Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vysokoškolské koleje Praha

22. 06. 2018 v 20:30Off-line Sebiik  (25/183/70)
Může mi někdo poradit, které Pražské koleje jsou nejlepší? :)
Můžu si sice najít, jestli má kolej vlastní menzu, prádelnu, vlastní soc. zařízení na pokojích a kuchyňku, nějaké spol. prostory, klub, hernu, kavárnu, hřiště, park, parkoviště, dokonce i jak zhruba může vypadat průměrný pokoj a nějaké recenze atd... Ale taky mě zajímá hlavně to na které koleji je vstřícné a alespoň trochu starostlivé vedení, kde je dobrý kolektiv a taky kde jsou nějací kluci :D
Zatím jsem přemýšlel o Podolí, Budeči a Hlávkově...ale vím jen to co si vygugluju a tomu se někdy nedá věřit, školy tam napíšou jen to dobré a pár naštvaných studentů jen to špatné. Potřebuju nějaký rozumný argument proč jo a proč ne.
A taky jestli nevíte kde je nejvíc nějakých normálních kluků (na vysoké škole by snad už mohli být normální), protože to je pro kluka z vesnice něco, na co se těší fakt dlouho :D
22. 06. 2018 v 20:51Off-line misanek007  (24/-/-)
Na co si to tu hraješ
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
22. 06. 2018 v 20:51Off-line Hajnzik  (33/180/110)
Hlávkova kolej je primárně pro doktorandy, když je tam nějaká volna kapacita tak studenty navazujících inženýrských studentů...

Úplně nejlepsi mas najit si spolubydleni s někým na byte...třeba po 2na pokojích je ta cena obdobná koleji
22. 06. 2018 v 21:02Off-line Sebiik  (25/183/70)
Misanek007 proč bych si na něco měl hrát? Jen se na gay seznamce ptám gayů, kde je na které koleji je nejlepší gay kolektiv :D
22. 06. 2018 v 21:05Off-line Sebiik  (25/183/70)
Hajnzik Já vím :) Ale minimálně první rok chci bydlet na koleji, prostě zkusit ten typický studenstký život a hlavně si najít hodně kámošů, prostě nevázat nové kontakty a to by se z bytu dělalo špatně. Až tam někoho poznám, tak třeba v druháku s nimi půjdu na byt, ale rozhodně tam teď nepůjdu s někým cizím :/
22. 06. 2018 v 21:08Off-line Hajnzik  (33/180/110)
No prvavi na bakalari většinou dostávají horší pokoje, protože se počítá s fluktuaci...a to ze si nějakou kolej vyberes noc neznamená...je přetlak zájemců o kolej a přidělí ti nějakou kde je místo....následující ročníky pak dostávají bodové zvýhodnění a tady si můžou i zvolit kde chtějí...prvakum se dá to co zbyde....
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload