Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Proč to někdo nechápe...

09. 08. 2018 v 11:28Off-line Anonym
Zdravim... nechápu lidi co nedokáží pochopit že existuje i jiná orientace než Hetrosexuál... a vykládají o vas pomluvy které nejsou přesně podle jejich představ ale ve skutečnosti uplně jinak...třeba Bisexualita, proč člověk který to nemá sám srovnaný v hlavě o vas vykláda bludy... zde spíš platí pravidlo Ten kdo to říká toho se to týká...
09. 08. 2018 v 11:50Off-line Stoner_sloth  (28/183/68)
Protože xenofobie je v česku už pomalu tradicí. Cokoliv je jinak, než na co je čecháček za posledních 30 let zvyklej, je špatně. A co se pomluv týče, to byl vždycky národní sport. Tak se s tím smiř a žij s opicema, nebo se sbal a odjeď za lepším. problem solved.
09. 08. 2018 v 12:17Off-line Vlado2  (61/180/80)
Otázka taky může znít jinak:
Co jsem udělal (dělám) úplně blbě, že mne ostatní začli pomlouvat právě kvůli sexuální orientaci?
09. 08. 2018 v 12:58Off-line powlusik  (37/179/69)
Už tady doktor jasně říkal, že sexualita nejsou jen ty dva protilehlý konce, ale že je to něco jako úsečka, na které je spousta bodů. Takže nic nemusí být jen jediné. Např. pedofil hetero nebo pedofil homo, atd. atd. Horší je, jak zabránit těm špatnejm orientacím. Nemůžem za to lidi věšet. Ty odchylky - to je nic, každý si něco pro sebe vymyslí. Blbé jsou ty úchylky, můžou bejt aj nezvládnutelný, a pak slyšíme kde kdo koho poranil nebo aj usmrtil, protože mu nedal, nebo mu to jinak nejde, než že musí napřed oběť usmrtit, aby si pak užil... Vím, je to hrůza, ale co s tím? Do každýho člověka nevidíš...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 08. 2018 v 15:28Off-line powlusik  (37/179/69)
Já kakám jen do záchoda... :-)))
12. 08. 2018 v 00:35Off-line Betonica  (39/191/93)
Ja zas nemuzu pochopit, ze nekdo veri, ze je zeme placata... :))
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload