Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nejsem si jistý svou orientací

18. 06. 2018 v 21:41Off-line Anonym
Ahoj, mám problém... prostě asi tak od osmé třídy si říkám, že jsem gay (jsem ve druháku na střední), dívám se na kluky a ne na holky a tak, ale přijde mi, že se asi nedokážu zamilovat do kluka... když si představím vztah s holkou, tak cítím odpor, a když si představím vztah s klukem, tak jakože se mi to líbí, ale co když jsem si to prostě jenom vypěstoval v hlavě, že miluju kluky, stejně jako když se gay "zamiluje" do holky, protože ještě neví, že je na kluky... Jde o to, že se bojím, jestli nejsem asexuál... bylo pro mě docela těžké přijmout, že nejsem na holky a nechcu si tím projít znovu... děkujuu
18. 06. 2018 v 22:12Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Logicky si na tom ako náš Steve. Takže keď ťa nejak oklamem, že nie si gay, tak sa dokážeš zamilovať do dievčaťa a plnohodnotne s ňou žiť? Pretože ak nevieš o tom že si gay (asi ti to nikto nepovedal) tak no problem xD
18. 06. 2018 v 22:16Off-line iglw  (48/172/77)
Jaké máš sny a tužby,takový jsi!!Ber to,že jsi na kluky!V dnešní době normální stav!!
18. 06. 2018 v 22:56Off-line i8051  (53/184/97)
Hele kluku .. asi ti nezbyde, nez si vsechno vyzkouset. U jedny varianty pak zjistis, ze je pro tebe nejlepsi a ze to je to, cos vzdycky chtel a co ti vyhovuje. Mas na to spoustu casu, tak experimentuj :-)
19. 06. 2018 v 09:56Off-line david1055  (30/168/55)
Asexuál víš co to je
19. 06. 2018 v 11:06Off-line Vlado2  (61/180/80)
Anonyme, ujišťuji tě, že jsi docela normální. Většina z nás dříve nebo později řešila dilema:
Holka - nic moc mi to neříká a představa postýlky mne absolutně neláká. Jako kamarádka ano, ale žádné intimnosti! Ale všichni mají holku, tak já ji chci taky! Jenže to "nějak" nefunguje, protože ta holka chce do té postýlky!
Kluk - to by se mi líbilo, ale já přece nejsem žádný teplouš! Takže to nechci.
A budeš dost dlouho uvažovat o tom, že třeba objevíš nějakou dívčinu, která je jiná a se kterou to půjde. Asi ji objevíš (resp. budeš si to myslet, protože o tom budeš sám sebe intenzivně přesvědčovat), ale moc dlouho ti to nevydrží. Nutně skončíte v oné postýlce a ty zjistíš (po několika pokusech), že tohle jsi opravdu nechtěl.
Pak ti to docvakne. Jen to může chvilku trvat.
19. 06. 2018 v 13:18Off-line i8051  (53/184/97)
Zapomels v tom vyctu smyslu jeste na chut :-)
19. 06. 2018 v 15:43Off-line Anonym
Dík moc kluci:)) Vlado2: už jsem přešel tu fázi "kluka bych chtěl, ale nejsem teplouš," problém je v tom, že teď zpochybňuji i to, že chci kluka :D ale máte pravdu, měl bych vyzkoušet oboje, děkuju:)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload