Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Jsme všichni stejní?

11. 07. 2018 v 22:29Off-line Pantherr  (22/186/87)
Zdravím vás, chci se zeptat, jestli věříte těmto článkům:

https://ona.idnes.cz/…/zdravi.aspx?…

https://www.femina.cz/…isexualnich/

Už jsem pár krát na takové články narazil, proto by mě zajímal váš názor, co si o tom myslíte vy...
Dlouho o sobě vím, že jsem homouš, niceméně, rozdat si to se ženskou by pro mě nebyl problém, protože bych se toho určitě neštítil, i když jsem žádnou nikdy neměl, proto z druhé strany nemohu posoudit, jestli by mě (gayovi) vyhovoval vztah se ženou...Protože, přece jenom, chlap je prostě chlap.

Řekl bych, že my lidé, toho o sobě ještě dost nevíme. Proč se stejně orientovaných lidí poslední dobou objevuje, čím dál více? Asi proto, že ve svobodných zemí je za to nikdo nebude trestat a právě na tohle zrovna narážím. Jakoby se začalo ukazovat, že vlastně tím pádem, nikdo není 100% Heterosexuál, nebo Homosexuál, ale každý jsme tak kousek od obojího, jenom podle chuti, sexuálního experimentování, zjistíme, že buď nám o trochu více chutná špendlík, nebo broskvička a nebo obojí...

A ještě jeden dodatek: Muž si se ženskou, i když jsou spolu v Manželství, nemohou prostě nikdy úplně rozumět, žena má logicky, narozdíl od chlapů, úplně jiné potřeby. Kterej džentlmen by se svojí mladou chodil, třeba na manikůru, nebo na nějaké dámské nákupy, nebo se s ní bavil o chlapských věcech.

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
12. 07. 2018 v 00:11Off-line Betonica  (34/191/-)
Je pravda, ze jsem parkrat mel pocit, ze nejsem tak uplne homo. Jeste predtim, nez jsem si sam sebe zcela uvedomil, randil jsem s devcaty. No a potom jsem uz byl sam sebou jisty. A i presto jsem parkrat mel ty nejasnosti... Asi je to tak v poradku, asi se tim vnitrne clovek zkousi a nakonec ujisti (nebo taky ne).
12. 07. 2018 v 09:06Off-line MxP  (16/185/80)
To že se vyspíš se ženou neznamená že jsi bi.. a oni to tak berou bych řekl
Statistiky si spíš na vymýšleli
12. 07. 2018 v 22:35Off-line miloslav9  (26/170/65)
Určite je na tom mnoho pravdy. Takmer všetky predkresťanské kultúry, ktoré majú bohatšie historické písomné pramene dokazujú, že homosexuálne správanie u mužov bolo čímsi kultúrne významným a určite nešlo len o nejaké 4 percentá.
Všetko zmenil až príchod kresťanskej kultúry, keď sa stala táto kultúra dominantná na celej planéte
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2018 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload