Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ignorace...

15. 07. 2018 v 02:26Off-line Anonym
Ahoj... Nevím jak to napsat neboli nikdy mi nešlo se dobře vyjadřovat takže.
Začal jsem si psát s velice fajn a milým klukem vypadal fakt hezky pak jsem mu poslal svojí fotku říkal jak jsem dokonalý atd... Psali jsme si tak fajn věci které mi dali do života strašnou radost. Radost kterou jsem dlouho neměl. Vždy jsem přišel z Brigády domu a další den znova ale ted jsem si vždy těšil na večer na chvíli kdy si budu znovu a znovu psát s tím klukem... Ale najednou den před setkáním Začal ignorovat... Už to jsou asi 3 dny kdy ignoruje... Původně jsem si myslel že se mu třeba stalo něco vážného takže jsem usínal v slzách ale pak jsem si všiml něčeho na jeho profilu... Všiml jsem si že včera byl aktivní ale neodepsal... Nevím proč ale prostě začal ignorovat a velice mě to mrzí...

Chtěl bych se zeptat co bych měl dělat a jestli se to někomu taky stalo... :(
15. 07. 2018 v 02:38Off-line Jehla12  (25/-/-)
Nesmís si to tolik brát. Brečet kvůli nějakýmu, kteryho skoro neznáš. Pokud si to přečetl, tak máš jisty, že už asi o tebe ztratil zájem či mu do toho n3co vlezlo. Důvodů je nekonečně...
15. 07. 2018 v 02:51Off-line Anonym
Ještě si to nepřečetl :(
Ale aktivní sem tam je ...
15. 07. 2018 v 07:01Off-line ellvin  (23/183/81)
Asi je mu trapné narovinu napsat, že o reálek nestojí
15. 07. 2018 v 08:11Off-line Vlado2  (61/180/80)
Anonyme, předpokládám, že rozlišuješ počítačové hry od reálného života. Tak už taky konečně začni rozlišovat mezi "virtuálními existencemi" na webech a živými lidmi kolem sebe. Přestaň si u klávesnice dělat iluze o tom, kdo sedí na druhé straně drátu a neřeš jeho myšlenkové pochody.
Nezlob se, ale mít radost z toho, jak mi kdosi od počítače "maže med kolem huby" a posléze plakat nad vybájeným příběhem, je poněkud infantilní. Pokud se nechceš stát profesionální ukřivděnou fňuknou, tak se rychle přesuň do reálného života.
15. 07. 2018 v 15:29Off-line i8051  (53/184/97)
Dekuji Vlado2, usetrils mi prsty :-)
15. 07. 2018 v 19:53Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ja som si skvele rozumel s jedným týpkom, pokec neviem už asi 2 hodinový. Ešte on mi ako prvý napísal ako dobre si rozumieme (sme si fakt sadli) a že dúfa že sa budeme vzájomne sebe aj páčiť, pred tým ako som mu poslal foto sme sa ešte dohodli že bez ohladu na všetko tú svoju on následne za každých okolností pošle. Tým to zhaslo nezmohol sa už ani na vetu, toľko k tomu takto sa to stáva bežne niekto nie je schopný ani poslednú vetu napísať :-D
15. 07. 2018 v 20:56Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Steve, túto fotku som poslal špeciálne len pre teba :-D
17. 07. 2018 v 13:00Off-line Betonica  (39/191/93)
Asi se jednoduse podelal predtim, nez jste se meli videt. Nekteri lide, a neni jich malo, jsou totiz silni a sexy jen na webu...

Zbytek hezky popsal Vlado! :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload