Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Co je uvnitř míče?

22. 07. 2018 v 00:50Off-line Anonym
Co je uvnitř míče?
https://www.lidovky.cz/…vy-svet.aspx?…

Vyber možnosti:
1. odposlouchávací zařízení
2. naváděcí zařízení pro rakety
3. láhev novičoku
22. 07. 2018 v 02:17Off-line misanek007  (24/-/-)
Beztak tam má HOVNO...
22. 07. 2018 v 02:46Off-line gin  (63/184/120)
Mišánku já nemám potuchy o jaký míč se jedná ale co tě odsud znám, tak už vím, co je uvnitř tvé hlavy: VAKUUM.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
22. 07. 2018 v 11:10Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Ale pozor, v každém míči je něco jiného.
22. 07. 2018 v 12:49Off-line Monogatari  (43/195/80)
Je tam dalších 42 fraktálních míčů.
22. 07. 2018 v 13:28Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Gine, Gine, ty jsi ale jantar.
22. 07. 2018 v 15:05Off-line Anonym
Ten článek na lidovkách i diskuse pod ním na lidovkách je spíše o tom, že se těžko věří, jak mohou být američtí politikové tak blbí a myslet si, že by někdo instaloval do míče odposlouchávací zařízení, přičemž míč se pohybuje na fotbalovém hřišti, většinou se do něj kope, takže to odposlouchávací zařízení by musel být superhyper odolné. A informace z něj by byly jen rány, případně výkřik gól. A tohle by musel umět někdo na dálku mnoha tisíc kilometrů z něj chytat signál a k čemu by mu to bylo. Prostě je to evidentní bláznovství a stihomam. A ukazuje to na nízkou inteligenci a absolutní neznalosti techniky a fyziky.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
22. 07. 2018 v 15:23Off-line Anonym
Země neomezených možností neexistuje. Je to jen básnická metafora. Odposlouchávací zařízení schopné vysílat přes Atlantický oceán neexistuje. Stejně jako informace na fotbalovém hřišti nejsou strategické povahy, aby tam někdo instaloval takové zařízení. A kdyby bylo uvnitř míče, tak by to štěrkalo při pohybu míče. Takže by bylo k ničemu. Na to by se přišlo hned. A nic by odposlouchávat nemohlo, protože by bylo uvnitř. Pokud ty tomu ve svých 54 letech věříš, jsi hlupák.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 07. 2018 v 15:29Off-line Anonym
To se teď vymlouváš, že jsi to myslel ironicky. O buznách je známo, že jsou amerikofilní. Zvláště někdo slabšího ducha jako ty.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 07. 2018 v 16:17Off-line Peta80  (43/187/-)
Anonyme, neber to zle, ale nízkou inteligenci a absolutní neznalost techniky a fyziky tu ukazuješ ty. Pro začátek si zkus představit, že dovnitř míče zavěsíš na nějaké mírně pružící "provázky" nějaké pouzdro. Toto zavěšení bude všesměrové - "provázky" nahoru, dolu, doleva, doprava, vpřed, vzad, atd. Tím dosáhneš toho, že při kopnutí do míče nedojde k přímé ráně do obsahu pouzdra a i akcelerační ráz bude snížen o ono odpružení. Ono špiclovací zařízení dáš do tohoto pouzdra. Dále, nevím jaks přišel na to, že by toto špiclovací zařízení mělo něco přenášet z míče až přes Atlantik. Logicky by se to řešilo tak, že se do nějaké relativně malé vzdálenosti (max pár km) od pozice míče (Bílý dům?) umístí relé stanice, která teprve bude data posílat někam dál. Pokud bys předpokládal přemísťování míče, je možné dát relé stanici do auta a agent ji bude dle potřeby popovážet. Na komunikaci mezi míčem a relé stanicí by se nejspíše použila technologie FHSS/SSC + šifrování (zjednodušeně, signál se nepřenáší na jedné frekvenci, ale frekvence se pseudonáhodně mění podle klíče, snižuje to možnost odhalení a cíleného rušení signálu, viz. wikipedie: https://en.wikipedia.org/…ead_spectrum , https://en.wikipedia.org/…ead_spectrum#… ). Dále, zařízení by nejspíš komunimovalo na hodně nízké energetické úrovni (šetří to baterku a snižuje možnost odhalení), tj relé stanice by měla anténu s vysokým ziskem (zachytí i slaboučký signál) a vysokým vyzařovaným výkonem (netřeba moc či vůbec zesilovat signál v míči a díky FHSS/SSC si není třeba moc lámat hlavu s odhalením stanice). Co se týče výdrže baterie šténice v míči, vzhledem k dnešní technice a že by šlo o hardware "na míru" a s možností vypínat a zapínat jednotlivé části na dálku dle potřeby, by mohla vydržet několik měsíců až pár let.
22. 07. 2018 v 16:41Off-line Peta80  (43/187/-)
Nicméně tam s největší pravděpodobností žádná štěnice nebude, páč se dalo logicky předpokládat, že dárek z Ruska americkému prezidentovi bude kontrarozvědkou zkontrolován...
22. 07. 2018 v 16:45Off-line Peta80  (43/187/-)
A kdo s tím, co jsem napsal výše, nesouhlasí, budu rád, když mi napíšete proč. :)
22. 07. 2018 v 17:40Off-line i8051  (53/184/97)
Peto, baterka neni treba, staci par kopu na dobiti energie, technologii premeny mechanicky energie na elektrickou jsou spousty :-) Prenos se nemusi realizovat na nejblizsi retranslacni zarizeni pobliz, ale s par wattama dostrelis na druzici. Samozrejme ale to nejak vysilat musi, takze kazda vec, co vysila, at jiz na jakykoli frekvenci, se da detekovat. Nicmene mic je asi ta nejblbejsi vec, jak nekoho z nejvyssiho US govermentu smirovat :-)
22. 07. 2018 v 17:58Off-line Kuliferda  (53/173/74)
No ty vole, provázky v míči, leda tak Caperfield by je tam dostal.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 07. 2018 v 17:58Off-line Anonym
Peta80 - to, co píšeš, na to by se přišlo záhy. Je to prostě stihomam. Myslet si, že je v ve fotbalovém míči odposlouchávací zařízení, je psychická porucha. Není tam nic Jsou to čiré konspirace, esoterika a sci-fi.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 07. 2018 v 18:45Off-line Monogatari  (43/195/80)
Tak proč takovou možnost navrhuješ, když je to psychická ropucha?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 07. 2018 v 18:57Off-line i8051  (53/184/97)
Protoze anonym psychickou ropuchou uz trpi :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 07. 2018 v 19:03Off-line Anonym
Monogatari - já tuto možnost nenavrhuji. Proč lžeš?
Republikánský senátor Lindsey Graham, častý k***ik prezidenta, vyslovil podezření, že uvnitř míče je odposlouchávací zařízení.
Zdroj: https://www.lidovky.cz/…vy-svet.aspx?…
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 07. 2018 v 19:16Off-line i8051  (53/184/97)
Anonyme, tvl vis, co jsi psal? Navrhujes volbu ze 3 moznosti
----------------
1. odposlouchávací zařízení
2. naváděcí zařízení pro rakety
3. láhev novičoku
----------------
a pak napises, zes tuto moznost nenavrhoval? :-))
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 07. 2018 v 19:41Off-line Anonym
To jsou 3 možnosti z diskuse na lidovkách. 3 nejvtipnější návrhy diskutérů. Ale to ty přece dobře víš.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 07. 2018 v 19:50Off-line Peta80  (43/187/-)
Milý Anonyme, asi jsme se nepochopili. Tys psal o "(...) absolutní neznalosti techniky a fyziky." Já ti pouze napsal, jak je to možné realizovat se současnými technologiemi, protože to je to, o čem jsi žvandal. Hned v dalším příspěvku jsem ti napsal, proč to tam reálně nebude. Víš, ona tohle je taková "hra": když by se takovéhle věci (jako např. tento míč) nekontrolovaly, tak by opoziční státy do nich ty štěnice reálně dávaly. Proto se to kontroluje a ještě veřejně rozmazává v médiích, protože pak do nich nikdo ty štěnice reálně dávat nebude...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 07. 2018 v 19:54Off-line Peta80  (43/187/-)
Íčkoni, o satelitu jsem taky uvažoval, jenže si myslím, že u takovejhle věcí by člověk chtěl co nejvíc minimalizovat energetickej "footprint" (jak kvůli možnosti detekce, tak kvůli energetický spotřebě). A na satelit si myslím budeš potřebovat o dost víc šťávy než na retranslační stanici v sousedství...
22. 07. 2018 v 20:05Off-line i8051  (53/184/97)
Proc jsi to Poste napsal pod anonymem? :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 07. 2018 v 20:08Off-line Anonym
Ne. Do míče by nikdo odposlouchávací zařízení nedával. Štěrkalo by uvnitř a neplnilo by uvnitř účel, slyšelo by jen samo sebe. Kdyby byl mikrofon vyvedený ven, už by byl porušen povrch a struktura míče. Takže je to fikce. K tomu ještě míč se pohybuje venku a někdo do něj kope. Co by asi tak slyšel. Leda údery. Nemá to žádnou logiku a mohlo to napadnout leda blbce. Proto jsem to dal sem na tento server, který je známý kumulací blbců s IQ podobných jako má ten americký senátor senil.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
22. 07. 2018 v 20:09Off-line Peta80  (43/187/-)
To psal Post? No to ledacos vysvětluje... :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 07. 2018 v 20:14Off-line Peta80  (43/187/-)
Anonyme, to už si děláš p***l, že? Všim sis třeba v baráku, že přes zeď slyšíš sousedy/jiný lidi v domě? Myslíš si, že materiál, ze kterého je vyrobenej míč, bude mít větší zvukovou izolaci než zeď? Co se týče "štěrkání", přečti si ještě jednou můj první post. A takovejhle dárek typicky skončí vystavenej na poličce, reálně s ním nikdo fotbal hrát nebude... ty jseš fakt ultrajeliman...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 07. 2018 v 20:21Off-line Anonym
Ultrajeliman jsi ty. Když chce někdo odposlouchávat prezidenta, tak použije místa, kde se zdržuje a má své lidi, agenty. Navíc Trumpa není důvod odposlouchávat a zjišťovat skrytě, co si myslí. On každých 5 minut sám spontánně píše na Twitter svoje vzkazy a úmysly. Dokonce i pocity. Je stále on-line a užívá si pozornosti. Do míče by nikdo odposlouchávací zařízení nedával. Jen ty si to myslíš, protože jak ses správně popsal, jsi ultrajeliman. Ty a ten senátor.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 07. 2018 v 20:24Off-line Anonym
Ultrajelimane, možná je v tom míči ukryt malý putin, že si to myslíš ?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 07. 2018 v 20:27Off-line Peta80  (43/187/-)
ZASE jsem pouze poukazoval na tvojí absolutní neznalost základoškolské fyziky a na zásadní logické chyby v TVOJÍ úvaze... už 2x jsem tu napsal, že tam reálně štěnice nebude (teď potřetí...)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
22. 07. 2018 v 20:30Off-line Peta80  (43/187/-)
Jinak pro Kuliferdu: http://robexpedie.robex-dk.cz/index.php?… , eventuelně gúúgl "jak se vyrabí míč"...

EDIT: link opraven...
22. 07. 2018 v 20:34Off-line Anonym
Peta 00 - jsi prostě b***c. Fyzice nerozumíš a nechápeš ani psychologii lidí. Putin by se nikdy nezesměšnil instalováním nějaké štěnice do balónu. Notabene když ví, že by to bylo okamžitě odhaleno. Je to trapné, je to absurdní. Ty ses na to chytil.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
22. 07. 2018 v 20:37Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Peta80:mockrát děkuji
22. 07. 2018 v 20:40Off-line Anonym
A Trumpa by to stejně neodposlouchávalo. Prezident si s sebou nenosí fotbalový míč. A provázky v míči jsou na hovno. Nechápeš fyziku a nechápeš sílu úderů při kopu do míče. Jakýkoli mikrofon by byl uvnitř míče okamžitě zničen. A uvnitř míče prezident nebydlí. Je to celé tak absurdní, že to vážně mohou brát akorát dvě buzny a americký senátor senil.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
22. 07. 2018 v 21:03Off-line i8051  (53/184/97)
Tak preci Petule poznas styl Postova psani, je nezamenitelne arogantni a namysleny. Kratke vety plne vznesenych pojmu. Pouze jeden nazor je spravny. Ten jeho. Mely to tak vsechny jeho predchozi nicky Simsalabim, Cesnek a mozna i dalsi. Proste magor :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 07. 2018 v 21:49Off-line Peta80  (43/187/-)
Mě nejvíc fascinuje, že i když jsem mu už 3x napsal, že si nemyslím, že by tam ta štěnice reálně byla, tak mi stejně furt bude nadávat, jakej jsem d***l, když si myslím, že tam je. :D Mám pocit, že inteligentnější rozhovor by se dal vést s papouškem...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 07. 2018 v 22:06Off-line Peta80  (43/187/-)
Poste, přiznej se, že je to tvůj druhej účet! Páč pokud by nebyl, tak by to znamenalo, že je tu druhej magor jak ty...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 07. 2018 v 22:09Off-line Peta80  (43/187/-)
Poste, zklamu tě, ale fakt nejsem íčkoň. :)
22. 07. 2018 v 22:11Off-line Peta80  (43/187/-)
Budu to brát jako kompliment. :D
22. 07. 2018 v 22:44Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Peta80:jen mně to tak napadlo, kdo by vymýšlel tak složitý systém, když je spoustu jiných metod, a spolehlivějších.
23. 07. 2018 v 00:01Off-line gin  (63/184/120)
Anonym (bububu) NOVÉ
Ne. Do míče by nikdo odposlouchávací zařízení nedával. Štěrkalo by uvnitř a neplnilo by uvnitř účel, slyšelo by jen samo sebe. Kdyby byl mikrofon vyvedený ven, už by byl porušen povrch a struktura míče. Takže je to fikce. K tomu ještě míč se pohybuje venku a někdo do něj kope. Co by asi tak slyšel. Leda údery. Nemá to žádnou logiku a mohlo to napadnout leda blbce. Proto jsem to dal sem na tento server, který je známý kumulací blbců s IQ podobných jako má ten americký senátor senil.
-----------------------------------------------------------------------------------

Anonyme (bububu), naprostý souhlas

i když já jsem tu mezi vámi cizí alement a jsem tu mnohdy z nudy. Dostanu lováky, ty v brzku proglgám a tak mi nezbyde, než jako pavouk dřepět na kompu a tak mimo jiné zabrousím i sem.

Takových intošů, kteří jsou na tomto vláknu jsem jaktěživ neviděl. Nejvíc mě tu, ale nejen tu, ale i na jiných vláknech fascinuje intoš s nickem Finlandia1
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 07. 2018 v 00:26Off-line gin  (63/184/120)
Před hodinouOff-line Kuliferda (47/173/74)
Peta80:jen mně to tak napadlo, kdo by vymýšlel tak složitý systém, když je spoustu jiných metod, a spolehlivějších.
....................................................................................................

I to je možné, když jsem byl malý kluk, tak byl u nás v krámu na vesnici jeden starý žid, pan Ešpandr, který mnohdy usilovně přemýšlel, jak nás vesnické zákazníky ošulit, až to nakonec tak překombinoval a nakonec byl výsledek takový, že ošulil sám sebe. Celá vesnice z něho měla srandu, jenže já po těch letech na něj vzpomínám v dobrém.

Takže bych se vůbec nedivil, že by se někdo v "dobrém úmyslu" pokusil takovou naprostou pitomost realizovat. Na této Zeměkouli (o níž si mnozí pobožní dodnes myslí, že je placatá) je možné naprosto všecko, co dovede předvést nahá opice, která na tuto krásnou modrou planetu, kterou nehorázně ničí, která na ní byla stejně kdoví kým importována jako zákeřný element odkudsi z hloubi vesmíru a která sama sebe nadutě nazývá HOMO SAPIENS -ČLOVĚK ROZUMNÝ.
23. 07. 2018 v 00:44Off-line Betonica  (39/191/93)
Ehm, a jak ti muzeme poradit, v poradne?
23. 07. 2018 v 08:38Off-line yperit  (91/186/68)
Bububu:všechno špatně:uvnitř míče se nachází vysoce nestabilní třaskavá směs vzduchu a virů homosexuality. V případě protržení míče nebo jeho vypuštění může dojít k celosvětové pandemii, jak už varovala světová zdravotnická organizace WHO:)
23. 07. 2018 v 13:37Off-line Peta80  (43/187/-)
Jen tak pro Anonyma, jsem si vzpomněl najednu kauzičku ze dřív: https://www.novinky.cz/…-kamene.html

Jenom podotýkám, že toto zařízení používali už někdy v r. 2006, od té doby je technika zas o kousek dál...
23. 07. 2018 v 16:49Off-line Peta80  (43/187/-)
Ne, míč je TARDIS. ;)
23. 07. 2018 v 17:16Off-line Anonym
Gin - ano, nikde jinde není tolik blbců jako tady. Dá se říct, že naivní sluníčkoví homosexuálové jsou skutečným neštěstím. A ta jejich naivita se projevuje ve všech oblastech. Bezhlavě věří doktorům a nechali by si uřezat všecko, co jim doktoři nakukají. Bezhlavě věří médiím, zprávám, televizi, EU a jsou z nich sluníčkoví i***ti. Bezhlavě věří na technickou esoteriku. Viz konspirace o štěnici v balónu. Neznám to odnikud jinud, než tady z tohoto serveru. Vyvstává otázka, zda se homosexualita pojí s nějakou mentální nedostatečností. Je to nějaká forma nedospělosti a infantility.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
23. 07. 2018 v 17:35Off-line Anonym
Předpokládám, že jako první se ozve ten se šňůrkama v balónu. A bude mi vysvětlovat, že to myslel jinak, než jak to napsal :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
23. 07. 2018 v 18:36Off-line Anonym
Lievanec - přesně o tobě jsem psal. Husičko potrefená. Naivní sluničkoide. Jak ses hned ozval, jak jsi věděl, že je o tobě řeč. Uděláš, co ti nakukají a ještě poděkuješ, viď ? Ty bláho, proč zrovna homosexuálové mají tuto nemoc? To musí mít nějakou příčinu.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
23. 07. 2018 v 18:44Off-line Anonym
Zkus napsat, slovenský buzíku, co máš za štěnici ty ve svém slovenském balónu. :-) Máš to do toho Ruska blíže, tak ti tam určitě něco dali.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 07. 2018 v 18:49Off-line Anonym
Ale vážně by stálo za to zjistit, proč zrovna buzíci jsou tak pro EU a sluníčkoví i***ti. Je to kvůli zákonům? Že si myslí, že EU jim něco zajistí? Nebo je to jen čistá naivita, malomyslnost, prostě něco jako fakt ženský mozek v mužské lebce? Prostě blbá slepice akorát že se narodila s koulema?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 07. 2018 v 19:54Off-line shiroReloded  (30/178/85)
A tomu se, milé děti, říká bezpečnostní protokol v praxi :D
26. 07. 2018 v 21:50Off-line onlip  (61/180/84)
Otevřu téma, které jsem dosud míjel, a hle - zmíněni sluníčkoví i***ti, předhazována vlastní údajná intelektuální schopnost, ponižováni ostatní - superman Descaharm=Post v plné stupiditě svého projevu. A to jsme včera v jiném vlákně řešili, kolik tu má dalších profilů :)
26. 07. 2018 v 22:56Off-line onlip  (61/180/84)
22. 7.: "Je to prostě stihomam. Myslet si, že je v ve fotbalovém míči odposlouchávací zařízení, je psychická porucha."
Pane silná psychiko, sám jsi psychická porucha. Bylo podnětné včera sledovat její zkraty. Už se chystáš za Tedyberou?

(Jj, vidím, že většina poznala autora hned, vlákno zakládal z jiného profilu.)
27. 07. 2018 v 01:57Off-line Peta80  (43/187/-)
Profil Post smazán? :)
27. 07. 2018 v 03:34Off-line Monogatari  (43/195/80)
27. 07. 2018 v 07:47Off-line Peta80  (43/187/-)
A jejej, páni redachtoři z novinky.cz evidentně trpí těžkou psychickou poruchou. A výrobce toho míče, Adidas, taktéž, když si myslí, že do něj zabudoval bezdrátovej čip. Poste, měl bys jim to všem dojít vysvětlit. :) Nejlépe osobně do redachce novinky.cz a na evropský HQ Adidasu. A pak nám sem napiš, jak to vysvětlování dopadlo... teda až tě pustí ze cvokhausu, kam tě nejspíš zavřou... :)
27. 07. 2018 v 18:20Off-line onlip  (61/180/84)
Tak ještě výtah z psychopatových (Post=Descaharm) vývržků
(komplet kopíruju, po odstranění vlákna se bude hodit):

"To se teď vymlouváš, že jsi to myslel ironicky. O buznách je známo, že jsou amerikofilní. Zvláště někdo slabšího ducha jako ty."
"Já tuto možnost nenavrhuji. Proč lžeš?"
"Prostě je to evidentní bláznovství a stihomam. A ukazuje to na nízkou inteligenci a absolutní neznalosti techniky a fyziky."
"Husičko potrefená. Naivní sluničkoide. Jak ses hned ozval, jak jsi věděl, že je o tobě řeč. Uděláš, co ti nakukají a ještě poděkuješ, viď ? Ty bláho, proč zrovna homosexuálové mají tuto nemoc?"
"Zkus napsat, slovenský buzíku, co máš za štěnici ty ve svém slovenském balónu. :-) Máš to do toho Ruska blíže, tak ti tam určitě něco dali."

Pošťáku, duševní ropucho (kluci, vynalezli jste skvělé označení), ještě si troufáš tvrdit, že jsi ten pravý, kdo má radit labilnímu chlapci, jak naložit se svou psychikou? Twl. a tomuhle monstru je pomalu padesát!

Hezký detail z počátku smáznutého vlákna:
"Nechoď k doktorovi, doktoři by všechno řezali."
Pokud víme, to ty jsi žádal MUDr. Zvěřinu o kastraci - a on tě odmítl!
Smích, psychopate.
27. 07. 2018 v 19:29Off-line BussterX  (103/130/150)
Co je uvnitř míče?
vzduch vy pí*če
:D
27. 07. 2018 v 19:37Off-line Peta80  (43/187/-)
Vzduch z p**e? :)
28. 07. 2018 v 01:57Off-line onlip  (61/180/84)
Lievanec: Aluze na Schrödingerovu kočku? :) Našel jsi díru v experimentu!
29. 07. 2018 v 01:30Off-line BussterX  (103/130/150)
29. 07. 2018 v 23:54Off-line gin  (63/184/120)
Peta80 (37/185/-)
Profil Post smazán? :)
----------------------------------------------------------------------------------------

Mne by také zajímalo, kam se pan učitel - Post vypařil.

Najednou tu jeho profilu vůbec není. Buďto smazán, nebo věděl jak na to, zatlačit na adminy, aby ho odtud urychleně vypařili na jeho vlastní žádost.
30. 07. 2018 v 01:07Off-line BussterX  (103/130/150)
Postovi už zrušili docela dost profilů, ten zas vyplave pod nějakým novým nikem.... myslím, že nebude problém ho poznat, ostatně jako obvykle...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload