Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Neschopnost se znovu zamilovat

19. 05. 2018 v 17:59Off-line Mirek.H  (25/175/62)
Na začátek bude nejlepší vylíčit skutečnosti z mého předešlého vztahu pro lepší pochopení následného problému v posledním odstavci.
Zhruba před více jak třemi lety jsem se touto dobou seznámil se svým bývalým přítelem, miloval jsem ho celým srdcem a to víc, než kdy jakéhokoliv jiného kluka, nebo vůbec kohokoliv jiného. Ve vztahu byl bohužel silně dominantní a prosazoval své potřeby, postoje, zájmy, názory ohledně fungování a budoucnosti našeho vztahu,... Naivně jsem si myslel, že se časem změní a bude mě také milovat a změní svůj striktní postoj, ale bohužel, nakonec to vedlo, i přes mé snahy o nějaký kompromis, nebo záchranu vztahu, ke konci. To mě hodně zlomilo, upadl jsem do silných depresí (ty jsem začal řešit pitím), dokonce jsem se odstěhoval daleko ode všech vzpomínek a známých míst a po více jak dva roky jsem nebyl schopný se s kýmkoliv jiným citově sblížit, až...

Po dvou a půl letech jsem se nedávno seznámil s jedním chlapem, bylo mi s ním příjemně, měli jsme několik schůzek, dokonce došlo i na sex a po hodně dlouhé době jsem se cítil opravdu dobře a měl pocit, že jsem znovu našel někoho, s kým bych mohl být šťastný. Podstatný je už i fakt, že o mě vůbec někdo projevil zájem. Ale už během našich setkání jsem měl vždy takové pocity pochybností, nejistoty v toho druhého, ale zároveň sám v sebe. Vždy jsem měl rád ve všem jasno, ale teď jsem se už nedokázal vyznat sám v sobě, i mé pocity a rozum mě zrazovali,...Nejpodstatnější však je, že jsem vždy myslel i na svého bývalého přítele, stále jsem měl před očima jeho tvář, neustále srovnával jak jsem se cítil s ním a jak cítím teď a bohužel jsem na něj myslel i během sexu ( i přes to, jak mi vlastně ublížil). Svým způsobem jsem si nedokázal ani připustit představu, že bychom spolu mohli žít, i když jsem si to moc přál. Nechtěl jsem mu nijak ublížit nyní, ani v budoucnosti a tak jsem náš "vztah" raději ukončil. Cítím teď trochu uvolnění, ale zároveň smutek a pocit, že se každou chvíli rozbrečím a skutečnost, že jsem se vlastně sám připravil o možné štěstí. Připadám si ztracený.

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
19. 05. 2018 v 19:28Off-line ellvin  (17/189/64)
Ty jsi ukončil vztah, který měl budoucnost kvůli klukovi, kterému jsi ukradený?? Pamatuj si, že když se dáš na dráhu alkoholika, tak tím zkazíš život jedině sám sobě, ne tomu, kvůli kterému jsi začal nasávat. Nesmíš se slepě zamilovat... důvěřuj, ale s odstupem, kterýmu nesmíš samozřejmě dávat najevo.
19. 05. 2018 v 21:02Off-line Invictus  (17/-/-)
Shrnu to do dvou navzájem si odporujících mouder: Důvěřuj ale prověřuj. Láska je slepá.
19. 05. 2018 v 21:06Off-line igni  (30/192/140)
Tohle se muze stat, ale neni to neschopnost. Ono jde o to, poznat toho praveho. Mne se to stalo, po rozchodu s ex sem se beznadelne zamiloval do cloveka, ktery se jevil jako hrozne super, vyklubal se z nej i***t a hajzl a nedopadlo, ale zamilovany sem byl.
Pred pul rokem se zase zacal randit s jednim klukem. Byl super. Na papire pan dokonaly, inteligentni, pozorny, mily, vzdelany, vsechno co sem od kluka chtel. Byli sme spolu par mesicu a nakonec sem se s nim rozesel ja. Protoze tam laska nevznikla. Holt to proste tak je, nekdy i vuci nekomu, kdo se muze jevit dokonaly laska proste nevznikne, neni tam ta chemie. A naopak vuci nekomu, ktereho byste radeji minuly sirokym obloukem ano. Je to slozite a nevyzpytatelne. Ale je ti 25, neboj se, zamilujes se, chce to jen cas ;)
19. 05. 2018 v 21:49Off-line Mirek.H  (25/175/62)
Děkuji, kluci, za příspěvky.
Ellvin: To, jestli vztah měl budoucnost nevím, možná ano, možná ne. Ale v tom druhém máš pravdu, přes to, jak mi říkal, kolik toho pro mě obětoval a jak moc mě měl rád (ale slovo "miluji" nikdy nepoužil), tak jsem mu byl opravdu ukradený. Miloval jsem ho, jak jen se snad milovat dá. Stačil jeho úsměv, obětí a odpustil jsem mu vše. Vždy jsem se považoval za racionálního a empirického člověka, ale v tomto případě cit vládl nadevše. Až to jednou poznáš, tak pochopíš :)

Igni: Rád bych věřil, že se zase zamiluju, ale mám obavy, že už je to nereálné. Můžu mít rád, ale ne milovat a to by bylo vůči tomu druhému velmi nespravedlivé a nikdy bych nikomu takto neublížil.
19. 05. 2018 v 22:08Off-line yperit  (86/186/68)
Mirek H: každý si nese předchází vztahy v hlavě,a porovnává. To je normální. Jenom to nedělej nahlas před partnerem,kterého si brzo najdeš,ať to zde nemusíš řešit:) První lásku budeš mít v hlavě navždy,čas zaoblí hrany,a nebude to tak zlé:)
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2018 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload