Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Přehnaná masturbace

20. 07. 2018 v 20:23Off-line Anonym
Zdravím, možná podobný problém řeší víc lidí, tak bych se rád zeptal, jak na to.
Nevadilo by mi to dělat často, je to fajn. Jde o to, že já většinou masturbuju i ve chvíli, kdy na to nemám 100% chuť. Prostě to dělám skoro ze zvyku a štve mě to. Naposledy jsem byl pořádně nadrženej dobu zpátky, teď jak kdybych si to jen udržoval. Do normálu bych se nejspíš dostal delší pauzou od honění, jenže já na to prostě nemám sílu.
Co mi třeba poradit nějaký aktivity, triky, atp. aby se mi to podařilo omezit?
Popřípadě něco jinýho.
Hlavně bych byl rád, aby to bylo k věci a do komentářů se nevyjadřovali notoričtí komentátoři poraden jen proto, aby si mohli udělat zářez do pažby, že zase něco okomentovali. Díky.
20. 07. 2018 v 20:27Off-line tropikboy  (37/178/72)
Je to tvuj útěk od stresu, který jsi se naučil. Někdo kouří, někdo masturbuje. Neděláš to proto, že bys to potřeboval, ale máš podvědomé nutkání to dělat. Může jít o velmi lehkou formu obsedantně kumpulzivní poruchy. Jestli vydržíš týden nehonit, tak si urči jeden den v týdnu, kdy budeš honit, ostatní dny to prostě nedělej. Jiným způsobem se toho těžko zbavíš. Další možností je zaměstnat se natolik, že na honění nebudeš mít čas ani sílu, ale to neřeší problém, jenom omezuje jeho projevy.
20. 07. 2018 v 20:32Off-line i8051  (53/184/97)
No co, ja taky pracuju i ve chvili, kdy na to nemam 100% chut :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
20. 07. 2018 v 21:53Off-line Betonica  (39/191/93)
Icko, ty do dycky roztrhnes! Prej pracuju, i kdyz nemam chut :)))))

Jinak k dotazu. Evidentne mas more casu navic. Najdi si aktivity, ktery ti naplni dny. Idealne vydelecny, abys z toho i neco mel. A uvidis, ze po dni v praci budes mit akorat tak chut na veceri, pivo a postel. V tomto poradi.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
21. 07. 2018 v 10:17Off-line Anonym
Díky tropicboyovi, protože jeho odpověď mi přijde nejpravděpodobnější.
Íčko si musel udělat zářez, takže další.
ST nevim, jestli má otužování co dělat s tímhle, ale rozhodně souhlasím s tím, že ve větším sociálním kontaktu tkví méně času sám na sebe, tudíž méně času na onanii.
Betonica: rozhodně mám dost aktivit, který si ale řídím sám a často jsou domácí (nemluvím o onanii), takže si mezi nimi na to můžu udělat pauzu... chvíli se zastavíš a je to.
Zkusím se nějak dokopat k týdnu nehonění a uvidíme, jak to půjde.
21. 07. 2018 v 11:08Off-line onlip  (61/180/84)
Tedybero=Domki, opět máš potřebu radit chlapům, jak přistupovat k honění?
21. 07. 2018 v 22:14Off-line misanek007  (24/-/-)
HONIM jen ze zvyku
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 07. 2018 v 22:14Off-line misanek007  (24/-/-)
Z nudy
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 07. 2018 v 22:15Off-line misanek007  (24/-/-)
Nnemam sexualni pud tak silny n○ to abych s nekym chtel sex
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 07. 2018 v 09:48Off-line yperit  (91/186/68)
Až moc: víš co je přehnaná masturbace? Když se za den uděláš 14x,anebo jedno číslo jedeš 23hodin a 16minut.... od přebytku volného času Ti pomůže brigáda,od nepříjemného přetlaku nadržený partner.Hledej kámo,jinak prostě to extra vyvinuté zápěstí a chlupy na levé ruce prostě nevysvětlíš:)
23. 07. 2018 v 10:13Off-line Anonym
To znamená, že to dělám kolikrát i 4x denně. Jasně, někdy je to opravdu z nadrženosti a nevadí mi to. Jenže když je to občas prostě vyloženě z nudy, nebo utíkání od reálnýho života, tak to úplně ok neni.
Když už to pak každý den děláš tolikrát, tak si to prostě tak skvěle neužiješ a už je to prostě o ničem.
Zmrzlina ti taky chutná nejlépe v horku léta, než abys ji jedl každý den.
Prostě by bylo fajn být schopný se udržet ve chvílích, kdy na to není vyloženě nálada, abych si pak o to víc dovedl užít chvíle, kdy na to nálada přijde.
23. 07. 2018 v 10:35Off-line yperit  (91/186/68)
Až moc: tuhle příjemnou zábavu a vlastně zlozvyk(o nic jiného v podstatě nejde,když člověk honí jen proto,že se nudí) jsem vyměnil za koníčky. Když se něco povedr,pociry jsou stejně příjemné. Odbavuji se jen,když partner nechce, nebo když už to prostě musí ven,abych nebyl vzteklý.Nebo si udělej vždycky 50 sklapovaček,nebo něco podobného a chuť Tě přejde. U mně to celkem funguje,možná to pomůže i Tobě:)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload