Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Orientace a nahotinky

06. 08. 2018 v 00:25Off-line Anonym
Znamená to teda, že když mě víc vzrušujou nahý muži všechno tohle, takže jsem gay? O.o

(Kouknul jsem se nejdřív na obrázky penisů, hezkejch nahatejch kluků, selfíček, na kterých jde spíše o jejich zadek →→ a postavil se mi. (Tvrdej jak skála xd)
Potom jsem si vyhledal nahý hezký holky... Mě se tak nějak líbilo (neodpozuvalo mě to), ale erekce se mi rychle vypařila...

Pomoc! Asi jsem gayyy! O_o
06. 08. 2018 v 00:29Off-line Nikd0  (21/184/75)
1. Proč pomoc?
2. Co je na tom těžkého? Přitahují tě kluci, budeš pravděpodobně na kluky, je to lehké jak facka :D
06. 08. 2018 v 00:32Off-line Anonym
Tak jako, potenciální kluk mi odjel na tábor (p******t), tak mi nemá kdo radit a nemám se komu vykecat :D
A proč pomoc? Všichni mě určitě budou urážet a říkat mi "homouš, buznička.." :( to já nechci. Jinak super odpověď :D
06. 08. 2018 v 00:42Off-line Nikd0  (21/184/75)
Pokud chceš, můžeš napsat a probrat to :D
06. 08. 2018 v 00:44Off-line Anonym
A co probrat?:D
06. 08. 2018 v 00:46Off-line Nikd0  (21/184/75)
Tak napsal si, že se nemáš komu vykecat :D
06. 08. 2018 v 00:49Off-line Anonym
Já to snad ještě ten týden vydržim.. :)
Kdyžpak mu pak bouchne hlava z přeplnění informacemi, ale jeho chyba, neměl si najít zrovna mě.. xdd
06. 08. 2018 v 00:49Off-line Anonym
Ale jinak díky za nabídku :P :D
06. 08. 2018 v 01:38Off-line JenomHonza  (23/181/90)
Gratuluji , poznal jsi to. :D
06. 08. 2018 v 10:12Off-line PGKuba123  (20/-/-)
Zažívám to ve škole každý den a co mám dělat... Taky brečím po nocích a přeju si, abych se jako gay nenarodil...
06. 08. 2018 v 12:06Off-line Vlado2  (61/180/80)
Milý Борщи, zbytečně si představuješ v těch nejčernějších barvách to, co může nastat. Uvědom si, prosím, že sexuální zaměření je výhradně tvoje soukromá záležitost a nic tě nenutí se svěřovat ostatním lidem. Pokud to uděláš (veřejný coming out je velice módní) opravdu hrozí nebezpečí nejrůznějších posměšků - ale v tom případě si následky poneseš sám.
Že z toho nejsi čtyřikrát nadšený? No to nebyla většina z nás! Jsi ve věku, kdy tento stav považuješ za nežádoucí a nespravedlivé postižení, které ti v budoucnu značně znepříjemní život. Blbost! Ve skutečnosti jde jen o to, zda tento fakt vezmeš na vědomí, rychle se s ním smíříš a uvědomíš si, že zrovna tvoje chování v postýlce rozhodně není v životě pro tebe ani pro ostatní tím nejdůležitějším. V opačném případě se z tebe stane jen věčně ufňukaná buzna a celoživotně ukřivděný sexuální loudil, kterému se budou všichni vyhýbat.
A pro Kubu. Jedna věc je, že zřejmě jsi gay - s tímto faktem nic nenaděláš a je nad ním zbytečné naříkat (ale to ty víš). Druhá (horší) věc je to, že ses stylizoval do role oběti, což tvoje školní okolí zlomyslně s gustem přijalo. „Něco“ jsi v minulosti udělal špatně a obávám se, že svými vlastními silami se z toho bez cizí pomoci nevymotáš. To fakt neznáš v okolí někoho chytřejšího, s kým by se dala situace probrat a kdo by ti alespoň dokázal poradit?
06. 08. 2018 v 15:50Off-line Betonica  (39/191/93)
Muzes stejne tak dobre byt bi... A i kdyby jsi byl gayem. Neni to konec sveta ani nakazliva choroba. Holt proste budes namisto lizani buchet expert na klobasy. Stavaji se horsi veci, to mi ver.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload