Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zubař v Praze

22. 07. 2018 v 05:16Off-line Anonym
Ahoj, nevíte někdo z Prahy o fajn zubaři u kterého nenechám celou výplatu? Měl jsem fajn zubařku, co psala skoro vše na pojišťovnu, ale skončila. Díky.
23. 07. 2018 v 01:05Off-line Betonica  (39/191/93)
Akri: Je teda pravda, ze i moje zubarka mi rekla, ze kazivost zubu je v drtive vetsine zpusobena nespravnou peci o zuby. Po 30 letech me naucila cistit si zuby, tj. nesudlat je tam a zpatky, ale jednim pohybem od korene zubu k jeho hrotu set*** plak. Timto pohybem se rovnez stahuji dasne ke koreni zubu, coz je prevenci parodontozy. Navic, a to priznavam, ze mi neni prijemne, primela me pouzivat mezizubni kartacky. Zpocatku to byl porod, ted uz mi nedela cisteni mezizubich prostor zadne potize. A vysledek? Nula kazu v poslednich nekolika letech, zatimco predtim vzdy nejaky maly nekde (potvrzeno na intraoralnim a OPG snimku).

Jinak se zubari takto. Ja jsem v Ostrave shanel taky zubare. Nechtel jsem nic draheho, ale ani jsem nechtel duchodce, kterej projede preventivku za minutu. Nasel jsem si kliniku, kde je cast na pojistovnu, cast za hotovy. Takze treba preventivka, rentgeny, umrtveni a dalsi plati pojistovna, vypln platim ja. Za bilou 1500, coz je srovnatelna cena se zubarem v Brne, kterej jel vsecno na pojistovnu. Myslim, ze podobna klinika bude i v Praze. Clovek holt musi neco malo obetovat, aby mel hezky zuby.

JO! Overil jsem si, ze vubec nezalezi na paste ani na kartacku (zkousel jsem jich hodne). Fakt zalezi na technice cisteni zubu. Z kartacku roky pouzivam curaprox, protoze je super mekkej a nedrazdi mi dasne.
23. 07. 2018 v 22:35Off-line onlip  (60/180/84)
Tedybera=Hejkale=Siven měla neukojitelnou potřebu vyjádřit se k pražským zubařům hned pod dvěma nicky... Psycho toto. Myslím, že jsi zralá na totální extrakci krumpáčem.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload