Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Líbání na veřejnosti jako důvod rozchodu...

12. 01. 2012 v 19:52Off-line belamipetr  (55/188/96)
Měl jsem vcelku intenzivní vztah s mladším přítelem(o 15let) a klapalo to(půl roku)...byl domácí typ a nikam jsme spolu nevycházeli,až do doby kdy jsem začal být aktivní v gay komunitě a při Pochodu hrdosti(vloni)Prahou,kdy jsem organizačně vypomáhal jsme se rozešli(dostal jsem kopačky),protože jsme se oba(SPONTÁLNĚ)líbali na veřejnosti a on mi to, pak doma vyčetl,jakož i držení se za ruce.přitom jsem necítil venku z jeho strany odpor či vzdor,přesto vše ukončil a zanechal mne v pochybnostech o mě samotném.
12. 01. 2012 v 22:19Off-line xdancerx  (34/175/64)
jo, hold ti co chtějí zůstat ve skříni, tam zůstanou. Mrzí mne to, opravdu, ale tací si to sami ještě nepřiznali a tím pak trpí. Pokud se taký člověk bojí, že ho někdo uvidí, no a? v dnešní době má každý tolik problémů a svých starostí, že když vás uvidí, trvá to 5 vteřin, než si zamyslí, jestli mu to vadí, dalších 1 minutu o tom myslí, pak daší 5 vteřin než začne zas myslet nad svejma starostma. A pak je to pár přátel, komu to může říct a max si postěžovat... ale co, je to normální, když je to polibek, né nechutné líbání lízání po celé hlavě apod. to je nechutné u homo i hetero. Mrzí mne, že se k tomu a tobě tak postavil. Je to od něj dost nefér.
13. 01. 2012 v 01:58Off-line belamipetr  (55/188/96)
DĚKUJU XDANCERX I POZDĚJŠÍ REAKCI B.MONSTER...BLBÝ JE,ŽE JSEM PŘEPLNĚN TOLIK CITY,ŽE JSEM NAKONEC VINIL SÁM SEBE,ALE NEPŘIPADALO MI TO V pRŮVODU hRDOSTI NEFÉR A KDYŽ UŽ SE MNOU DO TOHO PRŮVODU ŠEL A LÍBAL SE SE MNOU SPONTÁLNĚ,NEMOHL JSEM TUŠIT,ŽE TO BUDE DŮVOD K ROZCHODU,PROTOŽE JINAK JSME SI ROZUMĚLI PO VŠECH STRÁNKÁCH....DŮSLEDEK TOHO VŠEHO JE,ŽE JSEM ZŮSTAL SÁM A NEODVAŽOVAL SE ZATÍM S NIKÝM SEZNÁMIT.
13. 01. 2012 v 11:28Off-line xdancerx  (34/175/64)
Tak koukej někomu napsat, někam zajít.. Nikdy se nenech jednou porážkou vyřadit ze hry:))
Bude líp. Bohužel, je on nevyrovnaný a to jsem zažil i s ex :)
mrzí mne to, jestli jste si jinak vyhovovali, ale nevím proč tě pak jinak on sám líbal. Posléze zjistil co udělal a vinil tebe? to je dětinské.
Ty se neobvinuj, není k tomu důvod:)
13. 01. 2012 v 21:22Off-line belamipetr  (55/188/96)
xdancers=děkuji vlil jsi mi naději do žil,leč,shánět vztah-pokud možno trvalý-se 4 a více křížky na hrbu je už v této komunitě asi nad síly-většina tu chce svalnatý s velkým vybavením od 15ti do25ti a to pak na sebevědomí moc nepřidá...počítám s tím,že to tady na tom světě asi už doklapu sám-nijak mne to netěší a tak p=okud se najde férový kluk(od 15ti do 25ti.....nééééé,dělám si p***l....) který ví co zhruba chce a je pro fair-play vztah založený na důvěře a lásce-pak je vcelku nepodstané jak vypadá/v tomto ohledu klidně budu randit s tělesně postiženým/,je-li čech,nebo cizinec,má-li pleť bílou ,černou,nebo růžovou či zelenou....a chcili se dobrat závěru,tak ten je takový,že budu rád překvapen,pokud to už neplánuji,než-li naopak. :-P
14. 01. 2012 v 14:16Off-line xdancerx  (34/175/64)
hlavní je neztrácet naději:)
15. 01. 2012 v 19:01Off-line belamipetr  (55/188/96)
dík,hezky se to poslouchá :-)
15. 01. 2012 v 21:37Off-line JindRycht  (29/178/58)
Ten tvůj kluk-nějakse jmenuje?-byl pěknej d***l,protože si neuměl vážit tvédokonalosti...nejprve se ti podvolil a pak to využil proti tobě..ne on tebe ale ty sám jsi ho měl kopnout do p***le a rozejít se s ním-to já bych nikdy neuděla a už proto,že také toužím dát najevo přede všemi,že jsem teplouš,nebo vlastně to vše jako za druhé;protože za prvé budu dělat jakoukoliv činnost,kterou mohu dělat na veřejnosti,bez ohledu kde jsem.V tom jsme si Petře hodně podobní-a proto bez ohledu,že jsi daleko starší bych tě chtěl rád poznat osobně-třeba mi vysvětlíš bez zábran i nějaké ty pojmy z homosexuality a nebudeš muset tím pádem srovnávat náš věkový rozdíl
15. 01. 2012 v 21:41Off-line belamipetr  (55/188/96)
Móóóc děkuji JindRyct-o. Už jsem v počátku myslel,že se plní to co do mne vlévá xdancerx,ale i když tomu tak není,potěšila mne tvá reakce a budu velmi rád když ti budu jakkoliv nápomocný,už prot jak hezky a od srdce jsi pochopil vše co mne trápilo a svým způsobem díky tvému názoru mladého kluka jsi mi i dal hodně odpovědí a nebudu se již muset trápit pro něco,za což nese vinu ten můj bejvalej-ano ,má jméno=Tomáš-
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload