Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Liposukce podbradku

29. 07. 2018 v 23:48Off-line Anonym
Zdravím, byl někdo z vás na liposukci podbradku, nebo znáte někoho, kdo tohle podstoupil? Snažím se zhubnout a nabrat svalovou hmotu. Teď momentálně vážím 90 kg a měřím 186 cm, ovšem cílem bych se chtěl dostat, aspoň na 80 až 85 kg...Jenomze netuším, jestli splaskne obličej, protože teď se mi zdá, že mám dost malou bradu, málej výstupek, podbradek nemám rovnej až ke krku, spíš se mi zdá, že mi už hned po pár cm, ani ne, klesá šikmo k ohryzku, tak jak to mají ropuchy. Prý je to dlouhodobě uloženým tukem a já nikdy předtím nebyl hubenej,, nejvíc sem vážil okolo 100 kg, dříve, ale nevím. Docela mě tohle trápí...
30. 07. 2018 v 16:41Off-line Invictus  (23/182/100)
Liposukce boků (aka malá liposukce) stojí 33000. Permice do posilovny max. 1000. Když budeš chodit do posilovny a zaplatíš si trenéra, budeš mít po multibradě za chvíli.
Z toho, že máš dibradu a 90 kg na 186 cm předpokládám, že budeš mít velké procento tuku a malé procento svalů. Navíc, tuk je uložený hlavně v břichu, ne v tvém "hrbu pod bradou". Až přijdeš o podčelitstní vak, začneš si všímat pneumatiky na břichu a až přijdeš i o pneumatiku, budeš jak vězeň z Birkenau (nemístné ale přesné přirovnání).
Liposukcí vyřešíš následek, ne příčinu.
30. 07. 2018 v 16:56Off-line pauxi  (49/178/79)
Napiš Zagorce, nebo Vondráčkové , ty mají plno zkušeností určitě
30. 07. 2018 v 16:59Off-line Anonym
Vy oba jste vtipný :D:D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload