Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je gay nebo ne?

30. 05. 2018 v 19:08Off-line Anonym
Ahoj,
dnes jsem přišel domů ze školy a asi tak po hodině mi napsal jeden spolužák. Líbí se mi, docela bych ho i chtěl, ale problém je, že si nemůžu dovolit, aby ostatní věděli, že jsem gay. Napsal mi, že mi to dneska slušelo. A to by podle mě heterosexuál jen tak z ničeho nic nenapsal... Takže bych vás chtěl poprosit o radu, jak nenápadně zjistit jestli je gay. Kromě toho, že se ho mám zeptat jestli je gay, nebo jestli má rád párky apod... Předem děkuju za vaše odpovědi.
30. 05. 2018 v 19:17Off-line Cobr  (102/-/-)
"se zaptal"ty sa nepytaš holky ,že jej(jesli ) to sluší?Uvažuj aj je gay tak sa musi trošku prejaviť ,vyhľdavanil ta,hodiť pokec,pozoruj ho
30. 05. 2018 v 19:31Off-line Invictus  (23/182/100)
Sleduj, jak reaguje v tvé přítomnosti.
Když tě pozoruje a otočí se, když se na něj podíváš ty, možná to jiskří.
Sedni si vedle něho a pozoruj, koho sleduje. Také si všímej, jestli se tě snaží dotýkat.
Všímej si, jestli se před tebou upravuje nebo s tebou flirtuje.
Vem ho někam, kde nikdo není a čekej, co bude dělat.
Podívej se mu do očí, jestli jsou zorničky rozšířené, buďto do sebe nalil kofein nebo tě má rád.
Zeptej se ho, co dělal minulý den, když ti řekne každý detail, možná je to další náznak. Potom se ho zeptej, s kým chodil. To by mu mělo dát náznak.
Je před tebou nervózní, potí se, hraje si s rukama.
Zve tě ven nebo někam, neodmítej.
Na více si už teď nevzpomenu.
30. 05. 2018 v 19:47Off-line i8051  (53/184/97)
Tvl tak nejak reaguj ne? Mas micudu u sebe a nevis co s tim? Vy mate chlapci sebevedomi jen pres ty fejsbuky, v realu jste fakt neschopny se i jen seznamit :-)

Reagoval bych takto: "Hm, me to slusi jo? Pockej .. a to me jako balis? ... Ale kdyz tak na tebe tak koukam, mozna bych se i nechal, jses preci jenom hezci, nez Vomackova z becka .. ale v posteli budes mamka, jo? :-)" ....... no a uvidis reakci, z ni to vyctes na 90% :-)

Nicmene si myslim, ze si delas jen plany nadeje, napsal to jen tak spontanne. Me taky kamos onehda napsal, ze mam super ctyrkanal od Keysightu .. a taky me asi nebali :-)
30. 05. 2018 v 20:11Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Fale :A co když není, a je to slepičí p***lka, co potom?
30. 05. 2018 v 22:55Off-line i8051  (53/184/97)
Tvl si tu budete delat zadni vratka a schovavat pripadny dukazy na nekoho, do koho jste zabouchy pro pripad, ze by vas nechtel. Tvl chlapci, vy jste vychcany a nemate v sobe sebemensi kousek ferovosti. Fakt jste nevyzrala decka a chcete od ostatnich neco vaznyho:-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 05. 2018 v 09:20Off-line pauxi  (49/178/79)
Já bych nezkoušel , jak něco zjistím či ověřím, pokud se mi také líbí, víc bych se mu věnoval, chodil s ním ven. A těch náznaků , jestli je , nebo není , získáš rychle plno
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload