Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zúžená předkožka a citlivost žaludu

12. 07. 2018 v 23:44Off-line Anonym
Ahoj,
zajímalo by mě, zda je zde někdo komu se podařilo vyřešit zúženou předkožku a přecitlivělost žaludu jinak než chirurgicky.
Jsem na dobré cestě, ale pořád to není úplně ono, má někdo zkušenosti?
Díky
13. 07. 2018 v 00:01Off-line Vanilla  (27/178/60)
Nikdo se nenarodil jako plnohodnotný hřebec a dokonalý člověk. Někomu prostě příroda někde přidala a někde na něco trochu zapomněla. Pokud se ti nedaří mít pindíka v pořádku (předpokládám, že už sis na internetu hledal všelijaké návody), tak bude asi nutná zmíněná chirurgická cesta. Musíš se tedy rozhodnout, jestli je to opravdu až tak nesnesitelný problém, nebo spíš jen nepříjemnost, se kterou se dá žít, pokud ti chirurgický zákrok nevyhovuje.
13. 07. 2018 v 06:32Off-line gin  (63/184/120)
Pokud tam není zjizvení, tak se to nechirurgicky vyřešit dá, otázkou je jaký chirurgický zákrok, další otázkou je, jestli mu už bylo devatenáct.
13. 07. 2018 v 11:42Off-line gin  (63/184/120)
Dva nesouhlasy. Se mnou nesouhlasí leda tak agresivní cirkumfetišisté.

Už od konce roku 2014 je na českém internetu podrobný návod, jak na to.
https://www.strankyprokluky.cz/…a-predkozka/
13. 07. 2018 v 12:27Off-line Jiro  (48/184/74)
Gine zmen si ucet, tady uz te bere vazne leda stvecko.
13. 07. 2018 v 12:50Off-line Jiro  (48/184/74)
Tfuj, ta představa.... stve je tu, troling se může rozjet. Já to věděl, jak moucha na exkrement. Užij si, tvá samota je z tvého nasazení zřejmá, přeji ti, .. tfuj, takovou představu mi dát do hlavy, asi vynechám oběd.
13. 07. 2018 v 13:54Off-line hc05  (24/-/-)
13. 07. 2018 v 19:18Off-line Anonym
Děkuji za ohlasy. Už nějakou dobu "cvičím" a pokrok je hodně znatelný, ale chtěl jsem popovídat s někým, kdo to má/měl stejně.

@Finlandia1: Že mě to nenapadlo hned!

@Vanilla: Děkuji za komentář, ze kterého cítím určitou podporu. Nesnesitelný problém to začal být ve chvíli, kdy jsem již bez nepříjemného pocitu až bolesti skoro nezvládl intimní hygienu.

@gin: Zjizvení tam není a už mi bylo dokonce tak šest let přes devatenáct:-) přesto díky, tuto stránku jsem právě již před časem čitl.

@hc05: Díky!
13. 07. 2018 v 19:23Off-line hc05  (24/-/-)
Koľko už naťahuješ ? ja som začal včera, tak som veľmi zvedavý, ale vraj to pomáha
13. 07. 2018 v 19:53Off-line Jiro  (48/184/74)
Jojo, gin si hraje na odborníka, přitom je scůj vlastní fetišista které tu pronásleduje.
13. 07. 2018 v 20:07Off-line Anonym
@hc05: Pracuju na tom tak 3-4 měsíce odhadem. Začátky byly nepříjemné (nakolik vůbec "neteču" a nejsem zrovna honič), takže jsem nejprve stáhl, promazal, natáhl, potom se vzrušil a pokaždé trošku předkožku roztahoval , každý den kdy to šlo, se snažil opatrně víc a víc stahovat. Jde to pomalu, ale výsledek už ted je neskutečnej - než jsem začal, předkožka mi v erekci odhalila maximálně pár milimetrů žaludu. Včera jsem poprvé onanoval se zcela staženou předkožkou a konečně mě nebolelo sáhnout si na žalud, i trochu stisknout. Není to ještě ono - když předkožku stáhnu, tak je trochu porod ji v erekci dostat přes žalud zase zpátky, nakolik se pod ním "zasekne". A mám u toho spotřebu tak dva lubrikanty týdně. Tak by mě zajímalo, na jak dlouho to tak ještě je....
13. 07. 2018 v 20:19Off-line Jiro  (48/184/74)
Anonyme, já raději doplním tvou zkušenost o zásadní ryziko co nese, ať když se to někomu stane, tak ví co dělat: Jde právě o návrat předkožky. Ldyž se nepobede, zaškrtí tkáň žaludu. To po hoďce vede k nevratnému zničení nervů a tkáně žaludu a pak už není čím cítit jakékoliv vzrušení. To je důvod, proč lékaři volí obřízku. Nejde o to, že by nešlo roztahat zůženou předkožku, jde. Ale ryzika s tím spojená jsou vyšší, než obřezání. Proto je obřízka hlavní volbou.
13. 07. 2018 v 20:22Off-line Anonym
@Jiro: Jde to ztuha, ale jde. Jinak já můžu téměř na povel přestat s erekcí, takže tohle mi nepřijde jako komplikace - v mém případě. Ale chápu tvůj názor a děkuji za něj. Já osobně bych na obřízku nikdy nešel, proto jsem zvolil tuto cestu.
13. 07. 2018 v 20:24Off-line Jiro  (48/184/74)
Navíc onen trénink... co podstupuješ může (ale nemusí), vést ke zvýšení vaziva v přeskožce- což je reakce buněk na stres do kterého jsou dostány-reagují snahou dělat svou práci, tedy neprasknout-tedy zvýšit podíl vaziva. No a to je ten problém. Nejdříve jsi nepřetáhl-předkožka byla jemná. Pak párkrát ano ona zpevní a pak už ji nevrátíš zpět... a to je dlvod, proč obřízka. Když (nemusí), se ti to stane, pokamžitě utíkej na pohotovost. Pak je třeba rychlé odříznutí předkožky, čímž odteče krev, začne proudit. Jinak .. asi všem jasno.
13. 07. 2018 v 20:26Off-line Jiro  (48/184/74)
Anonyme ano, já to nrpsal jako krytiku, fandím ti a chápu řešení i tcůj postoj. Ale můžeš mít následovníky a pak je třeba aby věděli co se stane, když...
13. 07. 2018 v 20:27Off-line Anonym
@Jiro: ...ano, jinak se vracíme k prvnímu komentáři od Finlandie1... :-)
Díky.
13. 07. 2018 v 21:31Off-line Jiro  (48/184/74)
Manipulace pod lékařským dohledem je jiná než svépomocí. Lékař aplikuje kortikosteroidní mast, která ztenšuje předkožku, tedy brání procesu růstu vaziva. Obřízka je častou první volbou nikoli z rozmaru lékaře-že by jej to bavilo, ale míra rizik mu při ní vychází nejnižšší. Což nemá noc společného s komunismem, jelikož kortikoidní léčba sa snahou po manipulaci existovala už tehdy. Kortikální steroidy jsou známy veelmi dlouho. Pokud něco komanče nezajmalo, bylo procento provedených obřízek. Stv vrať se k trolení, znalosti nemáš.
13. 07. 2018 v 23:27Off-line Jiro  (48/184/74)
Kortikoidy, to je ta lepší cesta, než to zkoušet sám. Odpověď na otázku, proč je obřízka první volba i dnes není politická, ale medicinská. Manipulace s kortikoidem zabere jen někdy a není vhodná zároveň pro mladé, jelikož se kortikoid dostává až do blízkosti varlat, což může znásobit jejich činnost a najednou je problém obřízky přesunit do problémů o řád vyšších a to hormonálních. Což zejména v období puberty je belmi špatně. Proto chápu že mamina doktorka= nadstandardní důvěra v pacienta a mamině byla veškerá rizika jasná. On ten vliv steroidů v oblasti genitálu přetrvává i v dospelosti. A i když hoňka bez předkožky není nic moc, tak je to lepší než neplodnost, či kardiovaskulární problémy i u dospělého. Navíc kontraindikací na steeoidy jsou otevřené rány, což při chronickém zánětu jenž mnohdy tyto problémy provází opět nevede k časté aplikaci tohoto léčebného protokolu. Jen lidé specifických potřeb mají i zde touhu bojovat proti 6 letům základního lékařského vzdělání, roku kruhu a dvou let k první specializaci. Jistě stojí za pokus jak tahací metoda kterou tu zminuje hc5.Stejně i přetahovací při vzrušení stojí za pokus. Každá nese pár %úspěšnosti proti procentů m selhání, či ublížení si. Z pohledu lékaře, je však vždy volena varianta nejbezpečnější, i když nesoucí doživotní řekněme snesitelné omezení či komplikukící jinakost. Existují i chirurgické postupy bez obřízky, nejsou však rozšířeny, jelikož jejich použitelnost a úspěšnost je opět nižšší než obřízka, navíc jsou ekonomicky náročnější.
13. 07. 2018 v 23:49Off-line gin  (63/184/120)
Nemám tu to čas pročítat, možná zítra, protože jsem se dnes ovínil (mé oblíbené pivo ze zdravotních důvodů už chlastat nemůžu, i když by mě to pivo vyšlo laciněji) Já se snažím pomoci, tak mě milý Jiro nenapadej.
13. 07. 2018 v 23:54Off-line Jiro  (48/184/74)
Gine, ty nepomáháš, ty se tu emočně ukájíš.
14. 07. 2018 v 00:36Off-line gin  (63/184/120)
Milý Jiro

ani náhodou, nejsi ty ten mlok Zkoumal, hrající křivou hru? Zakladateli vlákna odpovím až zítra, až se proberu ze svého ovínění.
14. 07. 2018 v 00:45Off-line gin  (63/184/120)
Jiro (96/230/150)
Kortikoidy, to je ta lepší cesta, než to zkoušet sám. Odpověď na otázku, proč je obřízka první volba i dnes není politická, ale medicinská. Manipulace s kortikoidem zabere jen někdy a není vhodná zároveň pro mladé, jelikož se kortikoid dostává až do blízkosti varlat, což může znásobit jejich činnost a najednou je problém obřízky přesunit do problémů o řád vyšších a to hormonálních. Což zejména v období puberty je belmi špatně. Proto chápu že mamina doktorka= nadstandardní důvěra v pacienta a mamině byla veškerá rizika jasná. On ten vliv steroidů v oblasti genitálu přetrvává i v dospelosti. A i když hoňka bez předkožky není nic moc, tak je to lepší než neplodnost, či kardiovaskulární problémy i u dospělého. Navíc kontraindikací na steeoidy jsou otevřené rány, což při chronickém zánětu jenž mnohdy tyto problémy provází opět nevede k časté aplikaci tohoto léčebného protokolu. Jen lidé specifických potřeb mají i zde touhu bojovat proti 6 letům základního lékařského vzdělání, roku kruhu a dvou let k první specializaci. Jistě stojí za pokus jak tahací metoda kterou tu zminuje hc5.Stejně i přetahovací při vzrušení stojí za pokus. Každá nese pár %úspěšnosti proti procentů m selhání, či ublížení si. Z pohledu lékaře, je však vždy volena varianta nejbezpečnější, i když nesoucí doživotní řekněme snesitelné omezení či komplikukící jinakost. Existují i chirurgické postupy bez obřízky, nejsou však rozšířeny, jelikož jejich použitelnost a úspěšnost je opět nižšší než obřízka, navíc jsou ekonomicky náročnější.
.................................................................................................

Milý Jiro,

připadá mi, že tu hraješ velice špinavou hru, jakoby z tebe teď čišel zakuklený cirkumfetišismus. Že by ses jako cirkumfetišista nakonec odkopal? Nejsi jeden z dalších falešných profilů agresivního cirkumfetišisty mistra Zkoumala, který mě už tři roky stalkinguje a křivě pomlouvá na šarlatánce.

Cos tu napsal, tomu nasvědčuje.
14. 07. 2018 v 09:05Off-line gin  (63/184/120)
Strach z parafimózy není vůbec důvodem ke zmrzačující amputaci předkožky, pokud tu zmrzačující amputaci předkožky některý lékař primárně volí, tak je buďto cirkumfetišista v bílém plášti nebo patří ke zvláštnímu živočišnému druhu, který se nazývá HRABOŠ BODOVÝ. Ta zmrzačující amputace předkožky je totiž nadstandardně bodově ohodnocena.

V odkazu, který jsem tu dal je o parafimóze a co s správně s ní speciální odstavec. Ten odstavec Mario napsal na přání jednoho účastníka s německého fóra postižených obřízkou. Toho odvezli s tou parafimózou do špitálu a když se probral z narkózy, tak byla jeho předkožka fuč. Totéž se stalo i jenomu českému účastníku na emiminu, když mu bylo osmnáct.

TOTO NENÍ V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ DŮVOD K ZMRZAČUJÍCÍ AMPUTACI PŘEDKOŽKY, i když to MUDr Obřezávači vehementně tvrdí. Většina lékařů ale naštěstí takové černé ovce nejsou.

Včera jsa ovíněn jsem to tu poněkud přehnal ale bylo tu kvůli jednomu acucullofilnímu individuu odtud, které tu má několik různých profilů a na šarlatánce o sobě píše, že přesto, že je otcem dvou dcer a jednoho syna, kterého obřezat nenechal a sám prý obřezaný také není, tak si nejlepší sex užívá s obřezanými mladými kluky. Je tedy v tomto v evidentním střetu zájmů, protože by všechny mladé kluky nejraději viděl obřezané a mně kvůli mému osvětovému aktivismu nemůže přijít na jméno.

Ten mě už tři roky stalkinguje a nehorázně pomlouvá a tak není divu, že Jiro, který tu napsal takové nesmysly a ještě ke všemu mou osobu nechutně atakoval AD HOMINEM, upadl do mého podezření.
14. 07. 2018 v 09:06Off-line Jiro  (48/184/74)
Gine, lepší trolové, než choří. Kdybych věděl jak ti pomoci...
14. 07. 2018 v 11:44Off-line gin  (63/184/120)
Tvé příspěvky je pouze strašení od cirkumfetišisty a má věcná osvěta, která nese ovoce není žádný trolling.

Dej mi odkaz, od které lékařské kapacity ta svá moudra máš. Já ti ty odkazy na lékařské kapacity dát mohu. Ještě jsem se na ty tvé bludy dopodrobna nepodíval.

Jinak Zakladatel tohoto vlákna je na velmi dobré cestě, jak to rozchodit, tak proč ho tady tak stupidně strašíš a chceš ho vehnat do náruče MUDr Obřezávače.
14. 07. 2018 v 11:47Off-line Jiro  (48/184/74)
Gine, nauč se číst rozumem, nikoliv emocí. Dej si své víno na nerby, pivo na pohodu a žij dlouho a blaze. Třeba na tebe založím sbírku a zaplatíme ti top terapii, uvidím.
14. 07. 2018 v 11:55Off-line gin  (63/184/120)
Milý Jiro

sám máš v profilu, že tu obřízku nemáš. Nejhorší z cirkumfetišistů jsou ti, kteří by nejraději viděli obřezané všechny ostatní ale na svou předkožtičku by si nenechali ani šáhnout. Jsou zadokumentovány i případy lékařů, kteří velice rádi obřezávali a přitom sami byli neobřezaní. Tu jsi předvedl pouze zcela nesmyslné strašení. Pokud si vzpomínám, tak už jsme se tu jednou chyli.
Tu si může napsat do profilu každý anonym kde co? A fotografie? Na šarlatánce se na účastníka s nickem ml provalilo, že si dal do profilu fotografii mrtvého člověka.
14. 07. 2018 v 11:58Off-line gin  (63/184/120)
On-line Jiro (96/230/150) NOVÉ
Gine, nauč se číst rozumem, nikoliv emocí. Dej si své víno na nerby, pivo na pohodu a žij dlouho a blaze. Třeba na tebe založím sbírku a zaplatíme ti top terapii, uvidím.
.............................................................................................................

Milý Jiro

tento tvůj příspěvek je z hlediska tématu off topic. Jde pouze o napadání názorového protivníka AD HOMINEM.
14. 07. 2018 v 12:06Off-line Jiro  (48/184/74)
Nejsi protivník, je mi tě líto, ale nemám způsob jak ti pomoci, mnoho ti chybí a mnohé přebývá. S tím nelze pracobat, promiň.
14. 07. 2018 v 12:28Off-line gin  (63/184/120)
Až na vyjímku, jako byla včerejší indispozice, ze které jsem se už vyspal, tu píšu věcné příspěvky ale ty tu píšeš bludy a nesmyslně strašíš.

Ohledně parafimózy je třeba věcného poučení a je zcestné hned vehementně agitovat za zmrzačující amputací předkožky. Bez ohledu na to, že to tak mnozí obřezaní nepociťují, tak je to zmrzačení faktem. Lékařské řešení, které tady vehementně obhajuješ je ve skutečnosti UBLÍŽENÍ NA ZDRAVÍ.

Jednání takových lékařů je velice těžkým etickým selhání. Jedná se o ubližování na zdraví, o porušení Hippokratovy přísahy a o porušení lékařské zásady primum non nocere - prvotní je neškodit, kterou formuloval Scribonius Largus, který byl lékařem na dvoře císaře Claudia.

Prosil bych o odkazy na zdroje, odkud ty nesmysly máš. Nebo sis to vycucal z prstu?
14. 07. 2018 v 12:33Off-line Jiro  (48/184/74)
Gine, na tobě není nic odborného. Tuto úroveň diskuze neuneseš. Začni scým vzděláním, představ jej, pak současnou profesí a pak zjistíme, jak s tebou pracovat.
14. 07. 2018 v 13:03Off-line gin  (63/184/120)
Píšeš tu naprosto povýšenecky:

St63V (54/-/-)
Jiro, obřízka je spíš poslední volbou, pokud nepomohou mastě na roztahování od urologa, nikoliv hlavní volbou ( hlavní volba byla za komančů, kdy se řezalo i když se nemuselo), dnes je jiná doba a lékařské postupy se přehodnotily.
Dnes se kouká hlavně na to, aby danný jedinec měl spokojený sexuální život a nebyl z něho pokud možno mrzák.
Souhlasím • Nesouhlasím Nahlásit

Před 15 hodinamiOn-line Jiro (96/230/150)
Manipulace pod lékařským dohledem je jiná než svépomocí. Lékař aplikuje kortikosteroidní mast, která ztenšuje předkožku, tedy brání procesu růstu vaziva. Obřízka je častou první volbou nikoli z rozmaru lékaře-že by jej to bavilo, ale míra rizik mu při ní vychází nejnižšší. Což nemá noc společného s komunismem, jelikož kortikoidní léčba sa snahou po manipulaci existovala už tehdy. Kortikální steroidy jsou známy veelmi dlouho. Pokud něco komanče nezajmalo, bylo procento provedených obřízek. Stv vrať se k trolení, znalosti nemáš.
............................................................................................................

Nejenom mě, ale každého, kdo ti logicky a správně oponuje nazýváš trollem.
V první řadě chci vidět tvé odkazy a když mě k něčemu vybízíš, tak se laskavě představ první.

Já přímo nemám lékařské vzdělání ale mohu dát odkazy na lékaře i s profesorským titulem. To, že zmrzačující amputace předkožky mnoha mužům poničila sexuální život za posledních pět let v ČR vešlo ve známost. A nejen mužům, dnes už je známo, že mnohé ženy trpí s obřezanými muži bolestivým pohlavním stykem.

Mám osvětové webovky, kde jsou z drtivé většiny pouze překlady ze zahraničních článků, odborného materiálu je tam více než dost. Této věci se věnuju intenzivně už přes čtyři roky s cílem, aby zbytečně obřezaných kluků bylo co nejméně a má osvěta, kterou provádím hlavně pro matky ovoce nese.
Jenom z důvodu té osvěty jsem na těchto stránkách.

https://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/

Takže nejprve ty odkazy, bez nich je diskuze s tebou bezpředmětná. Žel, jsou u nás mnozí urologové, kteří o předkožce vědí pouze to, že se dá uříznout.
14. 07. 2018 v 13:05Off-line Jiro  (48/184/74)
Gine já jsem odpůrcem obřízky jako první volby když to jde, ale jevelké množství indikací, kdy obřízka je nutná. Víc neříkám.
14. 07. 2018 v 13:23Off-line gin  (63/184/120)
Tak proč tu píšeš takové nesmysly, u zakladatele vlákna tomu tak není, měl by si hlavně důkladně prostudovat ten návod. Nesmí se nic uspěchávat, jinak by mohlo dojít k sekundárnímu zjizvení. Ale i to se dá řešit moderní operací s úplným zachováním předkožky. Řešení obřízkou je zmrzačující a předpotopní.

U těch komunistů. V té době platilo to samé co dnes. Hodně záleželo i dnes hodně záleží na tom, na jakého doktora zrovna narazí. Proto je důležitá ta osvěta. Výhoda dnešní doby oproti komunistické je v tom, že je dnes svobodná volba lékaře. Tehdy, kdo územně spadal pod MUDr Obřezávače, tak měl jednoduše smůlu za to jiný se stejným problémem v sousedním okrese měl štěstí.
14. 07. 2018 v 13:36Off-line Jiro  (48/184/74)
Nesmysly ty zde tvoříš, nauč se číst text. U každého kroku jsou ubedeny možné indikativní i kontraindikativní alternace. Tcé dosažené vzděllání prosím? Zdá se, že nekompletuješ text po přečtení, fixuješ se na selekce jež tě rozrušují. To je dle srudií časté u lidí jež nemají matu***u, ale úplné odborné, ale je to jen statistika. Tvoříš bludy, to ani není demagogie, ty netušíš co jsem zde psal, jelikož to nebylo b&w. Už tě dost.
14. 07. 2018 v 13:46Off-line gin  (63/184/120)
Bludy jsi tu napsal ty. Nejsi vyšetřovatel od StB, abych se ti tu zpovídal. Nejprve ty odkazy, a potom se představ první. Na tvá sofismata, která tu jsou off topic ti nikdo zvědavý není.

Nebo se rád hádáš o ničem. I tací jsou mezi námi. Mimoto, minimálně ve dvou příspěvcích jsi mě velmi nechutně napadl. Měl by ses mi omluvit. Takže, než se představím, očekávám tři věci: omluvu, odkazy i tvé vlastní představení. Chováš se tu povýšenecky.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload