Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Bojím se ho oslovit

11. 09. 2018 v 16:25Off-line Anonym
Strašně se mi líbí jeden kluk, přišel k nám teď do posledního ročníku gymnázia jako nový, je to pološvýcar, doteď žil ve švýcarsku ale jeho táta je nějaký diplomat nebo co a teď bude žít minimálně jeden rok v Česku. Je strašně chytrej, studuje u nás jako jedinej ze třídy v rámci programu IB což je taková mezinárodní matu***a která je mnohem těžší než normal matu***a a hlavně má obrovský charisma, vždycky když mu koukám do očí tak mám pocit jako by do mě viděl až do morku kostí a tohle říká každej ve třídě nebo respektive každej s kým jsem se o tom bavil. Navíc je hrozně hezkej, nijak zvlášť vysokej ale má nádherný tmavý oči a krásný vlasy. Holky z něj jsou úplně vlhký ale asi po týdnu školy řekl hádejte co - že je gay a že nechce holkám dávat nějaký falešný naděje. nevím jak to udělal ale nikdo ho nezačal hejtit ani z holek že je z**d a jak to bývá mají ho dost rády a většina z nich s ním i dost kamarádí, baví se s ním hodně ve třídě i chodí třeba na drink po škole a tak. Baví se i s klukama ale s holkama určitě víc ale kluci ho berou takovýho jakej je takže všichni respektujou jak je chytrej, umí skvěle sporty, dost namakanej btw a že umí vycházet s lidma. jsou občas takový ty poznámky jako že "holky šly zase ven? vlastně pardon, holky a christian. aha, takže holky" ale to říkají jenom takový ty kluci co mají pocit že jsou chlapáci a všechno zmáknou atd. a podle mě z principu jenom to říkají. jemu to nevadí, dokáže to úžasně zvládat a jemu do očí si nikdo nic říct netroufne no prostě je úplně skvělej. a navíc teď když vím že je ggay tak jsem z toho úplně posranej fakt nevím jak to říct jinak prostě vědomí že je gay mě hrozně napíná a jsem hotovej z toho že třeba by to mohlo vyjít a mohl bych se mu taky líbit ale zatím teda to vypadá že se mu nelíbím nebo teda spíš když jsem se s ním bavil tak max jako kamarádi o škole třeba nebo se mě ptal jaký jsou profesoři některý, dal jsem mu na včerejšek opsat matematiku protože v pátek nebyl a tak, nic neobvyklýho. nedal jsem najevo že by se mi líbil a nikdo neví že jsem gay tak asi mě bere jako hetero co mu dal opsat matiku a tím to končí. ani nejsem z kluků ten s kým by se nejvíc bavil, je u nás teprve tejden teda ale třeba s holkama se baví fakt úplně ultramoc, když přijde do třídy tak se na něj všechny vrhnou a mají hroznou radost že ho vidí a hned jdou řešit nějaký rtěnky nebo boty a já bych třeba taky brutálně chtěl aby ke mně hned běžely holky a ptaly se mě na názor na boty a tak ale asi nejsem tak hezkej nebo neví že jsem gay protože holky s gayema hrozně kamaráděj.

strašně bych chtěl mu to nějak dát najevo a zkusit to ale hrozně se bojím ho oslovit s tím že jsem na kluky a že si myslím že je úplně skvělej a že nikdy jsem nechodil do školy tak rád jako teď ne proto že by mě bavilo učení ale protože když se v hodině kouknu doleva dozadu tak tam vidím jeho jak kouká dopředu nebo si píše a že to je krásnej pohled. fakt se hrozně bojím poradíte jak to překonat prosím případně co mu říct díky :(
11. 09. 2018 v 16:28Off-line Anonym
Teď koukám že je to nějaký dlouhý ale prostě mě to fakt trápí a nemám se ani koho zeptat na radu protože že jsem gay ví jenom moje mamka neřekl jsem to ani tátovi plánuju to do vánoc letos říct a taky to ví brácha ale ten se o mě nikdy moc nezajímal, je o 8 let starší už dodělal školu a má celkem úspěšnej st**t-up, hrozně moc pracuje a nebaví se skoro ani s rodičema kvůli práci natož se mnou a žádnej kámoš to neví a vlastně kamarády zas tak ani nemám protože jsem introvert a radši po škole jdu domů a jsem na zahradě a třeba okopávám kytky nebo sekám trávu nebo si programuju statistický věci protože mě zajímá statistika než abych chodil s ostatníma ven a on christian je právě přesně opak, kamkoliv přijde hned ho tam má každý rád a je s každým friend a tak
11. 09. 2018 v 16:31Off-line BussterX  (100/130/150)
Checht...není lepší bejt veřejně vyautovanej než připosránek kterej se tetelí aby TO na něj neprasklo ?:D jo je, zde mi to tazatel předvedl krásně, díky :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 09. 2018 v 16:46Off-line pauxi  (46/178/79)
Řekni mu, že mu tu v Česku pomůžeš se založením profilu tu na kluky a třeba mu to dojde, ale on nejspíš bude stejně hledat nějakého sobě rovného , né nějakou českou nicku , to je pro ně něco jako pro nás Bulhar, Rumun atd.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 09. 2018 v 17:03On-line Vlado2  (58/180/80)
Kluku, neuraž se, ale na to, že jsi v posledním ročníku gymplu, jsi přímo exemplární tele. Navštiv první kostel a modli se, ať z toho vyrosteš!
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 09. 2018 v 17:28Off-line i8051  (50/184/97)
Pri vsi ucte, jsi decko. Kdyz to tak ctu, tak to nech, jak to je. On je totiz vazne tvuj opak, uprimnej a sebevedomej kluk a ty jsi takovej ten bezkoulak, schovanej za anonyma, neuprimnej, nesebevedomej a plnej zavisti, kterej chce sbalit priznanyho kluka, ale sam se schovava, intrikuje a zavidi mu vse kolem nej. Tam hledej problem (jo, myslel jsem tebe) :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 09. 2018 v 18:12Off-line Prismatic  (20/172/63)
Jestli ani nemáš koule na to ho nějak oslovit, tak mi věř, že o nic nepřicházíš, protože by vám to stejně nefungovalo. Zeptej se sám sebe, proč vlastně nejsi out, když on to zvládá perfektně a bez problémů? Nejdřív si udělej jasno sám v sobě a až potom řeš kluky, opačně to prostě nejde. Myslím si, že jsi dost starej na to, abys to věděl. Tak neztrácej čas v poradně, kde ti ani moc nejde pomoct a postav se tomu čelem, protože život je plnej výzev a překážek.
11. 09. 2018 v 19:43Off-line i8051  (50/184/97)
O kousek vyse Anonyme vidis, ze nejenom my stari paprdove mame rozum, ale i treba Prismatic ti to napsal uplne stejne. Takze uz vis, kde je problem. Jen a jen v tobe a my ho tu za tebe nevyresime. Tak zvedni zadek a mazej :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload