Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je gay nebo si to nalhávám?

13. 06. 2018 v 23:30Off-line Anonym
Mám kamaráda, znám ho od února a za tu dobu ho považuju za sobě nejbližšího. Oběma je nám 20, chodíme na stejnou školu, ani jeden nejsme na koleji, máme rodiny v Praze a bydlíme s nimi.

Proč si myslím, že mu na mně záleží a má mě rád?
Sám od sebe vymýšlí, kdy a jak spolu budeme trávit čas - že zajdeme támhle na pivo, támhle se projít, tady na zmrzlinu, přijel za mnou do města i když jinak nic neměl když mi skončil doktor na chvíli si popovídat, sám od sebe mě tahá do NTK abychom se společně učili, i když jednou dělal něco úplně jiného než já a de facto jsme prostě seděli vedle sebe. Teď mě vytáhl zase do aquaparku na celý den, před časem vymyslel procházku po Petříně i s vínem a sezením na vyhlídce a povídali jsme si. Je vidět, že mu záleží na mých názorech na řadu věcí, často se mnou konzultuje, jak se rozhodovat a když ho něco štve, svěřuje se mi s tím, i když ho něco prostě trápí.

Proč si myslím, že by mohl být gay nebo minimálně bisexuál?
Téměř pokaždé, když spolu jsme, z jeho strany přijde narážka ve znění "teď musíme vypadat jako dva homosexuálové". Když jsme měli školní akci na bowlingu, tak po pár pivech prohlašoval, že stejně je na celé akci nejlepší "tohleto" a ukázal na můj zadek. Pak mě za něj i chytil. Když jsme byli na golfu, zase mě komentoval slovy, že se musí zblízka podívat na tu slavnou p***l (v klubu jsem známý rychlou rotací pánve) a stoupnul si tak blízko, že by buď dostal holí do ramene a nebo rovnou bych se o něj otřel tím zadkem. Když jsme byli v tom aquaparku, tak mi jednou na ten zadek úplně nepokrytě sáhl s nějakým vtipným komentářem a taky mě dojel na tobogánu, chytil nohama kolem pasu a chvíli mi masíroval krk :D Pak taky to, jak má o mě zájem a sám často přichází s návrhy, kdy a kam jít, mi přijde možná už o něco víc než to je běžné mezi přáteli, navíc sedět na té vyhlídce na Petříně bylo vyloženě romantické. Taky jednou říkal, že jsem lepší než moji rodiče, protože oni nejsou tak geniální, sociálně zdatní a především krásní jako já.

Proč si myslím, že gay není?
Velmi často mi vypráví o svých holkách. Působí, že má v sexu s holkama vyloženě zálibu, tváří se potěšeně, když mluví o tom, jak kterou kde ohnul nebo jak to s kterou dělal. Navíc vím, že mu v současné době minimálně o dvě docela jde - je ochoten se jim časově přizpůsobit, aby se sešli, jedné dokonce vezl sushi až domů někam 50 kiláků mimo Prahu jen proto, aby si deset minut povídali (nakonec tam tedy nejel, ale původně ji chtěl vidět, aby spolu píchali, ale říkal, že od ní chce i víc než jen sex). Na ulici často komentuje a hodnotí holky a mladé paní.

Tak a teď mi z toho prosím vycucněte výsledek - je a pokud je, tak jaká šance, že by se mnou něco chtěl mít? Podotýkám ale, že jednou si zapíchat a konec rozhodně nechci, za tu dobu mi dost přirostl k srdci. A pokud je gay a něco by bylo, jsem přesvědčený, že bych ho dokázal milovat :)
13. 06. 2018 v 23:40Off-line Anonym
Pardon, že je to trochu delší, ale i to, co jsem napsal, asi nevystihuje všechny niance vztahu mezi mnou a jím... Je to zkrátka těžké :/
14. 06. 2018 v 09:01Off-line pauxi  (49/178/79)
Stéčko, divil bych se, kdyby si to ty taky nezažil
14. 06. 2018 v 12:53Off-line Anonym
Hovno povídka, co si kdo myslíte? mě to fakt trápí
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 06. 2018 v 13:01Off-line i8051  (53/184/97)
Sakra, me asi mych 10 kamaradu taky bali, kdyz me tahaj na pivo a dalsi akce .. wow :-) Nicmene pohadkar se lepsi, z nej neco bude :-) Tesim se na zitrejsi pribeh :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 06. 2018 v 19:30Off-line Rover  (37/189/73)
Pokud si jste skutečně blízký, tak se mu svěř, že jsi teplý. Já moc nevím, jak to jinak rozřešit než tak, že to budeš řešit s ním, hm? :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 06. 2018 v 19:58Off-line Kunacek  (29/180/67)
Znát icka tak ho balim taky. ;-)
14. 06. 2018 v 20:07Off-line opea_s  (25/-/-)
Když jste tak dobří kamarádi, tak by neměl by být problém mluvit o tom na rovinu. Jinak z toho nedokážu usoudit, jak na tom je. Třeba tě má jenom hodně rád jako nejlepšího kamaráda
14. 06. 2018 v 23:01Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
No ono celkovo problém by tam byť mohol ak nevie o tom že je gay a ak je hetero. Celkovo máš pravdu anonym že v tom prvom odstavci to vyzerá na jasný záujem ale protirečí si to s tými babami, hoci by mohol byť BI, Steve mal dobrú poznámku žeby ťa s tymi babami takto "neobťažoval" ale žeby skôr niečo skúsil, nemusí to tak však byť pokiaľ ste dobrý kamaráti kľudne ti to môže hovoriť a p***om prejavovať záujem aj tebe. To s tou krásou keď ti povedal po tomto všetkom - ja to vidím ako záujem prípadne minimálne to, že vie že si gay. Samozrejme ako človek aj on vie že pokiaľ by si ťa namotával bez dôvodu nebol by to najlepší nápad a preto si myslím, že je skôr BI. Záujem tam vidím, skús pokračovať v jeho hre a povedz mu tiež niečo pekné ;-)
15. 06. 2018 v 11:48Off-line Anonym
To je dobrý nápad, díky - říkat mu ty věci prostě taky :) Budu pozorovat jeho reakce a zkusím odhadnout jak moc ho to těší kamarádsky a jak moc upřímně a ze zájmu
15. 06. 2018 v 13:22Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Steve zas nekecaj. Pokiaľ to nebude vtieravé tak sa nemá čo stať.
15. 06. 2018 v 14:14Off-line Bahutom  (35/173/60)
V jeho věku netuší kde je a co chce :) podle mě se to u něj časem zlomí na gay. Teď je prostě jen normálně sexuální přiměřeně věku a tak to naháni kde se dá.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 06. 2018 v 14:17Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Omg ako 5 ročný som veľmi dobre vedel čo som a čo chcem nie každý je narušený dement a nevie v 20tke na čom stojí to je čo za magorinu? Na to ani človek nemusí mať nikoho pred sebou a vie načo je sexualne zameraný netreba natom nič zisťovať ani skúmať skratka sa zobudím a viem. Aj vo sne viem.. :-D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 06. 2018 v 14:29Off-line pauxi  (49/178/79)
On taky každý není FelixGabriel
15. 06. 2018 v 14:31Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ale zato ani magor
15. 06. 2018 v 14:41Off-line Bahutom  (35/173/60)
Já ve 20 taky jasno neměl :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 06. 2018 v 15:00Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Tak to ale neznamená že v 20 nemá jasno nikto, inak schválne, čo si si myslel v 20tke?
17. 06. 2018 v 04:03Off-line Betonica  (39/191/93)
Reci jsou jedna vec, skutky vec druha. Kde kdo vyklada storky o klaceni zen a nakonec z neho vyleze nesmely pasiv, ktery nevi, jak si o poradnej chlapskej zazitek rict.

Velice moudre ti ale poradil Rover. Ja bych mu to, jako blizkymu cloveku, na ferovku rekl. A rekl bych mu, ze se mi libi. A protoze jsem podsivka podsita, pockal bych na situaci, ve ktere zas bude mluvit o holkach. Tak v tuto chvilku to bude nejmene cekat a to bych se vyjadril nad slunce jasne. A pak bych se bud pasl na jeho rozpacich, nebo ho tahnul do nejblizsiho vhodneho mista v zubech a nazorne mu vsechny ty jeho pohadky predvedl s homo provedeni, klidne i s reprizou. :))
17. 06. 2018 v 23:59Off-line esthetique  (41/-/-)
Do NTK tě tahá proto, že se tam chodí na hajzly honit.... a máš vyřešený problém
22. 04. 2022 v 21:02Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Njn. Gay vidí i trávu růst.
Asi už pochopil, že tyhle p**oviny fakt neznamenají, že je někdo na kluky, protože podle toho jeho popisu by musel být v tomhle věku teplej každej druhej.
26. 04. 2022 v 11:51Off-line filipkogayko  (19/172/55)
Moj tip je taky ze snaz sa ho dotknut tam dole s nejakou pričinov ja som to urobil tak ze som povedal kamosovi ci si nezahra piskvorky na mobile povedal ano tak ako sme sedeli tak som drzal mobil ale na jeho rozkroku a potom ked je na chalanov tak sa chyti toho
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
26. 04. 2022 v 12:35Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Teď už je asi zbytečný mu něco radit, za ty čtyři roky už to určitě nějak dopadlo.
Ale jinak super rada, to musí být nenápadný jak hovno na sněhu. Ideální na to dostat pár výchovných. Víš, to že je někdo gay, ještě neznamená, že si nechá strkat pracky do rozkroku od každýho vola co jde okolo.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload