Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Miluju kolegu z práce...

26. 06. 2018 v 21:11Off-line Anonym
Zdravím, pracuju na brigádě, kde se později zajisté, budu chtít zaměstnat.
Nepracuju tam poprvé, takže se tam znám z našeho pracoviště, snad ze všema, jsme dobrý kolektiv. Ovšem, poslední dobou, se mi stává dost zvláštní věc, kterou jsem snad ještě nezažil. Jakmile odejdu z práce, tak se mi po jednom kolegovi hrozně stýská. Absolutně nesnáším víkendy, protože přes víkendy si nemám kam vyrazit, ale především, ho nemůžu vidět...

Mám toho člověka hrozně rád, už se známe opravdu nějaký ten pátek a já v tom chlapovi vidím upřímnost, poctivost, řekl bych, že, když spolu kecáme, tak mluví, jako by byl i dost vážnej... kdykoliv mi něco v práci nejde, ochotně pomůže, nebo opačně, já jemu... No, líbí se mi, rozdal bych se pro něho...
Když mi schází, tak mám takový pocit, jako bych ho už nikdy v životě neměl vidět...

Bavíme se spolu o všem možným.
Přiznám se, že jednou za čas v práci, za ním zajdu, protože ho prostě musím vidět, musím vědět, že je v pohodě...Nikdy jsem se tak necítil. Když na mě kouká, tak se na mě usměje, jako by se mě snažil rozesmát...Aby to nebylo nápadný, tak někdy koukám raději jinam, ale někdy mu samozřejmě dělám to samé a usměju se na něj také...

Bohužel, babu myslím, že má, nikdy jsem se ho na takové věci neptal. On se mě, akorát ptal, jestli u nás v okolí, jsou pěkné ženy... Ale nevím o tom, že by se o nich, až nějak často bavil, je to spíš takový kutil.

Nejspíš nebudeme mít, veškeré zájmy společné, ale v něčem si myslím, že si rozumíme.
Je to dost problém, že člověk v mé situaci, prostě neví, co od toho člověka, čekat, jestli třeba není náhodou na stejné "lodi", jako já...Kvůli němu z práce odejít nechci, jak jsem už zmínil, kolektiv je tam opravdu dobrý, je tam většinou volnější atmosféra, a těžko říct, co bych dělal, kdybych využil takovou možnost, asi by mě to složilo doslova na kolena, ta představa, že už ho neuvidím. Jinak, známe se jenom v práci, nikdy jsem nikde nebyli, ale, když se spolu bavíme, tak někdy o práci, ale řekl bych, že častěji o všem možné, o životě, sportu, filmech, domácnost, zážitky ze života atd...

Co mám dělat?, trápí mě to...
26. 06. 2018 v 21:19Off-line idea  (39/170/-)
Ještě si zapomněl napsat, že ti je -náct a jemu táhne nejmíň na 30 nebo 40 a bylo by to dokonalý. Prostě sis našel kamaráda, to se stává, ikdyž gay být nemusí... :D
26. 06. 2018 v 21:25Off-line Anonym
Nejsem násctiletej a starší je opravdu jenom o pár let.
Po nikom jiným netoužím..
26. 06. 2018 v 22:25Off-line onlip  (61/180/84)
AnonymniProfil: Trápí tě to, ale tak příjemně, viď. Buď rád, že se k tobě chová hezky. Už teď dostáváš víc, než je běžné, užívej si toho, nečekej a zatím nechtěj víc. Však si vzájemné vazby časem ujasníte. Ať už bude kolega ze stejného břehu, nebo ne, otvírá se ti cesta k silnému kvalitnímu vztahu - nanejvýš bude bezdotykový.
26. 06. 2018 v 22:28Off-line BussterX  (103/130/150)
Ježišmarja... bezdotykáč je pro masochisty :D
26. 06. 2018 v 22:30Off-line BussterX  (103/130/150)
Anebo pro frigidní impotentní asexuály jako su já, ale těch tu moc nebude 8)
26. 06. 2018 v 22:51Off-line colombo  (103/192/90)
Hmm, jen jestli se neschyluje k tomu, že si vše dobré u něj akorát posereš.
27. 06. 2018 v 02:55Off-line Petr2148  (48/-/-)
Kdys ste takovi přátelé a pomahatesi je to dobrý buď rád a nekaz to nakym stahem ono se to vecinou nevyplácí vim to ze sve zkušenosti
27. 06. 2018 v 06:59Off-line ellvin  (23/183/81)
Měl bys lovit ve svých vodách, jak se říká. Tohle téma se tu řeší dnes a denně, že jeden pomatený buzík se zamiluje do heterosexuála a o den později se ta samá buzna svěřuje v poradně s pláče o tom, jak dostal přes p**u a co má dělat? Měl držet jazyk za zuby
27. 06. 2018 v 09:37Off-line ellvin  (23/183/81)
Milý Steve, jako chápu, že každý gay chce ulovit nějakého heterosexuála, protože se mu nějakým způsobem líbí, ale normální cestou ho asi zbalit nemůže. Musí na to, jako jiní... buďto ho totálně ožrat, anebo zkouřit. Pak jsou svolný k téměř čemukoliv :D
27. 06. 2018 v 10:21Off-line ellvin  (23/183/81)
Já to nezkoušel, ale kámoš ano a podařilo se mu to.
27. 06. 2018 v 16:49Off-line Anonym
Děkuju všem za komentáře, ale stejně mu to budu muset asi říct, minimálně to, že jsem jinak orientovaný....

Jo, ono se to lehce řekne, nechat to plavat, ale my jsme menšina, máme dost omezený výběr a pokuď se prostě do někoho zamilujete, tak vám ten člověk z té hlavy nevypadne..Alespoň né mě, možná že jsem na to příliš velká měkota.

Už to dlouho nevydržím v sobě dusit...To bych se s ním musel přestat bavit,snažím se to pracovní kamarádství trochu omezit, teď se s ním moc nebavím, ale nedá mi to...Nevim, jestli je to správný.

Chlap, co se zamilovává do žen, se s nima také přece nebude bavit, jako kamarád, no jo, ale na této straně lodi, to je asi o něčem jiném.


A některé gay seznamky jsou s prominutím kapitola sama o sobě. Tam bych asi štěstí opravdu moc nehledal.
27. 06. 2018 v 16:55Off-line igni  (36/192/130)
Nova variace na tema: Zamiloval sem se do spoluzaka?
27. 06. 2018 v 17:05Off-line BussterX  (103/130/150)
Byla by p***l, kdyby ten tvůj idol byl utajenej bazerant stejně jako ty :D třeba oba chodíte kolem horké kaše, počumujete po sobě, on se tě ptá na hezký holky, studuje tvou reakci, odhaduje jestli jsi gay nebo ne... to by bylo hustýýýýý ... no a proto je dobrý, bejt veřejně známej bazerant... . vy s tou svou teplostí naděláte cavyků...
27. 06. 2018 v 17:09Off-line Anonym
BussterX.

Ano, to bych si přál...ale bohužel, na to zrovna moc nevěřím.Tak hlavně, aby byl štastný i on.

Nevim, jak mu to mám naznačit, nebo jestli mu mám říct, že jsem teplej a že ho miluju, nebo jenom, že jsem teplej.
27. 06. 2018 v 17:20Off-line BussterX  (103/130/150)
Hele, fakt nemám nárok zrovna já zrovna v tomto někomu něco radit, já v tom taky dycky solidně lítal za mlada :D nicméně, zkušeností podložený názor padesátiletýho chlapa zní takto: rozhodně mu neříkej že seš gay a že ho miluješ naráz, obě tyto informace naráz by ho asi těžce vyplašily a asi bys to podělal... asi by bylo dobrý, aby věděl že seš gay protože pak by si moh sám ledacos domyslet o tvým přívětivým chování..., ale neříkal bych to jen jemu jako nějakou výsadu (stejně to asi rozkecá) ale třeba na nějakým podnikovým večírku bych to pustil do placu, ale ne jako nějakou informaci zásadního významu, ale jen tak mezi řečí... tak to přibližně dělám já obvykle v novým prostředí. .. taky je možný, že se kolem tebe najednou začnou motat další utajenci a budeš si vybírat :D
27. 06. 2018 v 18:18Off-line Anonym
No já bych mu to právě chtěl někdy zdělit..Myslím tu orientaci, jinak nevím.
27. 06. 2018 v 18:27Off-line Anonym
Jak můžeš mít člověka, kterého miluješ za bezva kamaráda?
Ale proč ne, můžu to vlastně tajit úplně před každým, vím, že je život jenom samé zklamání, a ve 30ti můžu natáhnout bačkory, mě je to už fuk..
30. 06. 2018 v 22:34Off-line Anonym
To já vím, a je to mnohem větší číslo, ale stejně...
01. 07. 2018 v 14:46Off-line Anonym
Právě že neví. Ale na ženy bude, jinak by žádnou snad nikdy neměl.Ovšem,nevím, jestli není nakloněn na obě strany, jestli je s nimi šťastný atd..
Jednou jsem mu akorád přímo řekl, že ho mám rád a že si ho vážím, což je pravda..Moc bych to asi tady nerozebíral. Určitě bych na něho hned nevlítnul. Takovej nejsem, chtěl bych tomu nechat volný průběh, ale ono je to dost složité, nevim, jestli on něco ke mně cítí..
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload