Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Petice - farář nabádal lidi, aby podpořili petici proti stejnopohlavním manželství

29. 07. 2018 v 11:50Off-line Anonym
Dobrý den, zajímal by mě váš názor. Při jedné mši mě dost zaskočilo, že farář nabádal lidi, aby podpořili petici (která se vyskytovala přímo v kostele) na podporu manželství (jednalo se o petici, která byla proti zavedení stejnopohlavního manželství u nás). Přijde mi, že do takové věci by se on jako farář vůbec neměl "míchat" navíc ještě lidem vštěpovat nějaký jeho názor. Opravdu miluji, když někteří lidi ovlivňují životy druhých a přitom neví, jak se ti druzí cítí, protože nejsou v jejich kůži. Jaký na to máte názor vy?
29. 07. 2018 v 11:58Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Farárovi sa asi nepáči pomyslenie nato že bude musieť zo zákona oddať gayov. Nebude tam nič všeobecné. Keby sa tebe niečo maximálne protivilo tiež by si využil svoje možnosti nato aby si to zmenil.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 07. 2018 v 12:14Off-line MxP  (22/185/80)
Měl jsi tu petici podepsat :D třeba jako Tomáš malý
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 07. 2018 v 14:02Off-line Bluefox  (37/198/93)
MxP: *Tomáš Marný
29. 07. 2018 v 15:09Off-line igni  (36/192/130)
Tak u farare me to neprekvapuje a cirkev si vzdy michala aspon trochu i do politiky. Nastesti dneska je u nas docela prisna a dodrzovana odluka statu od cirkve, ale staci se podivat k nasim severnim sousedum a neprekvapi me v tomhle oheldu nic :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 07. 2018 v 15:25Off-line KuBiCeQ  (26/181/77)
Manželství je křesťanský obřad z bible a mluví se o něm jako o něčem mezi mužem a ženou. Nevím proč by se nějaký homosexuál chtěl zapojovat do křesťanských obřadů, když víme, co Bible říká o homosexuálech :D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 07. 2018 v 15:36Off-line colombo  (103/192/90)
Anonyme, na mše chodí věřící, mohly by si konečně tyto církevní ovečky poopravit na církev svůj názor.
29. 07. 2018 v 21:32Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Katolická církev dlouhodobě vystupuje proti manželství stejnopohlavních párů, takže jeho postoj je zcela v souladu s názorem jeho korporace.
Pokud jde o to, že se vštěpuje lidem názory, tak to je přesně to, co církve a náboženské organizace obecně dělaly, dělají a budou dělat, protože z toho mají peníze.
29. 07. 2018 v 21:33Off-line Betonica  (39/191/93)
To je prece prirozeny. Farari by meli si*** svoji viru. K tomu asi patri i peticni forma. Byl bych sice radeji, kdyby byly kostely pouze mista k rozjimani a hovory s Bohem a farari aby sirili viru jen slovem a svym prikladem, presto nevidim v petice v kostele zadnej problem. Holt si pan farar potreboval tam nahore pripsat body, o kterych si naivne mysli, ze jsou kladny. Jak malo toho ten clovek vi, snad ani neni treba rozebirat.
30. 07. 2018 v 07:03Off-line yperit  (91/186/68)
Pronajímali jsem byt na Hlavní třídě v Havířově, pěkně přízemní a s vlastním vchodem od pohledu sympatickému cirka 30 letému fáráři církve evangelické a to jen do doby,než jsem si na žádost sousedů ověril,že byt dále pronajímá kurvě,která odtud poskytuje sexuální služby za úplatu. Dneska tam nikdo z dotyčných nebydlí a v domě je klid.
30. 07. 2018 v 09:24Off-line MxP  (22/185/80)
Akry je už zastaralej zaprášenej stroj :D tak když někomu něco prodáš tak je zcela na tobě jestlu mu to budeš chtít prodat ne?

manželství je svazek ženy a muže.. kdo toříká? lidi a tradice (to jsou 2 nejhloupější věci na světě) prostě tam jde o zrovnoprávnění a nic víc...

snížení věkové hranice je stejně jedno, pokud to nevíš tak hodně lidí na této seznamce má projetou díru už před 15. (nejsem jednim z nich)

PS:fakt ses začlenil do lfgb komunity? řekl jsi s "námi" takže ses přirovnal k těm obludám :D
30. 07. 2018 v 10:18Off-line i8051  (53/184/97)
A ty delas petici tady? :-)
30. 07. 2018 v 23:12Off-line Anonym
Děkuji moc za vaše názory.

Akri - nemůžeš házet všechny do jednoho pytle. Myslím si, že u heterosexuálů to procento šílenců je stejné jako u homosexuálů. Navíc u homosexuálů by se dalo horší chování u některých jedinců považovat jako jeden z důsledků diskriminace po coming outu. Ale to je jen moje teorie.

Jde mi o rovnoprávnost. Kdyby všichni heteráci, co jsou proti gayům byli na našem místě, taky by chtěli rovnoprávnost.....

Manželství nesmí být jen výsadou muže a ženy, protože to není něco biologicky daného, že v páru může žít jen muž a žena, protože i v přírodě jsou homosexuální páry zcela běžné.... Jen akorát nejsou schopni plodit potomstvo.
30. 07. 2018 v 23:33Off-line vasek698  (25/-/-)
Kdo by to byl do katolíka řekl.
31. 07. 2018 v 00:09Off-line gin  (63/184/120)
FelixGabriel (20/169/58)
Farárovi sa asi nepáči pomyslenie nato že bude musieť zo zákona oddať gayov. Nebude tam nič všeobecné. Keby sa tebe niečo maximálne protivilo tiež by si využil svoje možnosti nato aby si to zmenil.
.............................................................................................................

Zatím muset nebude. Neomarxisti zatím nezískali takovou moc, aby donutili faráře oddávat gay. K získání té moci chtějí jako beranidla použít muslimů, proto je sem všemi možnými způsoby tahají. Jenže pak se přepočítají. Gaye už nebude oddávat nikdo, protože ti budou rovnou dekapitováni. Před dekapitací si budou říkat: "Zlatej farář s tou peticí."
31. 07. 2018 v 00:11Off-line gin  (63/184/120)
Mělo tam být: pokud nás muslimové přečíslí.
31. 07. 2018 v 00:45Off-line pauxi  (49/178/79)
Zeptej se pana faráře , proč nesepíše petici , proti šoustání malých dětí faráři
31. 07. 2018 v 01:32Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym (Marklar): Zjištění, že láska k bližnímu má v církevním, speciálně katolickém podání spoustu podmínek, o kterých se pánubohu nejspíš ani nezdálo, mě od této instituce už kdysi osvobodilo.
Padl tu argument, že něco je v bibli (KuBiCeQ); asi byl myšlen český překlad, asi některý z posledních, asi ekumenický. Vezmu pět jinojazyčných nebo starších a budu číst pět jiných knih – a tak to snad i má být. Své věci si s tím, který mi nabízí možnosti, raději řeším sám. Možná směřuješ k něčemu podobnému (a časem se přirozeně vyhneš slovu nesmí).
Pokud budeš chtít/potřebovat, najdeš rozumné duchovní (různých konfesí). Ve tvé kauze bych sledoval, jestli jde faráři o tradiční rodinu v jejím obsahu, nejen formě. Pokud ano a je schopen protúrovat k***ící se heteráky, pak je to jeho názor a tak bych to bral a respektoval. Pokud petici podstrkuje z jiných důvodů, viděl by mě naposledy.
31. 07. 2018 v 06:40On-line phones61  (62/171/77)
Lidé začínají rezignovat na svůj názor a nechávají se unášet davem. Morální úpadek strmě stoupá a někdo si musí zachovat rozum a dívat se do budoucna. V poslední době se i církev stala úpadkem, ale je to činěno tím, co prožívá společnost a kterým směrem kráčí. Pak to jedno procento, co chce změny má hodně velký vliv a lidi už nic zásadního nespojuje. Jsou zotročovány bankami a půjčky dělají novodobé otroky.
31. 07. 2018 v 09:49Off-line yperit  (91/186/68)
Církev kdysi měla opodstatnění: dávala lidem určitý závazný morální kodex a věnovala se dobročinnosti a péči o staré a nemocné. Dneska církev supluje stát(domovy důchodců,nemocnice, o duši se stará buď psychylog,anebo televize. Církev stratila své opodstatnění-služba bohu a lidem. A protože ho ani nehledá, měla by odejít ze scény stejně tiše jako dinosauři a né se zviditelňovat hádkami se státem o majetek. Pěkná vizitka,ale alespoň vidím,o čem církvi jde...
31. 07. 2018 v 11:26Off-line vasek698  (25/-/-)
Proč by dělal petici proti š**ání ministrantů? Krom vína je to nejčastější důvod pro vstup do semináře. xD
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload