Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Koho tu bavia vlaky?

15. 08. 2018 v 14:03Off-line Anonym
Tak koho tu bavia vlaky? :) Sú tu aj nejaký mladý vlakvedúci?

BTW: Čo poviete, na včerajší vypravený vlak do Rumunska?
15. 08. 2018 v 14:05Off-line igni  (33/192/130)
Ne ze bych byl nejaky velky fanda, ale obecne mam jizdu vlakem rad, je to muj asi druhy nejoblibenejsi dopravni prostredek. je to takova romantika proste :)
15. 08. 2018 v 14:52Off-line Ogarek  (26/185/80)
Vlaky moc nemám rád, nedávají přednost autům na přejezdech :D raději mám v oblibě důlní vláčky
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 08. 2018 v 16:43Off-line Anonym
:D
15. 08. 2018 v 17:55Off-line Stefja  (30/190/89)
Ale jo, baví... Zrovna dřepím uprostřed Slovenska a renovuju jeden historický vagon :-) .
15. 08. 2018 v 18:16Off-line Radek1951  (70/175/75)
Vlaky mne bavily vždycky, proto můžu říct, že jsem 42 roků dělal práci, která mne bavila. Předtím 3 roky jsem dělal ošetřovatele zvěře v ZOO Ostrava. To se podaří v životě málokomu dělat v životě práci, která ho baví.
15. 08. 2018 v 19:27Off-line zssk_bmpeer  (25/-/-)
Nás tu je plná p***l.. :)
15. 08. 2018 v 19:39Off-line Mio6602  (100/-/-)
Vlaky moc nemusím a pro moji potřebu jsou hodně nepraktické, ale zdvořile jim dávám na přejezdu přednost.
15. 08. 2018 v 19:50Off-line i8051  (50/184/97)
A vite, proc delaj vagony to tuctuc ... tuctuc ... tuctuc ... tuctuc?
15. 08. 2018 v 20:00Off-line Stefja  (30/190/89)
Napadá mě k tomu ta teorie o kodrcání vlaku :-) :

Proč vlak při jízdě po kolejích drncá?
Stačí k tomu prostý věděcký rozbor:
Vlak se skládá z vagónů a lokomotivy, vagóny se jen vezou, takže je vynecháme a přejdem přímo k lokomotivě: ta se skláda z podvozku, motoru a několika tvarovaných plechů, motor a plechy se jen vezou, takže je vynecháme, zbyl nám podvozek. Podvozek jsou vlastně čtyři páry kol, takže abychom to měli jednodušší, budeme uvažovat jen s jedním kolem. Kolo, to je vlastně pí krát r na druhou, pí je konstatna, takže ji vynecháme, zbyde nám r na druhou, což je vlastně čtverec, no a co dělá čtverec když se kutálí po kolejích - DRNCÁ!
15. 08. 2018 v 20:01Off-line i8051  (50/184/97)
Hm, jsem netusil, ze tenhle vtip nekdo zna, jsem tu s nim chtel vybafnout :-)
15. 08. 2018 v 20:14Off-line Stefja  (30/190/89)
Většina lidí praštěných kolejicí se s touhle hypotézou už setkala. Občas, když se tu na dovolené mrknu na vozidla kolem sebe, tak bych snad byl schopný aj uznat, že je na ní něco pravdy :-)
15. 08. 2018 v 22:21Off-line sexikluk1405  (30/185/98)
Jasně baví ...... klidně napiš a pokecáme ;-)
15. 08. 2018 v 22:35Off-line Kritik  (19/187/80)
Ten vtip je přímá řeč náčelníka směrem k strážmistrům
16. 08. 2018 v 07:57Off-line burlap  (52/197/98)
Je nas tu plno , piste kdo ma zaujem:)
16. 08. 2018 v 08:09Off-line rotomob  (30/172/-)
Taky
19. 08. 2018 v 01:55Off-line iEmptyGold  (21/182/78)
Ten Banát express s prohnilejma ex. východníma Béčkama ještě někoho tankuje? :D Zajímavější je ten polskej sezónní rychlík z Bohumína (Ovy) na Helskou kosu.
19. 08. 2018 v 02:13Off-line Peta80  (40/187/-)
Vidíš, a já myslel, že ty vlaky s kolejema mrdaj, když spolu dělaj "tuctuc ... tuctuc ...". :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload