Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Štěstí po rozchodu

12. 07. 2018 v 12:11Off-line pear  (17/-/-)
Ahoj, dost teď přemýšlím, jestli z hlediska štěstí je lepší být sám nebo s někým, kdo vám úplně nevyhovuje. Hlavně bych se chtěl zeptat těch, kteří dlouhodobě s někým žili (bydleli v jednom bytě/domě společně) a po nějaké době se rozešli. Byli jste šťastnější po ukončení vztahu, když jste žili sami? Hlavně by mě zajímal názor Vás starších, protože dost starých lidí Vám může říct, že by rádi byli s kýmkoli (někým normálním se kterým by dokázali vyjít, ale neměli toho tolik společného) než aby byli sami. Osobně bych si to taky dokázal tvrdit, ale nemám se vztahem a soužitím pod jednou střechou žádnou zkušenost, ale radši bych někoho měl než abych byl sám (myslím v pozdější fázi života, teď žiji s rodinou, takže mě to až tak netrápí i když se cítím docela sám).

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
12. 07. 2018 v 12:52On-line St63V  (54/-/-)
Být či nebýt. Je těžká otázka. Musíš si nejdříve udělat jasno v tom, co chceš a co od vztahu očekáváš. Být s někým, kdo ti úplně nevyhovuje, je asi blbost. Nejlepší je si najít takového partnera, s kterým si budete vyhovovat pokud možno po všech stránkách. Pokud možno si ve všem hned udělat jasno ( nastavení mantinelů a kompromisu). Od toho všeho se bude do budoucna odrážet vaše spokojenost ve vztahu a pokud budeš mít štěstí, budeš šťastný, žes našel idelního partnera do společného života.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 07. 2018 v 16:23On-line St63V  (54/-/-)
Šťastný, po rozchodu je jen ten, který zažil násilí, urážky, ponižování, či nevěru ve vztahu.
Mnohem šťastnější jsme, když někoho milujeme. A zda chceš být sám, či žít s někým je jen tvé rozhodnutí. Každý to vnímá jinak.
12. 07. 2018 v 16:48Off-line pear  (17/-/-)
To chápu, ale třeba já bych radši byl s někým se kterým bych si úplně nesedl, ale pro mě je to lepší než být sám. Navíc, když se něco pokazí, tak tě má kdo podpořit a pomoct než na všechno být sám. Záleží, ale na partnerovi.
12. 07. 2018 v 16:51On-line St63V  (54/-/-)
Pokud si s ním úplně nesedneš, hrozí, že tě nechá si to vše vylízat ( problémy) samotného.
12. 07. 2018 v 17:42On-line Popcorn  (21/-/-)
Nikdo není dokonalý a ano vztah je jeden velký kompromis o tom nepochybuji. Už nějakou dobu žiji s přítelem a jsme absolutní protiklady. Má to dobrý potenciál ale ty odlišné názory ničí představu do budoucna. Takže to vypadá na konec ikdyž ani jeden nechce být sám.

Ano máme internet v dnešní době ale přijde mi že generace je zkažená. Mladí chtějí jen m***t a čím víc jsou staří tím hůř někoho najdou a pak tu vidíme všichni ve zprávách zoufalé hledání protějšků mužmi kterým je 40+

Sám se bojím tohodle scénáře a doufám že nejsem jediný
12. 07. 2018 v 19:43On-line St63V  (54/-/-)
Boj se boj.
My starší to už známe, jaký je to boj.
Bojujeme s časem, ale i s věkem.
Každý + je pro nás nadějí, ale to vás čeká taky, pokud se toho ve zdraví dožijete.Jen si neumím představit, co vás čeká. Zda si budete muset všechny služby platit, či bude vše volně dostupné.
12. 07. 2018 v 20:29On-line Finlandia1  (17/174/-)
Myslím že by bylo nejlepší s nikým do vztahu nejít. Vztah se stejně dřív nebo později rozpadne. Navíc v gay komunitě panuje velká promiskuita, takže není jistota že ta láska vydrží. Raději miluj, ale někoho kdo o tom neví, a nebo toho kdo o tom ví, ale už ti nemůže ublížit. <3
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 07. 2018 v 20:34On-line St63V  (54/-/-)
Velká promiskuita panuje hlavně na seznamkách. Už z toho důvodu, že většina je anonymní. V realu si tolik jako tady dovolit nemohou.
12. 07. 2018 v 22:41Off-line pear  (17/-/-)
Popcorn - záleží, jak moc jste protikladní. Mě osobně by stačilo, aby partner byl normální a jel občas semnou na výlet. Já si myslím, že lidi si od vztahu moc představují, jak to bude super. Musíte vztah porovnávat se samotou..... Pořád lepší být na stará kolena s někým než být sám.
13. 07. 2018 v 02:36Off-line i8051  (47/184/97)
Tak zacnemez tim, ze tvoje stesti neni funkci toho, jestli nekoho mas nebo nemas, ale tim, jak si svoje stesti definujes. Mam spoluzaka, kterej nikdy zadnej vztah prakticky nemel a pritom je stastnej. Diky ty volnosti procestoval celej svet dokola a nic mu nechybi. Holt kazdej ma ten svuj zivotni mindset nastavenej jinak :-)

Pokud se dale ptas, jestli je jepsi bejt sam nebo s nekym, kdo si "dovolil" ti v necem nevyhovovat, je to uz slozitejsi. Pri vsi ucte, on je problem hlavne u mladych decek v tom, ze si mysli, jak jsou neodolatelna, bezchybna a dokonala a vsichni si pred nima sednou na p***l. Kladou si silene pozadavky na partnera, z 90% samozrejme vzhledovy. Sami pritom nemaji nic extra co nabidnout a jsou to tuctovy kousky. Projdou par "vztahu", ze kterych si odnesou vsugerovane predstavy, ze oni pro nej delali vse a na partnerovi byly stale nejake chyby. Neuvedomuji si pritom, ze vetsina chyb je spise na nich a to proto, ze porad maji v kebuli vypalenou predstavu sve dokonalosti a naprosto nechapou, o cem vztah opravdu je. Kazda prekazka se resi rozchodem s pocitem, ze ten pristi uz bude lepsi. Uplyne spousta casu a stale nic, svet se proti nim spiknul a oni se divi jak divizny tomu, proc to nejde. Ono uz pojem "hledat vztah" je totalni nesmysl. Ke vztahu se da dojit z naprosto jinejch levlu "souziti", ale pokud beres vztah jako nejakej st**tup s motem, ze "ted jdu delat ten vztah", mas prohrano uz na zacatku :-)

Ale po teoretickem seminari k realite. Ja bych nebyl ani sam a ani bych nebyl s kymkoli. A to ani v situaci, kdy mam hafo kamosu a konicku a aktivni zivot bez nudy. Nekoho VZDY potrebujes. Byl bych (a aktualne jsem) s nekym, kdo mi vyhovuje ve vsem podstatnym. Nehraju si na buznahvezdu s nesmyslnejma pozadavkama, jsem realista a vim, ze po tomhle zivote uz nic FAKT neni. A do doby, nez se stane nejakej fail, si ho chci uzit naplno a to s nekym, se kterym to bude proste fajn. Aktualne to mam tak, ze si s pritelem sedneme tak na 98.731 % :-) Samozrejme ze k tomuto stavu vedlo par projektu, experimentu a vyberek, ale nicemu jsem nerikal vztah do doby, dokud jsem fakt vnitrne necejtil, ze to nekam smeruje a ma to vyznam. Nakonec stejne sbalil on me :-)

Takova jednoducha rada na zaver, pokud si nekoho vybirate, nerikejte tomu po tejdnu vztah, kdyz si akorat pisete a o vikendu si v krovi za mestem zapr*ate. Vztah to bude daleko po tom vsem, co se dobre poznate a budete spolu treba i bydlet a resit spolecny veci. Pak vam teprv dojde vyznam a podstata toho skvelyho slova. Vybirejte podle predstavy vaseho souziti za X let (x>5). Pokud hned zkraje vidite chyby protejsku nebo tu predstavu s tim novym mate jen do dalsiho tejdne, bude to brzo fiasko :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
13. 07. 2018 v 09:22On-line Finlandia1  (17/174/-)
Íčko: my to ale po tobě číst nebudeme
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
13. 07. 2018 v 09:38Off-line i8051  (47/184/97)
Nepsal jsem to taky pro jednoduche finladnie, ty bys to brouku nepobral :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 07. 2018 v 09:48On-line Finlandia1  (17/174/-)
I8051: určitě máš další 2 profily.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
13. 07. 2018 v 09:49On-line Finlandia1  (17/174/-)
I8051: pomoz mi
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 07. 2018 v 11:41On-line St63V  (54/-/-)
Ičkouň je detailysta. Že prý si s přítelem sednou na přesných 98.731% , Checht. Spíš bych věřil, že si jeho přítel z 98.732% nesmí bez jeho svolení nic dovolit.:)))
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 07. 2018 v 14:37Off-line i8051  (47/184/97)
STV - venuj se svemu anonymnimu tematu "Kdo je lepší v orálu?", co jsi zase zalozil a nikdo nevi proc :-)
13. 07. 2018 v 16:42Off-line Pantherr  (22/186/93)
Nikdy jsem vztah neměl a velmi na to trpím..... a co víc, miluju jednoho kluka z práce, ale on asi bude jenom na ženský, nevim. Jsem v zoufalé situaci.¨
A zoufalí lidé, respektivě nešťastní, potom vyhledávají raději jednorázovky..Nebo minimálně pravidelně intimnější sympatie, ale jenom opravdu ty intimní.
13. 07. 2018 v 18:28On-line St63V  (54/-/-)
Vztah na procenta přepočítávají jen ti co sem přiletěli z hvězdného systému i8051, jimž říkáme všeobecně ičkouni. D.D.D.D.
13. 07. 2018 v 18:39On-line Rover  (32/187/70)
Mám za sebou devítiletý vztah, který se před několika týdny rozpadl (nevěra z jeho strany a odchod za oním druhým). Líp mi určitě není, ale taky se z toho nehroutím. Rozešli jsme se v dobrým, což hodně věcí nejspíš usnadnilo. Mám pocit, že mám po dlouhý době čas sám pro sebe, mohu si udělat v bytě co jak chci, uklízim jen po sobě. To je něco, co si těď snažím užívat, ale moc dobře vím, že sám být nechci a nevydržím. Jen je to zklamání z krachu teď takový docela definující moje pocity, jakkoliv se snažím je nějak regulovat ke svojí spokojenosti.
Já hlavně moc nevím, proč nad tim v 17ti letech přemýšlíš :D
13. 07. 2018 v 21:40On-line Finlandia1  (17/174/-)
Je mi docela líto těch špatných zkušeností co tady mají ostatní. Já zažil horší věci. Jeden kluk hajzl mi moc ublížil. Věděl moc dobře co dělá, a bavilo ho to mi ubližovat. Lituji, že tací grázlové existují, a nejraději bych pro ně hlasoval trest smrti. Dokážou si s člověkem hrát je pro zábavu. Myslí si že jsou king, ale přitom jsou to jen kusy hovna co ničí životy ostatnim. Jediné co všem doporučuji. Nezačínejte si s nimi, a rozhodně nemilujte. Raději na ně nekoukejte, a nebudujte s nimi nic. Pokud se chcete zamilovat, tak do nějaké osoby co máte jistotu, že vám tolik neublíží, nebo že nebudete trpět jak kůň.
13. 07. 2018 v 22:25On-line misanek007  (19/177/67)
Uplne mam pocit, ze tyto diskuze jsou jen proto, aby tu nekdo mohl rozdav•t rady a hrat si na moudreho, ale neco vam reknu ANI TY VAŠE KEKELY NEČTU.
13. 07. 2018 v 22:28On-line St63V  (54/-/-)
Čím delší proslov, tím hůř na to vidím.:))))
13. 07. 2018 v 22:44On-line BussterX  (97/130/150)
Nepsal jsem tu kekely
proto nejsu v p***li
má naděje neutuchá
že miš pošle půlku ucha
13. 07. 2018 v 23:54On-line BussterX  (97/130/150)
Nebo aspoň čtvrtku
hodím na ňu mrdku
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2018 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload