Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ako sa staráte o svoje telo po fyzickej stránke?

14. 05. 2018 v 19:50Off-line Anonym
Ako sa staráte o svoje telo po fyzickej stránke? čo a koľko cvičíte?
Píšte iba tí ktorí dačo cvičia :P
napr joga behanie pilates...
14. 05. 2018 v 20:09Off-line yperit  (91/186/68)
Chybí mi adrenalin a rád soupeřím s ostatníma. Tak pro mě cyklistika je jasná volba. I když sportovat nemusím,pohybu mám dost, kdykoliv mám čas, sednu na kolo a snažím se předjet co nejvíce kol:) A. dneska je to obzvlášť těžké,když má kdekaký jouda elektrokolo a do kopce si to sviští 22km/hod. Ale o to je to sladší, když ho předjedu a nechám za sebou.
14. 05. 2018 v 20:20Off-line ellvin  (23/183/81)
Já necvičím skoro vůbec a jsem hubenej, jak tyčka :-D prostě... moje tělo se má rádo a nechce bejt tlusté, jak prasátko xD
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 05. 2018 v 20:36Off-line Bahutom  (35/173/60)
Na večer se přežeru jako prase, jím na co mám chuť a běhám ale to proto, že mě to baví, ne kvuli postavy :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 05. 2018 v 20:38Off-line yperit  (91/186/68)
Stv: i cvičení na klávesnici je cvičení:) a jestli se dopuješ závinem, anebo balíš brka jako. hadomrd, je to jedno, dopingovou kontrolu Ti nikdo dělat nebude:)
14. 05. 2018 v 21:41Off-line Petr992  (32/173/74)
Hatha jóga - podle videí (nechci dělat reklamu,ale youtuberka YogaWithAdriene je asi nejlepší co znám) vždycky tak 20-45 minut, cvičí to hlavně ženy ale je to opravdu blahodárný na tělo i psychiku, bolelo mě několik měsíců rameno, už jsem myslel jak budu muset na operaci/brát prášky/..., začal jsem s jógou a během 1-2 týdnů bolest pryč :) při práci hlavně sedím takže nebýt jógy už bych se asi úplně zkroutil a zhroutil do sebe :D zpevní a "probudí" celé tělo od palců na nohou až po krk a člověk najednou cítí i ty svaly o kterých ani nevěděl že je má (díky čemuž je i sex úplně o něčem jiným ;D ) ... nehledě na to že je to úžasný antidepresivum

fitko/outdoor workout - žádný velký nakládačky, jen takovej udržovací a zpevňovací základ - mrtvý tahy, dřepy, různě nakloněné tlaky, shyby, bradla,... měl jsem období kdy jsem i s jídelníčkem vážil o x kg ve svalech víc, ale udržovat to byl pro mě strašnej opruz, chci aby cvičení sloužilo mě, ne abych cvičení sloužil já :)

běh - sem tam cca 5 kiláčků, běhal jsem i 10, protože jsem si chtěl dokázat že to zvládnu, ale stejně jako s posilováním... udržovat takovou formu dlouhodobě se běžnému smrtelníkovi zkrátka nevyplatí :)

strava - aniž bych to nějak plánoval, skončil jsem u něčeho co se asi trochu blíží stylu "paleo", postupně jsem kupoval čím dál míň a míň těch chemických koktejlů vydávajících se za potraviny, až mi zůstalo víceméně to základní v přírodní formě - spousta čerstvého ovoce a zeleniny (se smoothie makerem to jde samo), vejce, ořechy, luštěniny, olivový olej, prakticky všechno běžně dostupný maso, ryby, játra, čím čerstvější a lokálnější, tím lepší ... ale když přede mě babička postaví talíř se šesti zalitýma svíčkovou nebo když kamarádova manželka nabídne buchtu zalitou pudingem a čokoládou tak samozřejmě zagorku nedělám :D

někdy mám s pohybem klidně i pár týdnů útlum, někdy do toho buším několikrát do týdne, ale s nepravidelnou pravidelností se k tomu vždycky vracím... ne nutně kvůli vzhledu, spíš kvůli celkovému pocitu a hlavně zdraví, což se mi asi docela daří, na posledním měření mi zjistili, že metabolicky je mi 12 :D ... a k tomu abych uměl mrkat kozama :D (ta-ble-ty) :D

až teď dořeším nějaký věci, chtěl bych začít i s nějakým bojovým sportem, myslím že na to nemám nejhorší základ (alespoň fyzičkou)
15. 05. 2018 v 09:38Off-line igy  (38/173/81)
Třikrát týdně soukromý trenér a chození pěšky, kdykoliv to jde. Teď jsem přidal nějaké kardio v posilovně - pás, rotoped, eliptik - tak uvidím, jak často budu stíhat, minulý týden jsem stihl čtyřikrát. A chci zkusit jógu, jestli by mi sedla.
K jídlu manu a k pití maté nebo vodu, ale dělám výjimky, aby mě to neomrzelo.
21. 05. 2018 v 16:36Off-line Betonica  (39/191/93)
Naposledy jsem cvicil na zakladni skole. Nenavidel jsem a doted nemam rad hromadny akce typu "ted vsihcni pobezite osm kolecek". Podobne mam odpor k posilovnam a dalsim masovym mistum, kde se lidi poti proto, ze si mysli, ze tim neco vyresi...

Jak se staram o svoje telo? Predne tak, ze ho mam rad. Libi se mi. Moje celo, vlasy, krk, hrud, bricho i nohy. Rad se na sebe rano usmeju pri cisteni zubu a rad se vidim ve zpetnym zrcatku v aute. Proc? Protoze jsem pochopil, ze moje telo je mym hradem.

No a pak samozrejme se staram o to, aby moje telicko nebylo prilis tluste nebo hubene, takze mu davam papat tak akorat a to, na co ma spolu s mozeckem chut. Davam mu taky dobre napit, klidne i neco ostrejsiho. Mazu ho kremem nivea na obliceji a rukach, aby bylo dlouho heboucky. Myju ho denne a cesu mu vlasy, holim tvare a striham nehty. Svymu telu taky dopravam kvalitni obleceni a boty, aby ho nikde nic netlacilo a nekousalo. Moje telo nosi jen bavlnu a vlnu, na nohach jen kozeny boty, protoze umelotina mu nedela dobre a smrdi pak... Cas od casu odnesu svoje telo do servisu, kde mu vezmou krev, zmeri tlak, podivaji se do krku, pichnou vakcinu... Proste se snazim, aby nebylo nemocne.

Svemu telu se taky snazim doprat dusevni pohodu, takze se staram i o dusi, ktera v nem bydli. Dusi davam dost podnetu, necham ji koukat na nekonecny hory a zamky pri vyletech, rada si cte a posloucha muziku a tak dale.

Posledni pul rok seriozne premyslim, ze svoje telo prestanu nicit kourenim, protoze mi telo rika, ze se mu to nelibi...

Jak se staram o svoje telo? Delam tak, aby se melo dobre, protoze pak se mam dobre i ja.
21. 05. 2018 v 17:25Off-line yperit  (91/186/68)
K tomu není co dodat...možná jenom to, že se taky zoufale snažím přestat kouřit a to nejen v rovině teoretické, ale bohužel ustavičně selhávám. Niccorete nefunguje, elektronické cigarety taky ne, teď skouším žvýkací tabák Duss, tak uvidím...nové plíce nedostanu a ty staré,co mám,musí ještě dlouho sloužit.
21. 05. 2018 v 20:12On-line i8051  (53/184/97)
Ja mam svoje telo rad, tak se o nej staram a delam mu vse, co ma rado. Treba ma rado dobre propecenej biftek s grilovanou zeleninou a navecer fajnovej XO rum :-)
21. 05. 2018 v 20:41On-line i8051  (53/184/97)
Proc bych si mel davat pozor na rum?
21. 05. 2018 v 23:20Off-line Inu  (103/-/-)
Ype***: Skús si prečítať túto knihu : Allen Carr jak přestat kouřit. Kamarátka mi ju odporúčila aby som si ju prečítal, že jej pomohla aby prestala fajčiť. A do nej by som nikdy nepovedal že prestane :D Teda ja som ju nečítal (mám pevnú vôľu), ale jej pomohla.
21. 05. 2018 v 23:30Off-line Moni  (35/176/-)
Nepřejídám se, nekouřím, nepiju a snažím se chodit často pěšky
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 05. 2018 v 01:35Off-line misanek007  (24/-/-)
Ziju dál a dál
22. 05. 2018 v 01:35Off-line misanek007  (24/-/-)
A ruce mam stejne nejhezci z cely seznamky NICKY
22. 05. 2018 v 02:39Off-line Monogatari  (43/195/80)
Sebechvála smrdí KEKELEM
22. 05. 2018 v 12:44On-line i8051  (53/184/97)
Kazdy den hodinka? To jsou zahozeny 3 roky zivota :-)
22. 05. 2018 v 19:10Off-line misanek007  (24/-/-)
Rano prohrabnu vlasy mokrou rukou A JDU
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload