Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Václav Klaus a jeho názor na homosexuály

20. 06. 2013 v 17:26Off-line Peteron  (103/-/-)
Pan exprezident V. Klaus toto sdílel a nejspíš i nakresli) na svém blogu..

http://www.klaus.cz/clanky/3395

Jaký je na to Váš názor?
20. 06. 2013 v 17:45Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Obecně - zobrazení přirozené otázky většiny lidí, co by nastalo v případě, že by byly gayům a lesbám povoleny adopce dětí. Je to jedno z témat, která jsou potřeba vyřešit a diskutovat o nich.

V případě Klause - voda na jeho mlýn. Je si moc dobře vědom, že se na něco takovýho jeho příznivci chytnou jak ryba na žížalu.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 06. 2013 v 17:49Off-line TommyTheBlueFox  (39/-/-)
Klause ? toho d***la tu radši neřešte :D
20. 06. 2013 v 18:13Off-line forever.together  (27/180/85)
No budete si všímať d***la čo nemá na pero :D
21. 06. 2013 v 06:41Off-line Peteron  (103/-/-)
Ty taky nemáš p**o? ^^
21. 06. 2013 v 07:18Off-line SinnerX  (33/183/84)
Klaus je stará ješitná skrytá buzna. Takže opravdu, ale opravdu nic jinýho bych od něj k tomuhle nečekal. :DDD
21. 06. 2013 v 07:53Off-line Peteron  (103/-/-)
Turek.. :) Dejme tomu, že by to bylo naopak.. ;) Být gay by bylo normální a hetero by se odsuzovali.. ;) Ty bys byl hetero a miloval bys jednu holku.. nadevše :) Udělal bys pro ní cokoliv.. a chtěl bys s ní mít dítě.. společně ho vychovávat.. :) mít šťastnou rodinu s tou, kterou miluješ.. :)
Jenže bys nemohl.. ;) Gay prezident by to zakázal.. zavrhl možnost adopce.. a Ty bys nemohl nic dělat :) Nemohl bys dát své milované ani dítě.. ;) A pak by jsem se objevil ještě já a snažil se Tě předělat na gaye ;) a dostat Tě na naši víru s gay bohem ;)
----
Taky bys byl v tu chvíli zvrhlík? :)
21. 06. 2013 v 08:11Off-line Peteron  (103/-/-)
Turek, doufám, že tohle si přečteš ;) http://www.novinky.cz/…-je-gay.html
21. 06. 2013 v 09:11Off-line forever.together  (27/180/85)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDD ale si mu dal
21. 06. 2013 v 11:08Off-line Peteron  (103/-/-)
Turek: Neodpověděl a vůbec jsi nereagoval na mé komentáře, takže jsi tím uznal, že já mam pravdu a Tobě došly argumenty.. ;) A co je pro dítě lepší?
Když žije v dětském domově bez lásky.. nebo má lásku dvou rodičů, kteří ho plně milují..? ;) I když jsou ti rodiče oba dva muži.. ;)
21. 06. 2013 v 11:57Off-line Ivan.ch  (33/170/70)
D***lita v krystalicky ciste podobe, neni co dodat. do teto kategorie spada i ten kebab, co psal vyse.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 06. 2013 v 12:07Off-line Peteron  (103/-/-)
Třeba smrt? :)
21. 06. 2013 v 12:31Off-line Peteron  (103/-/-)
Řekl jsi, že cokoliv je lepší, než aby dítě vychovávali homosexuálové.. ;)
tak se ptám, jestli je lepší i smrt ;) když je podle tebe lepší ,,cokoliv"
21. 06. 2013 v 13:10Off-line Peteron  (103/-/-)
Neřekl bych ;) spíš naopak :)
Ty něco řekneš, ale vzápětí do nedokážeš ani odůvodnit.. :) Jen řekneš, že to je mimo mísu nebo irelevantní.. :) akorát jen tak utíkáš od problémů.. :)
21. 06. 2013 v 13:10Off-line Peteron  (103/-/-)
Víte.. je mi smutno.. :) z toho, jak je většina lidí proti nám.. :)
Co jsme jim sakra udělali??
Tamhle se už učíme o tom, jak je rasismus zlý.. že všichni jsme si rovni.. ale homofobie je v pohodě? Navíc když jí má i náš exprezident..??
Vždyť my za to nemůžeme.. že jsme takový, jaký jsme.. Nikomu jsme nic neprovedli.. jen chceme žít šťastný a plnohodnotný život..
A ohánění bohem.. to je něco, jako kdybych udělal nějaký čin a odůvodnil to tím, že si to přál jednorožec.. jenže oni by to vzali a já bych žil v pohodě dál.. protože jsem se ohnal něčím, co neexistuje.. něčím, čemu jen věří hlupáci, kteří to pak i učí své děti..
Jsem hrdý na to, že jsem gay.. že nejsem nějaký homofob.. ale k čemu mi to je, když to ani nemůžu veřejně přiznat??
21. 06. 2013 v 13:14Off-line Peteron  (103/-/-)
Ale tohle dává smysl ;)
Ptám se Tě.. je podle Tebe lepší, aby dítě zemřelo, než aby ho vychovávali dva homosexuální partneři?
21. 06. 2013 v 13:18Off-line Peteron  (103/-/-)
To není pravda! ;) Proč na to nedokážeš odpovědět? A nelži tady o tom, že je to nesmyslný dotaz.. :) moc dobře to chápeš ;) jen se ale vyhýbáš odpovědi ;)
21. 06. 2013 v 13:24Off-line Peteron  (103/-/-)
Turek: Tak vidíš :) teď jsi potvrdil, že tvá slova ,,cokoliv je lepší než dítě buzerantů" byla lež ;)
21. 06. 2013 v 13:28Off-line Peteron  (103/-/-)
Turek.. :) víš co je zajímavé? ti, kteří jsou nejvíc proti gayům bývají teplí.. :) takže jestli na tom náhodou taky tak nejsi ;)
21. 06. 2013 v 13:30Off-line Peteron  (103/-/-)
Sneseme :) ale tohle je diskriminace.. ;) a to se musíme bránit :)
21. 06. 2013 v 13:45Off-line Peteron  (103/-/-)
Víš že je trapné dávat ,,souhlasím" sám sobě.. :D
21. 06. 2013 v 14:12Off-line Peteron  (103/-/-)
No.. nejspíš si znásilnil pár malých chlapečků.. ;) tak je to v církvi zvykem, ne?
21. 06. 2013 v 14:16Off-line Peteron  (103/-/-)
Proč nám teď lžeš?
21. 06. 2013 v 14:18Off-line Peteron  (103/-/-)
Kdyby jsi měl manželku, tak netrávíš veškerý volný čas na gay seznamce ;)
21. 06. 2013 v 14:20Off-line Peteron  (103/-/-)
A zase nám tu lžeš ;)
21. 06. 2013 v 14:20Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Co se týče problematiky osvojování dětí homosexuálními páry, tak jsem docela nerozhodnej. Na jednu stranu jistě souhlasím s tím, že dítě potřebuje mít rodinu, ať už se jedná o typický pár (muž a žena), nebo "alespoň" ten homosexuální. Nedokážu však přehlížet jistou skutečnost, že když dva muži (nebo dvě ženy, to je jedno) vychovávají dítě, tak to potom postrádá vzor opačného pohlaví. Sám to moc dobře vím, protože mě vychovávala jen matka a mužský otcovský vzor mi strašně chyběl a chybí. Dále jsem přesvědčen o tom, že dnešní heterosexuální společnost (alespoň u nás) není na něco takového připravena a když si představím, jaké posměšky by mé adoptované dítě ve škole zažívalo...

Pokud bych ale měl být někdy pro adopci dětí homosexuálními páry, rozhodně bych ale dával přednost klasickému páru, kde by dítě bylo vychováváno mužem a ženou, a teprve až by se takový pár nenašel, začal bych se poohlížet po nějakém homosexuálním.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 06. 2013 v 14:28Off-line moondust  (28/183/70)
Turek, co tu vlastně děláš? :) Tohle je seznamka pro homosexuály.
21. 06. 2013 v 15:32Off-line Stefja  (32/190/84)
Nechci se vměšovat do fundované náboženské debaty, jen v souvislosti s citací výroku "Nebudeš obcovat s mužem jako se ženou, je to ohavnost" jsem si vzpomněl na jeden zajímavý příspěvek, kolující po internetu a tak se o něj s chutí podělím :-)

Dr. Laura Schlesingerová je rozhlasovou moderátorkou v USA a posluchačům, kteří ji zatelefonují do její show, uděluje rady. Před nedávnem prohlásila, že se jako dbalá křesťanka nemůže za žádných okolností příznivě stavět k homosexualitě, protože ta je podle Třetí knihy Mojžíšovy (Leviticus 18,22) ohavností. Následující text je otevřený dopis jednoho občana Spojených státu dr. Schlesingerové, uveřejněný na Internetu.

"Draha paní doktorko!
Ze srdce Vám děkuji, že vynakládáte tolik obětavého úsilí, abyste lidem přiblížila Boží zákony. Lecčemus jsem se díky Vašemu vysílání naučil a o toto poznání se snažím podílet s co největším počtem lidí. Například, když se někdo pokouší obhajovat své homosexuální chování, připomenu mu prostě Třetí knihu Mojžíšovu (Leviticus 18,22), kde jasně stojí, že jde o ohavnost. A basta fidli.
Jenže od Vás ještě potřebuji poradit ohledně několika speciálních zákonů a způsobu, jak je dodržovat:
Za prvé: Když u oltáře obětuji býka jako zápalnou oběť, vím, že je to libá vůně pro Hospodina (Leviticus 1,9). Problémem jsou moji sousedé. Tvrdí, že je to nelibá vůně pro ně. Mám je odrovnat?
Za druhé: Rád bych prodal svou dceru do otroctví, jak to dovoluje Druhá kniha Mojžíšova (Exodus 21,7). Jakou přiměřenou cenu bych dnes podle Vašeho názoru měl za ni chtít?
Za třetí: Vím, že se nesmím dotknout žádné ženy, je-li ve stavu menstruační nečistoty (Leviticus 15,19-24). Problém je v tom, jak se to o ni dovědět. Zkoušel jsem se ptát, ale většina žen reaguje na dotaz podrážděně.
Za čtvrté: Leviticus 24,44 ustanovuje, že mohu vlastnit otroky, muže i ženy, získám-li si je ze sousedních národů. Jeden přítel má za to, že se to vztahuje na Mexičany, ale na Kanaďany ne. Proč nesmím vlastnit Kanaďany?
Za páté: Mám souseda, který o sobotách vždycky pracuje. Exodus 35,2 jasně stanoví, že musí zemřít. Znamená to pro mě morální závazek, abych ho vlastnoručně usmrtil?
Za šesté: Jeden můj přítel si myslí, že i když pojídání všeho, co nemá ploutve a šupiny, jako mušlí a humrů (Leviticus 11,10) je prezentováno jako hodné opovržení, je to ohavnost menší než homosexualita. Mně se to ale tak nejeví. Můžete mi to nějak víc objasnit?
Za sedmé: Leviticus 21,20 praví, že se nesmím přiblížit k hospodinovu oltáři, jsou-li mé oči stiženy nějakou nemocí. Přiznávám, že nosím brýle na čtení. Musí můj zrak být dokonalý, anebo se na tohle dá použít nějaká obezlička?
Za osmé: Většina mých mužských přátel si dává stříhat vlasy i přistřihovat vousy, přestože to Leviticus 19,27 jednoznačně zakazuje. Jakou smrtí mají sejit?
Za deváté: Podle Leviticu 11,6-8 vím, že dotknu-li se kůže mrtvého vepře, budu nečistý. Smím hrát kopanou míčem z vepřovice, když si navléknu rukavice?
Za desáté: Strýc má statek. Proviňuje se proti Leviticu 19,19, protože osívá totéž pole dvojím druhem semene. Navíc nosí jeho žena šaty utkané z dvojího druhu vláken (bavlna + polyester). On nadto často zlořečí a rouhá se. Je opravdu zapotřebí té námahy se svoláním celé vesnice, abychom je ukamenovali (viz Leviticus 24,10-16)? Nestačí, když je formou drobného rodinného obřadu
upálíme, jako se to dělá s těmi, kdo se vyspí s tchyní (Leviticus 20,14)?
Vím, že jste se všemi těmito věcmi podrobně zabývala a tak jsem pln důvěry, že nám budete moci být nápomocna. A ještě jednou mockrát děkujeme za to, jak nám připomínáte neměnné a věčné Boží slovo.
S obdivem Váš oddaný učedník a fanoušek Jake."
21. 06. 2013 v 15:55Off-line Peteron  (103/-/-)
Tento člověk by měl odevzdat všechny své diplomy ;)
21. 06. 2013 v 16:27Off-line Peteron  (103/-/-)
To samé můžeme říct o tom tvém.. zdroji.. ;)
21. 06. 2013 v 16:36Off-line Peteron  (103/-/-)
V Plzni? ;)
21. 06. 2013 v 16:38Off-line Stefja  (32/190/84)
Gratuluju - znám z praxe jedince, kteří mají např. titul Ing. Arch. a neumí si sami uvařit ani kafe, natož aby byli schopní si vytvořit o životě nějaký smysluplný vlastní názor. Vysoká škola opravdu není patentem na rozum...
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 06. 2013 v 16:38Off-line ThomPrag  (45/180/76)
To, že někdo dokončí studium VŠ, zdaleka neznamená, že má přehršel inteligence. Turek jest toho krásným příkladem. Jinak dneska dělá VŠ kdekdo a už dávno to neznamená to, co kdysi.
Zábavná diskuse... :-)
21. 06. 2013 v 17:26Off-line Zach95  (28/-/-)
Tak po kratším váháním jsem se rozhodl, že se také vyjádřím. :)

Nejdřív přímo k příspěvku na Klausově webu. Tahle otázka se myslím řešila i v nedávném "Máte slovo..." na ČT2. Tam některý z diskutujících vyslovil myšlenku, která je mi hrozně sympatická. Děti totiž už umí samy přemýšlet. A o to, že by děti vychovávané v homosexuálních rodinách přišly o přehled o roli matky a otce bych se také vůbec nebál. Vždyť jejich vlastní rodiče nejsou jediní dospělí, se kterými se dostanou do styku. O televizi a internetu nemluvě...

Za druhé děkuju Steifovi za sdílení výborného článku. Dlouho jsem se tak nezasmál... :D

No a zatřetí bych se jen krátce vyjádřil k chování Turka. Je to přesně ten typ věřícího, který nejvíce nesnáším. Argument "Je to napsané ve dva tisíce let staré knize" mi přijde naprosto zcestný. :) Ne že bych neměl rád věřící (něco na tom určitě je), jen nemám rád lidi, kteří si neumí vytvořit vlastní názor...
21. 06. 2013 v 17:31Off-line adam.dubsik  (36/200/100)
Já se vám opravdu divím ve vašem neúnavném přesvědčování Turka :D :D
Hodně štěstí, až ho přesvědčíte, napište mi prosím někdo zprávu, budu rád...
P.S.: Doufám, že si tu zprávu behěm svého života někdy přečtu :D :D
21. 06. 2013 v 17:34Off-line tutti66  (30/183/-)
Turku, ty ses nám sem propadl z dob inkvizic či co? Ty jsou už 400 let za námi. Ty tu cituješ z bible, přitom bible je jen fraška sepsaná tak, jak se to církvi zrovna hodilo. Přečti si třeba apokryfy, které až tak svaté nejsou. Odkazuješ se zde na bibli, z toho je vidět, že jsi člověk, který nemá vlastní názor a ohání se zde názory jiných a ještě se tu oháníš tím, že máš 2 VŠ. To asi o tvém IQ asi nevypovídá, takže pokud tu chceš psát jen pobožné kecy tak ti říkám ať se odhlásíš a už sem nelezeš, nikdo na tebe není zvědav. ps. to je můj názor (copyright) a to ani nemusím mít 2 výšky hah :-D ;)
21. 06. 2013 v 17:43Off-line tutti66  (30/183/-)
Já jsem relativně v pohodě, já jsem splachovací člověk. Já se spíš na tvých názorech plavím, jen se divím, že tak udajně chytrý člověk jde na gay seznamku a káže tam jak je být gay špatný. Takovými lidmi se ani rozčilovat nebudu, jelikož to ani nemá cenu. Jen tak mimochodem, není v Turecku Islám ???
21. 06. 2013 v 17:47Off-line tutti66  (30/183/-)
Hustý :-D ;), ale může se vrátit v jiné podobě :-D, pod jiným nickem :-D :-D
21. 06. 2013 v 17:52Off-line tutti66  (30/183/-)
Příště přijde s Koránem :-D a bude nás chtít hladit a hladit až nás vyhladí :-D
21. 06. 2013 v 17:57Off-line ThomPrag  (45/180/76)
A-Marcel: Přesně tak, důležité je, jaký je rodič povahy, ne pohlaví. Na druhou stranu je fakt, že naše společnost není ještě připravena na nějaké velké počty stejnopohlavních rodičů. Nedávno dávali na ČT film, kde 2 lesby vychovávaly kluka. Bylo tam právě vidět, že mu chyběl chlap. Ale on by mu chyběl, i kdyby ho vychovávala jen matka. Je o tom prostě potřeba vést diskuse a hlavně vychovávat - rodiče i děti. V jiných zemích to jde, proč by to nešlo u nás...
21. 06. 2013 v 18:03Off-line ThomPrag  (45/180/76)
To jistě, rodiče to dítěti vysvětlí. Pak ale přijde do školy, kde se vždycky najde nějakej trotl, kterej prohlásí, že je to úchylný. A vždycky se najde dostatečně početné stádo ovcí, které za ním půjdou. Na tohle je potřeba dítě psychicky i fyzicky připravit. A snažit se o to, aby těch trotlů bylo co nejmíň (ale to nevím, jak).
24. 07. 2013 v 15:06Off-line Duny  (38/178/82)
Podle nějakého psychologa je pan exprezident Klaus narcisistní psychopat, takže asi proto
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload