)
Vidiš, je ti 19. A čím budeš starší, tím víc to bude nahovno.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 05. 2018 v 22:03On-line Kuliferda  (48/173/74)
Nevěš hlavu, určitě na tebe ta pravá láska někde čeká, jen jí musíš jít na proti.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 05. 2018 v 22:05On-line Titan24  (22/170/-)
Měl jsem to podobně, já taky první vztah měl až ve 20 (je fakt, že do 19 jsem ho ani nevyhledával) a pak dlouho nic :/ A dosud jen marné pokusy....ale taky to nevzdávám...
13. 05. 2018 v 22:21Off-line tajemnydavid  (27/181/83)
Plně tě chápu ale musíš stále věřit. Já zažil lásku až ve 24 letech, sice to vydrželo jen pár měsíců ale nezapomenu na to. Takže i když je ti 19, tak bych to nehrotil. Musíš stále hledat či vyhlížet a on se někdo najde.
13. 05. 2018 v 22:35On-line lievanec  (42/180/75)
Vsetko je to len v tvojej hlave. Laska praje pripravenym a dobre naladenym. Ty si sa tu odprezentoval ako depresivna kopka nestastia a o takych naozaj len malokto stoji. Lutost a negativizmus nepredava. Este raz, je to v tvojej hlave a len ty to mozes zmenit.
13. 05. 2018 v 22:50Off-line HardMode.Vesporax  (23/170/60)
Lievanec To zaleži jestli je depressed jen z toho, že se nema s kym omacavat, nebo proto, že deprese maj hlubši zaklad.
Řict člověku s depresi "nebuď smutny" je jako řict člověku s rakovinou"buď zdravy".
13. 05. 2018 v 22:52Off-line St63V  (55/-/-)
Je to nejspíš tím, že jsi zdrženlivej, víc přemýšlíš, míň jednáš. Chtělo by to otočit. Víc jednat a míň přemejšlet. Jinak se v těch svých otazkach budeš dál topit.
13. 05. 2018 v 22:55On-line lievanec  (42/180/75)
Nahradzujem slovo depresivna slovom negativna, aby to nevyvolavalo dojem, ze chcem liecit skutocne depresie vyhlasenim. Moze byt?
13. 05. 2018 v 23:51Off-line BussterX  (97/130/150)
Už seš starej, woorfy... teď už se můžeš omacávat jedině s nějakým starým polenem :D zrovna su volnej, poměníme si fotky svých p***lí a v případě vzájemnných sympatií založíme vzornou buznarodinku a adoptujem si morče :*
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
14. 05. 2018 v 00:00Off-line BussterX  (97/130/150)
Tak ne no :´
14. 05. 2018 v 17:54Off-line Jeddy  (20/-/-)
Být tebou nevěšel bych hlavu, ale chápu, že nemohu posuzovat. Takže jestli chceš vztah zkus zajít na rande na slepo nebo do gay baru. Tam se na tebe určitě někdo nalepí(až to občas není příjemný). Jestli chceš vztah snaž se setkávat s klukama...
14. 05. 2018 v 18:05Off-line Tom3295  (22/179/-)
Já bych to tak nehrotil... Dlouho jsem to viděl podobně jako Ty, ale pak jsem si uvědomil, že život není jenom o tom si někoho najít...Život je o zážitcích, zkušenostech, objevování a poznávání (a že toho kolem sebe k poznávání máme :-))... Jasně, všichni známe, že "ve dvou se to lépe táhne", ale samota přece není důvod k tomu, aby člověk přestal žít nebo myslel na skoncováním se životem. To by přece byla škoda.
Najdi si nějaký koníček, sport a tím vyplňuj svůj volný čas - cestuj, poznávej a objevuj! A uvidíš, že ta láska Ti do cesty vstoupí v pravý čas... :-) Hlavu vzhůru, na světě je krásně ! :-)
14. 05. 2018 v 18:29Off-line 224466  (21/184/63)
Podobně negativně uvažující jedinci jsou k zblití.
14. 05. 2018 v 19:50Off-line yperit  (86/186/68)
Woorfy: nejsi sám,mám kamarádku,je jí 44let, a není pěkná. A touží mít kluka a dítě. To si přeje ze všeho nejvíc. Místo toho,aby zatrpkla,oddala se zcela práci a svoje niterné touhy promítla do. Traviaty, kterou zrežírovala. a před 14 dny měla premiéru. Všechnu svoji nenaplněnou touhu po lásce převtělila do hry,která má díky tomu obrovský náboj a sílu. Heppy end to zatím nemá, na to je moc brzo,ale už se kolem ní motají kolíčci,tak se snad i toho sviště dočká:) Převtěl i Ty svoje frustrace do něčeho pozitivního a vytrvej.
14. 05. 2018 v 19:55Off-line Ymen  (41/180/78)
To jsem na tom asi hodně špatně, když jsem si "něco začal" až ve 36 letech
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 05. 2018 v 20:42On-line onlip  (55/182/78)
Woorfy: Kluci už vše podstatné srozumitelně řekli. Teď se vrať ke své první větě: Nemám čas ani chuť hledat. A níž: Jako by mi život ... neměl co dát. Ale on ti dává (čehož důkazem je, že tu jsi) a ještě víc nabízí, jako všem kolem tebe. Jen oni si toho všimli.
15. 05. 2018 v 20:08Off-line Ymen  (41/180/78)
Já mít v 19 takový možnosti seznamování,jaký jsou dnes,tak bych si pískal...
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2018 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload