Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Hobit knížky?

27. 07. 2018 v 10:26Off-line Anonym
Čau chtěl bych se zeptat jestli je jen Hobit- aneb cesta tam a zase zpátky
27. 07. 2018 v 10:27Off-line Anonym
A předem děkuji za všechny Vaše odpovědi a přeji Vám krásny slunečný den
27. 07. 2018 v 10:42Off-line Stoner_sloth  (28/183/68)
Nevím o tom, že by J.R.R Tolkien napsal ještě jiného Hobita. Ale pořád existuje Silmarillion a LotR. Doporučuju, senza čtení.
27. 07. 2018 v 14:37On-line igy  (38/173/81)
Je jen jeden Hobit. Tři filmy z toho udělal jen Hollywood, aby vydělal víc peněz. A pokud ti přijde, že je ve filmech něco, co jsi v knížce nenašel, tak je to zas jen tím, že potřebovali naplnit daný čas filmů a tak si vymýšleli.
27. 07. 2018 v 22:02Off-line Anonym
Já se jen ptám, koupil jsem si toho hobita,pan prstenu(1-3),silmarilion a par dalších knížek
28. 07. 2018 v 10:03Off-line Sebiik  (25/183/70)
Pak jsou ještě Hurinovy děti, legenda o Berenovi a Luthien, Simarillion, nedokončené příběhy, Pád Gondolinu... Od té doby co z Tolkienovi správy dětství odešel jeho syn, který nechtěl prodávat práva a vydávat nové knížky, se to celé zbláznilo a vydávají knížky na které Tolkien napsal třeba jen úvod, osnovu, nebo pár poznámek a nestihl je dopsat, takže je ted dopisuje někdo jiný a opravdu to první jeho dílo...proto Tolikena už nečtu, krom LOTRA a Hobita to žádný extra zázrak není, dřív jsem to miloval ale jen proto že jsem nevěděl že je i něco lepšího...S takovým odkazem dračích jezdců nebo Zeměploše se to nedá srovnávat. BTW Amazon právě točí nejdražší seriál v historii, který má už schválený pět serií před tou první. Bude to o mladém Aragornovi a jeho dospívání v Roklince.
29. 07. 2018 v 16:01On-line igy  (38/173/81)
Zeměplocha že je lepší než Tolkien? Tam mě bavila jenom Smrt, ale všechno ostatní bylo nudný a zamotaný, že jsem rychle přestal a ještě rychleji zapomněl. A dračí jezdci je tak neskutečně předvídatelná a stereotypní knížka, že to může bavit maximálně tak desetileté kluky, co toho ještě moc nepřečetli. Ale tak ono se to "nej" dost liší právě podle věku a předchozích knížek. V tvém věku jsem nejvíc žral Dračí kopí a když jsem se k tomu po deseti letech vrátil, nedočetl jsem ani první knížku. Takže trvale u mě vede jen Duna.
Ale jinak souhlasím, že ty ostatní knížky ze Středozemě už nejsou tak dobré. Silmarillion ještě jde, když se bere hlavně jako vysvětlení historie, ale ostatní moc dobré není. A nejlepší od Tolkiena je stejně List od Nimrala :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload