Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ako prekonat odmietnutie naj kamarada heteráka?

21. 05. 2018 v 23:12Off-line Anonym
Zdravím moj nick je xander, meno tu nebudem písat bo až tak internetu neverím, zacalo to pre tromi rokmi nasiel som si kamarada cez blindr, postupne sa stal mojim najlepsim chodili sme von a vsetko, v tej dobe ma ani len nenapadlo ze by som mohol na chalanov myslet inak, no prednedavnom sa to zmenilo presiel som si niecim a on ma podrzal bol milý a askavy ako nikdo a fakt ze je to svalnaty chalan s hnedymi vlasmi aj očami tomu moc neprispelo, proste a jasne som sa donho buchol a riadne, posledne mesiace bol to prve a posledne na co som cez den myslel no a cele sa to zacalo srat tym ked som mu povedal ze som aj na chalanov a dnes som to dosral uplne ked som mu napisal ze ho am ra a to len kvoli blbej nadeji ze by mohol citit to iste, nebudem sa tu pytat ci si myslíte ze som b***c a ani ako ho prinutit alebo zaujat ked by to ocividne nepomohlo lebo je heterak na 100 percent, len by som prosil o radu jak zahnat ten pocit ktory teraz mam, za odpovede dakujem.
21. 05. 2018 v 23:58Off-line Meriadoc  (44/196/85)
Màm podobnou zkušenost. V mém případě pomohlo přerušit veškeré kontakty. Bylo to pro mne velmi těžké, ale čas odloučení nakonec přinesl úlevu. Občas si na něj přesto vzpomenu, už to však není takové utrpení jako tehdy.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 05. 2018 v 00:36Off-line Betonica  (39/191/93)
Podle profilu je 23 let. To uz bys mohl vedet, ze nelze nekoho nutit. K cemukoli, k naklonosti nebo vztahu dvojnasob. Takhle to nefunguje. Jiskra, nebo tomu rikej jinak, bud preskoci a pak se veci deji obvykle samospadem, nebo nepreskoci. V tom druhem pripade neni nic vic. Doprosovani se, nadbihani nebo cokoli jinyho jen protejsek odradi, otravi. Nevyzadana pozornost je totiz velmi neprijemna, hranicici se stalkingem. Objekt takoveho zajmu se citi jako lovena zver a lovec v jeho ocich klesa na hodnote umerne s tim, jak moc se snazi. Naproti tomu lovec se dostava hloubeji do manie, ve ktere vymysli neuve***elne konstrukce a metody, jak dosahnout sveho. Neuvedomuje si p***om, ze se ponizuje, chova vice nez nevhodne. Proto je lepsi po odmitnuti odejit s hlavou vztycenou a skutecnost prijmout. Obvykle je potreba na cas prerusit kontakty, protoze bez preruseni tezko opadnou emoce. Jakmile clovek trochu vychladne, vidi veci racionalneji. A vetsinou se stydi, ze se choval jak k****n a dolejzal. Za sebe ti rikam: Nech to byt. Dej si pohov a svoje sily napni jinym smerem. Pokud je kluk heterak, ale i kdyby nebyl, nema to cenu, protoze rekl ne. Tim rekl vsechno a ty, jako spravnej clovek, to akceptujes.
22. 05. 2018 v 02:03Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym (xander): Stalo se, stalo. Neřeš, jestli jsi něco pokazil - třeba ne. Mluvím ovšem o udržení kamarádství, o ničem jiném. Nech mu tolik času, kolik bude potřebovat, v tom směru platí, co říkají kluci.
Dvě má přátelství s HT mají právě takový původ, trvají řadu let a mám z nich stále lepší pocit. Kontakt jsme nepřerušili ani na chvíli, kluci měli božskou trpělivost a já se snažil nepřekračovat mantinely.
Jak se vystonat: pročti spoustu vláken, která se týkají téhož. Zjistíš, že zdaleka nejsi sám a že co kluk, to jiný postup. Počítej spíš s roky než s měsíci. Definitivní vyvázání přijde stejně až s novým zamilováním.
22. 05. 2018 v 02:44Off-line Monogatari  (43/195/80)
Humorem
22. 05. 2018 v 12:05Off-line i8051  (53/184/97)
"... a on ma podrzal, bol milý a laskavy ako nikdo ..." .. takze kdyz uz ti podrzel, tak je to v pohode, ne? :-)

Nicmene rada zaznela jiz vyse a uz asi 1000x v minulosti: NEBAL HETERAKY
22. 05. 2018 v 13:19Off-line Anonym
Začnem asi tím ďakujem za všetky rady nejaké diskusie som pozeral ale mal som nutkanie napísať svoj vlastný príbeh co sa týka jeho., on chce zostať kamarátmi ale keď mi píše alebo nebodaj pošle fotku kde vidím ten jeho hnedo oký kukuč tak mi to dosť sťažuje a som mu povedal ze potrebujem čas ale je pre mňa ťažké zbaviť sa tej predstavy, a hej betonica mala si pravdu v tom ze som sa trochu moc snažil ale len tým ze som si s ním písal každý deň a už som videl ze není o com umelo som ten chat udržoval len aby sme boli v kontakte a to už robiť nebudem, najhoršie je zbaviť sa tej nadeje
22. 05. 2018 v 16:59Off-line misanek007  (24/-/-)
Kup si chipsy a podivej se na film
22. 05. 2018 v 17:04Off-line pauxi  (49/178/79)
Jo mišánek má pravdu , má to mnohokrát odzkoušené , funguje to
22. 05. 2018 v 17:24Off-line Anonym
:D mal som kolac a pustene pesnicky, trochu som sa vyreval a je to trochu lepsie ale je to tazke lebo zakazdym ked sa do niekoho takto zalubim tak mam pocit ze som stratil kus seba
22. 05. 2018 v 17:41Off-line pauxi  (49/178/79)
Pustit si piesničky je dobré , hlavně si nepouštěj žilou , to nepomáhá
22. 05. 2018 v 20:09Off-line igni  (36/192/130)
Cas. je to trapny klise, ale je to tak. cas je jedina vec, co hoji psychicke zraneni. a ne jen spojene s laskou, ale i s jinym traumatem :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 05. 2018 v 21:18Off-line Anonym
Neboj pauxi tak zle som na tom není a igni - hej ja viem ze čas pomôže len ja nvm na ľudí mam smolu najprv s babami teraz s chalanmi vždy len nedostupné sa mi pacia
22. 05. 2018 v 22:45Off-line colombo  (103/192/90)
Anonyme, vyhoň si ho a nedělej si ostudu.
22. 05. 2018 v 23:11Off-line Anonym
Strč sa colombo
22. 05. 2018 v 23:11Off-line lkllny  (25/-/-)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
23. 05. 2018 v 00:15Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ono na blindr sa nechodí zháňať partnera? Myslel som si to, a preto ma udivuje že si tam anonymne pišu 2 chlapci :D
23. 05. 2018 v 00:32Off-line Anonym
Lenže ja som si vtedy hľadal babu a na neho som natrafil náhodou a boli sme naj kamaráti tri roky to len teraz som si dal dohromady pár súvislosti a priznal že ho mám rad
01. 06. 2018 v 00:28Off-line esthetique  (41/-/-)
Najít si jiného kamaráda-homouše?
01. 06. 2018 v 03:19Off-line asad  (102/130/150)
"Ako prekonat odmietnutie naj kamarada heteráka?"
dat sam sebe par faciek a vratit sa do reality
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload