Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Příspěvky tady v poradně

24. 08. 2018 v 15:19Off-line Anonym
Je dosti humorné, jak pravá nátura některých zdejších uživatelů vyvěrá na povrch až právě zde v poradně v komentářích. Ve zprávách jsou ale velice rádi pacifistickými andílky. Smutné. Proč si myslí, že je lepší se přetvařovat. Takhle nikdy plodnou diskuzi mít nebudete, když budete neustále neutrální.

A teď sledujme, jak se do mě pustí ti, kterých se to týká.
24. 08. 2018 v 15:23Off-line yperit  (91/186/68)
Carson:diskusi jsi sám uzavřel poslední větou-A teď sledujme,jak se do mně pustí Ti,kterých se to týká-pochybuju,že se někdo ozve:)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 08. 2018 v 15:29Off-line Kunacek  (29/180/67)
Určitě se ozvou. :)
24. 08. 2018 v 15:36Off-line Klobasa  (22/173/67)
Vyvolávat tu blbosti a snažit se o to aby se tu lidi pak hádali
Hodně se nudíš co
24. 08. 2018 v 15:49Off-line pauxi  (49/178/79)
Tompech, protože dal přednost stoupnout si do řady přizdisráčů
24. 08. 2018 v 16:10Off-line yperit  (91/186/68)
Lievanec:naopak,my jsme garanti vysoké úrovně,kterou tady poradna díky nám-skromným jedincům-má:)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 08. 2018 v 19:27Off-line Mio6602  (103/-/-)
Já jsem okouzlující v poradně i v chatu. A stejně tak okouzlujícím způsobem odešlu do dalekých a temných hvozdů každého, kdo si to tady plete s e-shopem, ve kterém si může anonymně kliknout na vybrané zboží a očekávat nejvyšší vstřícnost.
Jinak řečeno - jak mě učili od dětství - Jak se do lesa volá... ;)
25. 08. 2018 v 08:45Off-line Vlado2  (61/180/80)
Anonyme, dovol, abych ti prozradil, že hledáš-li „plodnou diskusi“, nejsi na nejlepším místě. V „poradně“ najdeš mezi zakladateli témat často jen více či méně duševně alternativní (čti d***lní) jedince, o jejichž svéprávnosti lze s úspěchem pochybovat. Nebo recesisty (význam slova ti objasní Wikipedie). Občas i všemi milované fňukny a vejtahy.
No a já, průměrná internetová s***ě, si také nesmírně rád kopnu (či alespoň zaryji) obzvláště do těch, kteří nejen že nemají ksicht, ale ani jméno a kteří by se svým moralizováním a výchovnými pokusy ostatních dostali po držce i v relativně slušné hospodě. Se zlomyslným potěšením si pak plivnu na ty nejtupější kousánky, kterým stejně žádná rada nepomůže. Jsme na webu.
Nevím, kde vidíš ty „pacifistické andílky“ - já vidím jen suchary bez špetky smyslu pro humor a obvykle i bez schopnosti chápání významu psaného slova. Ti se nepřetvařují - oni jsou na nakopnutí trvale.
Příspěvek Mia6602 nezpochybňuji; jen je dobré si uvědomit, zda jsem zákazník či zda se spíše považuji za ono mírně partiové zboží. A že na webu platí nejen to pasivní „o lese“ a „o jámě“, ale spíše aktivní „kdo po tobě kamenem, ty po něm flintou“.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 08. 2018 v 06:47Off-line yperit  (91/186/68)
Carson:píšu tady,protože mně to baví a co si myslí nebo nemyslí ostatní je mi ukradené,můj život to nijak neovlivní. Snažím se vypsat a zlepšit pravopis, a když se mi to povede,účel bude splněn:)Vždyť většina tu nepřispívá vůbec, a když jo,tak anonymně,tak proč bych měl řešit lidi,které neřeším ani v běžném životě...
29. 08. 2018 v 12:06Off-line Alda29  (36/192/90)
Ype***: asi tak nějak.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload