Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Věříte na lásku?

08. 08. 2018 v 00:48Off-line Anonym
Ahoj, poslední dobou se setkávám s dosti nepříjemnými pocity. Je to složitější. Když jsem se vyoutoval. myslel jsem si, že se mi život v určitém smyslu změní. Ve smyslu, že se např. přestanu bát kontaktovat ostatní stejného zaměření. Jeden a hlavní tento krok byl založení si účtu zde. Představoval jsem si, že najdu někoho k sobě, že někdo musí existovat. Ale v průběhu času zde začínám čím dál tím víc pochybovat. Existuje pro každého nějaká druhá polovička, existuje vůbec láska? Poslední dobou se mě stává, že pozoruji sám na sobě, že pochybuji o tomto citu. Případá mi to jako z pohádky ("žili šťastně až do smrti"). Přestávám v tento cit věřit. Máte to taky tak někdo stejně?
08. 08. 2018 v 00:58Off-line Dallas  (26/180/70)
Přistupuj k tomu jinak - prostě to tu ber s nadhledem, když ti tu napíše někdo zprávu s nabídkou tak se nad tím zasměj a řekni že nemáš zájem, pak ti napíše někdo s kým budete třeba za chvíli kamarádi a pak ti napíše třeba někdo, s kým budeš chtít jít i do vztahu... Ale nesmíš to brát tak, že hledáš jeden konkrétní cíl ;) Prostě vyčkej a ono to přijde samo ;)
08. 08. 2018 v 04:56Off-line Jakub.morgy  (22/190/90)
Koukám že tady je někdo optimista jako já
08. 08. 2018 v 05:20Off-line Invictus  (23/182/100)
Věnuj se koníčkům a hledej i nové, právě přes koníčky si můžeš někoho najít. Kdo chce a ví jak, dostane vše.
08. 08. 2018 v 06:38Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
Přijmutím toho faktu si ukrátíš trápení. Štěstí, které hledáme, nám není souzeno.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 08. 2018 v 07:37Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
Nekýčovitě mě ta ta reakce od Cato pohladila. Krásnější ráno, když doufáš a stále věříš.
08. 08. 2018 v 07:50Off-line Inu  (103/-/-)
Ťažko ju hľadať na zoznamke... každý sedí doma u pc alebo na lavičke s mobilom v ruke... ale lásku na nete nenájdete... Na lásku treba vkročiť do sveta a poohliadnuť sa okolo seba... viesť skutočné rozhovory, cítiť feromóny :) A vtedy keď ju budete najmenej čakať príde sama... a nie sedieť doma a užierať sa deň čo deň, čo za ľudí ti tu píše....
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 08. 2018 v 17:28Off-line Betonica  (39/191/93)
Zaujala me jina rovina tveho pribehu. To tvoje ocekavani. Kdysi jsem mel prednasku psychologa, kterej pracoval v kriminale s nejtezsima pripadama. A prave tenhle clovek nam rikal: Nemejte zadna ocekavani. Zadna. Proc? Protoze pak clovek plny ocekavani dojde ke zklamani, ktere se nedej boze odehraje treba v kuchyni, kde jsou noze...

Zajimavy je to jeste pro jednu vec. Tu jsem zas naucil v praci od svyho prvniho manazera. Tehdy jsem aspiroval na vedouciho smeny. Byl jsem natesenej na novou roli a funkci. A on mi rikal: Ted to vidis zespodu, vidis jen dno cele nadoby, do ktere se hrnes. Az budes v ni, budes sice videt kolem dokola a dolu tam, kde jsi byl predtim, ale soucasne budes videt jine dno dalsi nadoby nad tebou.

A tak me napada, ze tvoje ocekavani po coming outu, ze se neco zmeni, jsou jen obdobou mych dvou zkusenosti. Zadna vnejsi okolnost nemeni podstatu. Muzes se postavit do libovolne role a presto budes stejnej, pokud tu roli neprijmes a nebudes v ni jako doma. Jinymi slovy: Muzes byt out tisickrat, ale pokud to byl coming out jen demonstrativni, tezko muzes cekat, ze se neco zacne dit. Nezacne. A to tak dlouho, dokud svuj novy stav, tj. po coming outu, nezacnes vnimat jako svuj novy stav, tj. otevrene gay. Pak mi ver, ze brzy, velmi brzy, zacnou prichazet nejruznejsi moznosti kontaktu s jinymi lidmi tehoz razeni. To uz je ale zas jiny pribeh. :))
08. 08. 2018 v 18:02Off-line igni  (36/192/130)
Zaprve ve zkratce, na lasku verim, a porad doufam, ze najdu nekoho, s kym budu do konce zivota. Kdybych tomu neveril, tak si muzu hodit masli :D
Za druhe, proc to pises jako anonym, kdyz tu mas ucet a hledas?
08. 08. 2018 v 18:04Off-line igni  (36/192/130)
Betonica: s tim manazerem, to v podstate popisuje hierarchizaci firmy, diky ktere dobre funguje system padajiciho hovna, a ti dole si stezuji vzdy jen na ten level nad sebou, protoze dal nevidi. Stejne fungovala vlastne mafie :D
08. 08. 2018 v 18:55Off-line Jiro  (48/184/74)
Betonico, ano. Nelze nic od života očekávat, to činí lidi nešťastné. Lze jen správně činit, poučit se z vlastních chyb. Jeden může být nejgayovatější gay a nejlepší člověk a to stále nic neznamená - štěstí je řídký jev. A když to štěstí máme, často si to uvědomíme, až lásku ztratime, že jsme to štěstí vlastně prožívali.

Život je jen náhoda
jednou jsi dole jednou nahoře
život plyne jak voda
a smrt je jako moře -V.V.
08. 08. 2018 v 19:24Off-line onlip  (61/180/84)
Jistěže věřím, co jiného by mě drželo na světě?
A myslím, že i v různých podobách zažívám.
Platí, že nic nečekat znamená získat, tedy i proto uvnitř ... klidný.
08. 08. 2018 v 19:34Off-line Betonica  (39/191/93)
@igni: Kdepak. Ten priklad s dnem nadoby plati univerzalne. Clovek o neco dlouhodobe usiluje a jak to dosahne, vidi tutez vec shora, protoze uz ji dosahl. Napada me vysokoskolske vzdelani, mit deti, postavit dum, udelat ridicak. Clovek se snazi a snazi a tesi az bude tohle mit. A jak to ma, vidi hned dalsi veci o ktere muze usilovat. A pak dalsi a dalsi. Tak o tomhle je ten muj priklad.
08. 08. 2018 v 20:49Off-line Mikkky  (35/185/95)
A přes to, co mám za sebou, ano na lásku pořád věřím. A pokud jde o ostatní, každý dozrává jinak, dej tomu čas a uvidíš :-)
08. 08. 2018 v 22:35Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Láska není o tom, jestli na ní věříš, láska je proces, kdy zamilovanost postupně přejde v dobré přátelství. Funguje to tedy tak, že když se potkáš s někým, kdo se ti hodně líbí, tak se do něj "zamiluješ" to je v podstatě biochemický proces, který funguje bez tvého vědomého přičinění a dříve, či později tenhle proces skončí, v momentě kdy končí, tak se dostáváš do momentu, ve kterém toho člověka poznáváš hlouběji a bez tzv. "růžových brýlí" a pokud se i v tomhle stádiu rozhodneš s tím člověkem zůstat, protože ti vyhovuje, tak to je pak láska.
Stručně řečeno, láska je něco jako certifikát partnerské kompatibility.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload