Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Môžem dostať HIV ak si jeho penis nedám do pusy ale budem sa venovať žaluďu?

12. 08. 2018 v 06:39Off-line Anonym
Myslím to tak, že sa mi nebude dotýkať sliznice úst. Mám taký pocit, že áno aj nie. Ďakujem za všetky rozumné odpovede.
12. 08. 2018 v 08:06Off-line TomulaKujva  (23/175/80)
Akože. Čo?! :D Rozumnú odpoveď na deb*lnu otázku? Čo keď rad jebem chalanov, som gay? :D :D no taaaak
12. 08. 2018 v 09:21Off-line Anonym
Nie, len mám problém ho mať celý v puse, preto sa pýtam, vtedy keď nepríde penis ku styku so sliznicou či môžem niečo chytiť?
12. 08. 2018 v 09:29Off-line Aranel  (28/190/78)
Můžeš se nakazit virem HIV při orálním sexu?
Ano, ale "kouření" penisu je mnohem méně rizikové než nechráněný anální styk (pasivní i aktivní). Riziko je ještě menší, pokud nedojde k výronu semene do tvých úst.

I když k výronu semene do úst dojde, sliny obsahují látky, které zabraňují přenosu HIV infekce. Kromě toho, nikdo si nenechá sperma v ústech navěky, buď ho vyplivne nebo spolkne, že? A když ho spolkne, žaludeční šťávy vir zahubí.

Avšak máte-li poraněná ústa (krvácející dásně, kousnutí do jazyka), podrážděný krk nebo afty, měli byste se aktivní roli v orálním sexu vyhnout. Rovněž se nedoporučuje mít orální sex po zákroku u zubaře (zejména po vytržení zubu), dokud nejste zcela vyléčeni.

Rovněž drogy mohou být příčinou různých problémů. Tření kokainu o dásně by je například mohlo poškodit a tím byste se stali náchylnější k různým infekcím. Některé drogy, jako například extáze, vás nutí ke žvýkání a kousání, tím může dojít k poranění v ústech, což také není nejlepší průprava na orální sex.

I když máte ústa zcela v pořádku, nečistěte si bezprostředně před orálním sexem zuby a nepoužívejte dentální nit, protože byste si mohli snadno poškodit kartáčkem nebo nití poškodit dásně; stačí sebemenší škrábnutí a riziko přenosu infekce se tím zásadně zvyšuje. Vhodná není ani ústní voda, jenž by mohla z vašich úst odstranit látky, které mohou zabránit přenosu HIV. Chcete-li si před orálním sexem osvěžit dech, rozetřete si zubní pastu po zubech a dásních, nebo použijte mentolový bonbon. Někdo i při orálním sexu používá kondom. Rozhodnutí je však na vás.
Zdroj: http://www.hiv-prevence.cz/gayove-msm.html

Trvalo mi to asi minutu na googlu.
12. 08. 2018 v 09:30Off-line Jiro  (48/184/74)
Ne, nemůžeš, ale umyj si pak ruce. Chjooo, ty tu otázku vážně myslíš vážně, Íčko vysvoboď mne...
12. 08. 2018 v 09:40Off-line Jiro  (48/184/74)
Stv, umíš číst zadání? Žalud se NEDOSTANE do úst.... viz. Výše..:
Nie, len mám problém ho mať celý v puse, preto sa pýtam, vtedy keď nepríde penis ku styku so sliznicou či môžem niečo chytiť?....
Tedy opět, ne tímto (nanic) způsobem, leda šťouch do oka... ÍČKOOO, KDE JSI STV NEEEE....
12. 08. 2018 v 09:59Off-line Jiro  (48/184/74)
.... Stv jsi nechutný... keď nepríde penis ku styku so sliznicou či môžem niečo chytiť?.... Stv dej si víno na zdraví či to pivo či co ti pomáhá, a čti a nevymýšlej.
12. 08. 2018 v 10:03Off-line Anonym
Akože lízať a chcem mu špičkou jazyka dráždiť koniec močovej rúry(dierka v penise) a ešte uzdičku na ňom
12. 08. 2018 v 10:07Off-line Jiro  (48/184/74)
Anonyme, sice to je jak hodina anatomie v pomocné, ale budiž, pak platí co napsal Stv a Íčko necháme spát. Pak už zhltni to ptačisko celé, ať víš, že ty nemoci stály za to.
12. 08. 2018 v 10:11Off-line Jiro  (48/184/74)
Stv neumíš, pouze vrána k vráně sedá.
12. 08. 2018 v 11:11Off-line Dallas  (26/180/70)
Určitě se ti nic nestane (: (: (:
12. 08. 2018 v 17:22Off-line Jiro  (48/184/74)
Stv, protože Aranel to zkopíroval správně. Jsou ja netu i texty, ..pravdivé, které říkají, že orálem hiv nepřeneseš- laboratorní testy to potvrzují, o ten virus je děsně citlivý na mimotělní prostředí, ale léze, drobné potanění tkáně kartáčkem ráno, drobný zánět dásní o terém člověk neví.... to vše před kuřbou nikdo nevykontroluje. Tedy buď o druhém vím hodně, nebo hidně riskuji. Navíc, vedle hiv bych zařadil i plno nemocí které kdysi díky atb byly dobře léčitelné, ale dnes právě díky atb jsou brutálně rezistentní. Takový neléčitelný syfilis je také mňamka.Osvěta mezi gay by měla bát cílená i na tyto rizika.
12. 08. 2018 v 19:26Off-line Jiro  (48/184/74)
Stv souhlas, ale ne zrobna hiv, u něj je právě zajmavé, že přestává biologicky aktivní velmi rychle. Přesto, ano.
12. 08. 2018 v 20:19Off-line i8051  (53/184/97)
Omlouvam se chlapci, byl jsem si dnes zajezdit na wakebordu u Cesky Lipy, nemohl jsem se Vam tedy plne venovat. Pak jsem ze sebe jeste musel vylejt asi 5 litru vody s piskem. Proto to zdrzeni :-)

Ale k dotazu, bezdratovy prenos wiru neexistuje. HIV nema nozicky, aby mohl vyskocit z pera a pristat ti v krku jen tak nepozorovane. Nepredpokladam ani variantu, ze budes mit podrapany pracky do krve od prace s lopatou (videl nekdo nekde buznu s lopatou?), takze i tento zpusob prenosu je asi nemozny :-) Samozrejme ale vsichni vime, ze u toho jen neskoncis a zvrhne se to ve vetsi akci a budes mit zalud tak hluboko, ze ti vyleze az z usi. Nicmene ani v teto extremni situaci je riziko opravdu nekde kolem promile. Tak jen spolehej, ze nebudes zrovna ten tisicej v rade :-)
12. 08. 2018 v 21:36Off-line pauxi  (49/178/79)
Když si ho dáš do pusy jen kousek, dostaneš jen maximálně takové malé zcela neškodné HIV , to je lepší, než to velké po celém vocasu v puse, na to ti stačí kalciová mast
12. 08. 2018 v 21:57Off-line Jiro  (48/184/74)
Íčko to zachránil, je to SUPERMAN neeee SUPER *****.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload