Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kluk a rodiče

05. 08. 2018 v 21:19Off-line Anonym
Ahoj, zřejmě jsem našel kluka který splňuje všechny moje představy a přání, prostě ten pravý.
Problém m je v tom že bydlí daleko a musel bych u něj většinou přespat. Rodičům bych řekl že jdu ke kamosovi ale na to nepřistoupí, omezují mě ve všem od mala.
Jsem rád, že mě i ve věku 16 let pustí ven s kamarádem...
Je to pro mě hrozný ani nevíte jak. Kdyby věděli že jde o lásku tak by se asi chovali jinak ale říct jim že jsem na kluky by dopadlo katastrofálně.
Jak to udělat?
05. 08. 2018 v 22:05Off-line pear  (103/-/-)
Ten PRAVÝ neexistuje.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
05. 08. 2018 v 22:10Off-line pauxi  (49/178/79)
Co kdyby přijel on za tebou , byly by ste doma a tatka s mamkou by na vás dohlédly
05. 08. 2018 v 23:57Off-line Ilov99  (102/130/150)
Pauxi, myslím že tohle Anonym přesně nechce :)
06. 08. 2018 v 00:56On-line shiroReloded  (30/178/85)
"Před stavy" ... Já umřu...
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 08. 2018 v 12:17On-line Kunacek  (29/180/67)
Dle před stav je to ten pra ví :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 08. 2018 v 15:49Off-line Betonica  (39/191/93)
Mam dotaz, Klucino1. Jak vis, ze splnuje vse, co ocekavas, kdyz ho znas jen na dalku? Co kdyz treba v noci prdi a chrape (coz chlapci delaji, to mi ver), nebo co kdyz je linej po sobe uklidit, nebo co kdyz cely dny prozevluje?

Ver mi. Na dalku, tj. dokud s nim nezijes, ho neznas. Vlastne ho neznas vubec. Vis o nem jen to, co ti o sobe rekl a co ti ukazal sam. To ostatni, a je to vetsina, je prozatim skryto. Coz je v tomto bode dobre, protoze jinak bys taky mohl vzit nohy na ramena...

Takze moje rada. Je ti 16, jsi asi na stredni, bydlis u rodicu. Je mi jasny, ze se ti tomu tezko bude ve***, ale i my, dnesni pro tebe starsi typci, jsme kdysi byli zamilovani v sestnacti. Proto ti radim: Videjte se tak casto, jak to jen jde, ale nikam nespechejte. Ceka vas treba jeste 60 let, to je dlooouho na to, abyste byli spolu, ne? :)) Doma nelzi, tim si veci jen zhorsis, kdyz se na to prijde. Pak te vasi nepusti uz tuplem. Kluka predstav jako kamarada, za kterym jedes. On muze prijet k vam, opet jako kamarad. U nas taky sem tam prespal muj "kamarad" a ja jsem takhle obcas prespal jako "kamarad" u jeho rodicu. Nebo jedte na chatu (pokud ji maji vasi nebo jeho rodice), nebo k pribuznym nekam (k babicce, tete...). Hlavne se ale snaz nelhat, fakt. Rodice se na me nezlobili proto, ze jsem mel lasku, ale proto, ze jsem jim ze zacatku lhal...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload