Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Sluchátka bezdrátová na poslech hudby

07. 07. 2018 v 00:47Off-line Anonym
Čau doporučili byste mi nějaké sluchátka podle svých zkušeností. Spíše špuntové, bez jakýchkoliv kabelu, cca do 3, 5K - 4K Kč. A aby to šlo s mobilem co má android. Dík za info a radu.
07. 07. 2018 v 06:51Off-line Kunacek  (29/180/67)
Aneb učíme anonymy používat google.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 07. 2018 v 10:17Off-line emilaninim  (23/181/72)
07. 07. 2018 v 10:34Off-line otomar  (24/173/79)
Vlastním JBL E45BT a mohu jen doporučit
07. 07. 2018 v 11:00Off-line Anonym
Já umím používat Google jen jsem chtěl vědět jestli někdo nemá nějaké dobré které by doporučil nebo na ně poukázal že jsou to kšunty
07. 07. 2018 v 11:10Off-line Anonym
Moc se tu nechci zviditelňovat to je vše no
07. 07. 2018 v 11:36Off-line Vlado2  (61/180/80)
Anonyme, pokud máš alespoň základní znalosti gymnaziální fyziky, tak sám víš, že od reproduktorů o průměru cca 1 cm (špunty a pecky) nemůžeš očekávat zázraky. Mysli a šetři!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 07. 2018 v 12:17Off-line Anonym
To si mám koupit repraky a na cely bus si pustit svoje hitovky ? :D to by byli nadšení všichni ze mě
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 07. 2018 v 12:49Off-line Vlado2  (61/180/80)
Anonyme, chápu, že v paneláku pustit naplno bedny nejde. U miniaturních pecek a špuntů se smiř s tím, že basy nebudou tak úplně "košer" a vokály budou trochu "plechovější", ale pokud máš většinu nahrávek v MP3, tak je to jedno. V téhle kategorii jít nad 1.500Kč bývá dost zbytečné.
07. 07. 2018 v 13:20Off-line i8051  (53/184/97)
STV - vrat se do skoly a prober si fyziku, dojde ti pak, proc nelze prenest opravdu kvalitni basy pidimembranou pulcentimetrovejch sluchatek :-) Souvisi to s velikosti generovanyho akustickyho tlaku v kontextu s hmotnosti kmitajiciho vzduchu. Nebo kdyz umis davat furt ty odkazy na google, najdi si to tam :-)

K tematu: od spuntu kvalitu necekej, basy zadny, vejsky nic moc, zato stredy skvele zkresleny. Poslouchat to ale jde, pokud nemas srovnani s necim poradnym. Za 3-4k bych sel spise do vetsich sluchatek, nebudes sice vypadat tak superkuul, jako ti vocasove s tyckama v usich, zato prednes hudby bude nekolikanasobne lepsi. Nebude to za ty 4k mit treba noise cancelling, ale to zase neni uplne nutny, ikdyz je to bomba vec. Samozrejme zalezi, jak pise Vlado, co do toho budes cpat za signal, pokud to je fakt vysocekomprimovana MP3, je to asi fuk, pokud FLAC nebo bezkompresni WMA, bude to ku*va poznat. I treba uz i spotify umi dobrou kvalitu :-)

Konektivita pres modrozub je dneska samozrejmosti, jen to musis nabijet, kabel te zase omezuje dylkou a musis mit mobil furt u sebe. Osobne bych modrozub volil jako jasnou volbu a i v tyhle kategorii je to standard :-)

Jeste je varianta, ze to chces na lepsi poslech hudby, ale nepotrebujes nutne sluchatka. Treba do plnyho vlaku je to asi nevhodny, ale doma behat se sluchatkama je taky o nicem. Pak je teda cesta jit treba do BOSE Soundlink Mini, to je super hracka, hraje to naprosto bajecne a hlasite, je to maly, hodis to do batuzku a vydrzi to dlouho nabity. Prokreslenejsi basy jsem u niceho tak malyho nikdy neslysel. Kdyz mizim na more, ukradnu to synkovi na vecerni old-rockovou atmosku s Jackem :-)
07. 07. 2018 v 13:22Off-line Anonym
No přemýšlel jsem že by to bylo před bluetooth
07. 07. 2018 v 13:28Off-line Anonym
No já bych to měl na cesty jinak doma mi stačí telka :D ta dokáže pěkně si zařvat
07. 07. 2018 v 13:46Off-line i8051  (53/184/97)
Aha, no pokud poustis doma hudbu pres telku, tak zadnej fajnsmekr na muziku nebudes a to si do ty hlavy muzes narvat fakt neco za 2 stovky a zbyde ti spousta penez :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 07. 2018 v 13:56Off-line Anonym
Já na ajfouna nešetřím
07. 07. 2018 v 13:58Off-line i8051  (53/184/97)
STV - co to je za parametr "hudebni vykon" ? Navic na nejaky vykony si hrajou max decka na zakladce. U PA jsou postatnejsi jiny parametry :-)
07. 07. 2018 v 18:44Off-line i8051  (53/184/97)
Nesmis koukat na to, ze mas na repracku kazetaku napsano 80W P.M.P.O. (= Posledni Moment Pred Odprasknutim) :-)
07. 07. 2018 v 20:13Off-line Betonica  (39/191/93)
Poradny sluchatka = s dratem. Bohuzel, bluetooth prenos (vcetny novych kodeku aptX a dalsich) je furt kompromis. A to nemluvim o tom, ze sluchatka jsou jen prijimacem. Druhym koncem je vysilac a ten ve founu nebude nic moc, ackoli nekteri vyrobci se chlubi A/D prevodniky s kupou bitu. Furt je to o tom, ze mega komprimovana mp3 (nebo o neco min aac) jsou formaty na poslech a ne na vychutnani si zvuku.

Jinymi slovy. Na mp3 hudbu nepotrebujes sluchatka za hodne penez, protoze uz vstupni data jsou na nic. K tomu pricti HW (tj telefon a jeho prevodnik), dal format prenosu hudby (cokoli pro bluetooth) a vyjde ti, ze stara dobra klasika s kabelem vyjde jednak levneji a druhak kvalitou nesrovnatelne vyse.

Kdyz uz nutne drahy sluchatka, tak se zamer na spicky v oboru, tj. Sennheiser.
08. 07. 2018 v 08:54Off-line MxP  (22/185/80)
Půlka lidí tu nepoznají rozdíl mezi daty a wi-fi :D a těm druhým ještě nebylo 35 :D
Hledal bych teda spíše na stránkách pro techniky
08. 07. 2018 v 13:29Off-line i8051  (53/184/97)
MxP - taky nechapu, ze se nepodiva na recenze a zkusenostl uzivatelu, kterejch je plnej inet. Vzhledem k tomu, ze akorat vyblil tema a uz se k nicemu nevyjadril a nezeptal, tak ho nezajima opravdova hodnota nebo realny zkusenosti, ale cekal spis informace, jak v nich bude on vypadat a jestli v nich bude dost kuuul pro okoli a jestli kamosi vyvalej bulvy, az s nima prijde do skoly :-)
08. 07. 2018 v 14:44Off-line Betonica  (39/191/93)
Icko: Svet chce byt klaman! Neni nic zleho na tom, ze si nekdo koupi cool vec, ktera sice postrada hodnotu vetsi, nez jakou verime, ze ji ma, ale za to se dobre ukazuje na instaci. Nakonec, i PR oddeleni vyrobcu musi neco zrat. :) My ostatni si poridime neco opravdovyho.
08. 07. 2018 v 14:52Off-line Betonica  (39/191/93)
@St63v: 2x80 W vykon neni teda nic moc. Navic to bude dynamicka hodnota, tj. ve skutecnosti budeme podstatne nize. I kdybys ale mel neco poradnyho, nezapomen, ze drtiva vetsina reprosoustav tebou opevovane hifi bude z plastu, tj. rezonance zvuku probiha v umelem materialu, kterej vyrobce vubec netestoval na sireni zvuku. A idealne si koupit poradny delo s dvoupasmovym reprem, tj. vetsinou mega basova slozka a zbytek. Kde jsou ale stredy a vokaly, to uz nikdo nepozna, pac to vsechno zni stejne. To uz je asi lepsi pustit si zvuk pres telku, pac lepsi vyrobci virtualizuji zvuk i v malych repraccich, takze ve vysledku bude cistsi a presnejsi. To bys ale musel neco o zvuku a jeho sireni vedet a ne jen placat, jak je u tebe obvykle.

Pokud by te to zajimalo, nacti neco treba tady. https://www.dexon.cz/…-a-hifi.html

Zpet ale ke sluchatkum. Minule jsem zapomnel zminit, ze dulezite je hlidat ty kodeky. Nejen na strane sluchatek, ale predevsim na strane zdroje. Tj. ujistit se, ze telefon/ipod/jiny zarizeni podporuje dany kodek. Jinak by se mohlo stat, ze si clovek koupi drahy sluchatka, ktery davaji nejnovejsi formaty prenosu, ale telefon je nepodporuje a bude tak prenaset zvuk v nejakym s**tu. Vic info treba tady. https://avmania.e15.cz/…tooth-kodeky#…
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload